reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Męczy mnie wysokie ciśnienie.... znaczy dzisiaj jest juz lepiej ale mam kilka dni polezec w lozku, kontrolowac RR.....tak wiec leze... ogladam TV i ku... nic w nim nie leci, siedze przed kompem, czytam gazety.... na szczescie wczoraj dostalam od ginekologa 2 siatki z gazetami, probkami produktow dla dzieci i innymi duperelami, wiec mam co czytac :-)
 
hejka

Tab fajnie, że wychodzisz, a zwolnienie dostałaś jeszcze z pracy czy wracasz?

U mnie dzień jak co dzień - mdłości, mdłości i mdłości aczkolwiek troszkę się chyba uspokoiły, nie są tak mocne, najbardziej męczą wieczorem, liczę, że niedługo przejdą. Jeszcze tylko coś mi wlazło w kość ogonową i mnie boli często, szczególnie jak pospaceruję. Ja wizytę mam dopiero 10 sierpnia.

A ponieważ siedzę w domu już dłuższy czas to najczęściej oglądam tvn24, chociaż czasem irytuje mnie to co się dzieje w naszym kraju więc wtedy wyłączam. No i mój plan dnia jest też ustawiony wg serialu "Chirurdzy" jakoś tak się wciągnęłam. Na szczęście lecą 2 razy dziennie więc jak o którejś godzinie nie obejrzę to zawsze mam tę drugą opcje.
 
reklama
Do góry