reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

My od jakiegoś miesiąca na pampersach trójkach. Dwójki były już zdecydowanie za małe, ledwie udało nam się zużyć zapas, który zrobiliśmy. Trójki chyba jeszcze długo nam posłużą, ale po przeprowadzeniu "testu dużej kupy" zauważyłam, że z pampersów najczęściej wypływa, lepsze tutaj były babydream z rossmanna, a jak dla mnie najlepsze toujours z lidla.


te z Lidla są dobre? ja jeszcze oprócz pampersów żadnych nie testowałam
 
reklama
te z Lidla są dobre? ja jeszcze oprócz pampersów żadnych nie testowałam

Mi te lidlowe najbardziej ze wszystkich pasują, szkoda, że do lidla mam dość daleko - z tego powodu częściej używam babydream na zmianę z pampersami, bo rossmanna mam najbliżej - no i pieluszki wychodzą po 43gr szt.
 
u nas 2 dzień sajgon,ktoś mi podmienił dziecko,śpi po 15 minut,z rąk nie schodzi i co raz ryk.....spacer ile by nie trwal ryk...
wymiękam...

czy ktoś wie czemu pempuszek ma czerwoną otoczkę?zauważyłam wieczorem i nie schodzi...??????????
edit
moja teściowa nie miała "paranoji" i Grzegorz ma astmę...a wystarczyło się przemęczyć.

my też jeszcze na 2-kach.
 
Ostatnia edycja:
Ewusia, jak u nas była czerwona otoczka, to położna kazała psikać octeniseptem. Ale to było w pierwszych dobach po porodzie. Po takim czasie, to nie mam pojęcia.

No i jednak śpioch poszczepienny się włączył :-(
 
ja mam lidla pod nosem ale wydawało mi się ze pampersy najlepsze :p musze kupic paczkę i przetestować na mojej diablicy .

moja swiruje od wtorku ale to dlatego ze tatus mi ją przez święta rozpieścił i pojechał a ja musze ją znów temperować bo sama w domu to bym nic nie zrobiła tylko jej ciuciała ;-) kochana cwaniara
 
Kurcze ale mam marude, czy to nie kolejny skok???

anusiak zazdroszcze ja chce na laweczce gazete poczytac i mala natychmiast sie budzi
tab moze zmien lekarza, bo to niepokoajace...
Ewusia moze obie maja jakis skok/....??

A my po skonczonym 5 tygodniu mamy 3.

Ide bo bebok sie drze, na macie sama polezec nie moze musi z mama....
Kurcze moja dzis strasznie ulewa! Koszmar! Odbijam ja zawsze uleje, a potem odkladam i znow fontanna, cale body, cale wlosy, wszystko dookola...
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny!

My właśnie kończymy ostatnią paczkę pieluszek nr 2 i zaczynamy ubierać 3. Ja używam pieluszek z biedronki. Wychodzą też po 43 gr/szt. Dla mnie są rewelacyjne a używałam już i pampersów i babydream i happy i huggies. Tych pieluszek z lidla jeszcze nie miałam ale chociaż lidl mam po drodze jak jadę na zakupy to nie zaglądam tam bo nie lubię tego sklepu.
Ligotka moja mała ostatnio też ulewała strasznie. Zauwazyłam że jak dam jej mniej mleka to wtedy w ogóle nic jej się nie ulewa, a przedtem to ulewała nawet 2 godziny po jedzeniu.
Ewusia Twoja córcia pewnie przechodzi skok rozwojowy i dlatego taka marudna. Moja na szczęście delikatnie jak na razie te skoki przechodzi.

Dziewczyny dajecie już coś swoim maluszkom do posmakowania?? Ja od kilku dni zaczęłam i małej jak narazie nic nie jest. Dostała już jogurcika (oczywiście odrobinkę na języczek), chleba posusać, szyneczkę polizać i z okazji świąt Wielkiejnocy dostała do posmakowania jajeczko wielkanocne w cukrowej polewie i to jej najbardziej smakowało.
 
reklama
złamałam swoją tradycję i wysłałam juz pita :)) w dodatku przez internet heheh;)

i zła wiadomosc: dostałam okres....buuuu....


aaaa...pani doktor stwierdzila ze moje dolegliwosci to alergia......
 
Do góry