reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L-Arginina - jak wspomaga plodnosc

IZABELA 1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Sierpień 2022
Postów
206
Hej, dostalam zalecenie stosowania L-Argininy na polepszenie i zwiekszenie sluzu. Czy ktos ma jakies doswiadczenie z tym suplementem, czy u Was cos sie poprawilo? Dziala on tez jakby na uklad sercowo naczyniowy. Czy myslicie ze stosujac go mozna odstawic acard?
 
reklama
A to ten sam lekarz Ci zalecił l-argininę i acard? Jaka dawka l-argininy? Brałam ją na związku z ciążą i na pewno nie stosuje się jej jako zamiennika Acardu. Ale ponieważ oba maja w pewnym sensie polepszac ukrwienie, to nie powinno się łączyc tych 2 substancji na własną rękę - jeśli masz zalecenie od lekarza, to pewnie ma doświadczenie w prowadzeniu pacjentek i powinnaś brać wg jego zaleceń.
 
A to ten sam lekarz Ci zalecił l-argininę i acard? Jaka dawka l-argininy? Brałam ją na związku z ciążą i na pewno nie stosuje się jej jako zamiennika Acardu. Ale ponieważ oba maja w pewnym sensie polepszac ukrwienie, to nie powinno się łączyc tych 2 substancji na własną rękę - jeśli masz zalecenie od lekarza, to pewnie ma doświadczenie w prowadzeniu pacjentek i powinnaś brać wg jego zaleceń.
Nie mam podanej dawki argininy. Kupilam L Arginine z Alinessu 800mg i stosuje 1 tabletke dziennie. Acard mam stosowac profilaktycznie z racji ze mam potwierdzona trombofilie (pozytywny Leiden V). Ale acard stosuje tylko po owulacji do okresu. W przypadku ciazy mam zlecony neoparin zastrzyki. A jak u Ciebie wyglada stosowanie argininy i w jakich dniach cyklu?
 
Ja polecam olej z wiesiołka na śluz. Brałam 2 tabletki rano i 2 wieczorem od pierwszego dnia miesiączki do dnia owulacji i w tym cyklu zaszłam w ciążę więc liczę, że to pomogło w jakiś sposób bo we wcześniejszych cyklach nic 😁
 
Do góry