reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

Gratuluję wszystkim udanych wizyt...
My też już po... Na szczęście wszystko jest w porządku, mały sporo podrósł i waży teraz 2988. Przepływy i łożysko się nie pogorszyły, ciśnienie nie najgorsze i cukry też więc spokojnie czekamy, bo do porodu narazie nic się nie szykuje... Za tydzień ostatnia wizyta i ktg, mam też odebrać wynik posiewu a zaraz po świętach idę już na oddział i czekanie na poród... :-)
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt, a za maleństwo darumy trzymam kciuki :-)

Chyba jednak z tymi położnymi to naprawdę każda przychodnia ma inaczej... Ja w swojej pytałam jak to będzie, to mnie tylko zapytali gdzie zamierzam rodzić, bo u mnie są szpitale które zgłaszajądo przychodni że się wychodzi lub nie zgłaszają i trzeba dzwonić samemu - w moim szpitalu w dniu wypisu przychodzą babeczki i pytają o adres przychodzni do której się należy i chyba biorą też nasz nr tel ale już nie pamietam, potem babka dzwoni po przychodniach i informuje że w danym dniu wychodzi się do domu. I tego samego lub nastepnego dnia dzwoniła do mnie położna i umawiała się na konkretny dzień i godzinę.
 
Mój Kawaler wg wczorajszego usg waży 3,5 kg :-) Póki co dalej mu się nie spieszy do wychodzenia ...
Miałam nadzieję, że może wcześniej wyskoczy :tak: Ktg też niestety niczego nie przewiduje w najbliższym czasie :-)
 
reklama
Do góry