reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

Super wieści :-)
też się dołączam do pytania o położną, kiedy się zgłosić do przychodni? Przy poprzednim porodzie akurat zaraz po się przeprowadzałam z Krakowa i w ogóle wszystko było inaczej. A normalnym trybem to nie wiem, skąd i jak tę położną rejonową wziąć.
 
reklama
Bakteria - ja dzwoniłam do przychodzi i pytałam jak zarejestrować Antka u nich... Pani mnie się zapytała czy się z położną już umówiłam. Ja jej powiedziałam, że nie to wzięła mój nr i powiedziała, że położna się ze mną skontaktuje. Pewnie w każdej przychodni inaczej.. tak w każdym bądź razie było u nas.
 
Dzięki :-) to ja może po prostu tam zadzwonię. Przez te zatoki wszystko wydaje mi się teraz nie do przejścia, nawet takie głupoty :confused2: a ja lubię wiedzieć, co robić ;-)
 
Bishopka, moja też zawsze tylko pupą świeci, a twarz rączką przysłania. do tego wtulona jest w łożysko (mam na przedniej ścianie wysoko) przez co nie bardzo można ją zobaczyć :) to chyba po mamie ma, bo ja się rodziłam z jedną rączką w górze jakbym mówiła "hurrra! wreszcie stamtąd wyskoczyłam" ;) gratuluję wizyty!
 
gratuluję udanych wizyt :-D! dziś ustaliłam cc na 10.04 o godz 10.00, chyba że po odstawieniu magnezu weźmie mnie szybciej (co wg mojej ginki jest całkiem prawdopodobne) :-D
co do położnej to ja po pierwszym porodzie nie dzwoniłam nigdzie za położną. Dostałam tylko tf z przychodni czy w tym a tym dniu jestem w domu bo będzie wizyta położnej. Była tylko raz.
 
My po wczorajszej wizycie...masakra

Mały ok wazy 2615
wszystko zamkniete nie rodze jeszzce


ja dostałam jakies zelazo na ta moja krew..jakis feroplex w ampulkach po powrocie ledwno obiad zrrobilam czułam sie paskudnie głowa mie bolała mały w brzuchu szalał..
 
aisak nadrabiaj zelazo, nadrabiaj ;-)

ale Wam fajnie ze wiecie ile Wasze dzieciaki ważą, ja nie wiem... i boję się że jest wielki ;-) w 32tyg mial 2100g
moze za tydzien na wizycie poprosze o szybkie usg
dużo z Was ma cc, hm, takie macie wskazania? mi nic o cc nie mowila ginka, w sumie to sama wolalabym sn
 
reklama
margot gdybym nie miała echa robionego to też nie wiedziałabym ile dzidzia waży, usg będę miała dopiero 4.04:-(, ja mam cesarkę bo chcę (pierwszy poród też był cesarski:-) i dlatego mam do wyboru: cc lub sn) i trochę się boję sn bo mój M jest sporych gabarytów i dzieciątko mogło by być szerokie w ramionach jak Dorcia i mogłoby nie przejść przez moje wąziutkie bioderka.
 
Do góry