reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

Dziewczyny gratuluje wam UDANYCH WIZYT!!

Dziś mialam KTG skurczyki na 20%wiec lipa....ale za to szyjka sie skrócila dosc mocno na poł palca:-)hehehe wiec jest szansa:p Gin powiedział ze dobrze zebym juz urodzila bo mi sie troszke poprawily plytki krwi,hemoroidy nerka mlodego wszystko mowi zeby rodzic juz!!! Co do hemoroidów to faktycznie pękł ale juz sie krew nie saczyla:sorry:gin powiedzial ze musze dotrzymac ...jeszcze troszke od tego plytki krwi nie maleja ale za to hemoglobinka wiec lykamy nadal żelazo...dostalam skierowanie tylko na ponowna morfo (przez hemoroidy) no i USG nerki mlodego...a dopiero 10 kwietnia mam USG jesli nerka sie powiekszyła jeszcze bardziej przez ten czas to gin powiedział ze zakonczymy ciaze wczesniej....wrrrrr:confused2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
asia25 - to cesarkę masz w dniu moich urodzin :)
Hania- moja malutka ma 3900 a szyjka zero rozwarcia jakbym czekała na rozwarcie to chyba by dobiła do 5kg gin powiedział że powinnam dać rade ale jestem przerażona a jak napisałaś że Twoje dziecko ma 2900 i mierzyli czy dasz radę to zaczynam się bać jeszcze bardziej. Ale musimy być dobrej myśli moja znajoma ma rozmiar 34 drobniutka a urodziła dziewczynkę 3600 także musimy dać radę
 
Ostatnia edycja:
Anzerman dziękuję za pocieszenie naprawdę podniosłaś mnie na duchu:-D mierzyli mierzyli mniee bo w ogóle jakby kości miednicy mi nie urosły i nie poszerzyłam się w biodrach od początku ciąży mi tam wychodzi po 25- 26 cm między jednymi kościami a drugimi i jeszcze 30 przednio-tylnie więc to na granicy norm jest ale dobrze że Krasnal ma elastyczny łepek to się przeciśnie oby:zawstydzona/y: dziękuje Ci bardzo jeszcze raz:-D
 
No to po wizycie... trochę nie w humorze, bo lekarz zrobił ostatnie usg i stwierdził, że malutka za mało waży i dostałam skierowanie na patologię na jutro na 8 rano :-( emocje na szczęście opadły, lekarz przestraszył nieziemsko, że coś nie tak a położna stwierdziła, że jest dobrze bo 2600 w 37 tyg to nie aż tak mało.
L4 na dwa tygodnie jeszcze dostałam, ale czy wrócę sama czy już z małą to mają ocenić w szpitalu. Ehh...
 
witam
Ja też po wizycie. U mnie porodu ani widu ani słychu. Wszystko pozamykane. Łożysko II stopień. Dzidziuś waży 2800 :-)
Mam sobie spokojnie czekać... A ja już miałam nadzieję, że lekarz powie mi że za 2 tygodnie rodzę i skończy się noszenie tego brzucha i te wszystkie "przyjemności".
Izik - w sumie między moim maluszkiem 2800 a Twoim 2600 jest niewielka różnica. Gin tylko spytał ile ja ważyłam. To mu powiedziałam że 3100. Powiedział też że jest wszystko jak najbardziej w porządku.

Powodzenia na wizytach i porodówkach!
 
reklama
Izik moja mała też wg USG waży mało, bo ocenili ją na 2600-2700, a u mnie już 39 tydzień i jutro cc. Na początku też się zamartwiałam, ale po pierwsze to tylko prognoza, a ile dzidzur waży to się okaże po drugiej stronie brzucha, po drugie twoja mała może jeszcze zdąży się podtuczyć. A w ogóle to może taki ich urok i nadrobią po wyjściu na świat.

Tosia też urodziła się niewielka ~3kg, a teraz baba jak się patrzy!
 
Do góry