reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

ten materacyk to się w gondolce wymienia tak? bo ja mam tylko taką wkładkę do wózka, nie godnolkę....ehh sama już nie wiem:|

...

ja tez nie rozumiem po co materacyk, tez mam taka wkladke do wozka. wiesz jak "wywozilas" 2 dzieci bez materacyka to i teraz tez bez :)
ta moja wkladka jest tak sobie miekka ale do tego jeszcze rozek bedzie to powinno byc ok.
 
reklama
dzięki nati.
dobrze czasem tu pisać o swoich wątpliwościach :)
człowiek siedzi na allegro i przegląda i potem mu wydatki dochodzą:D
 
ja tez odradzam huggiesy - kupilam raz, juz jakis wiekszy rozmiar, bo nie mieli pampersow akurat. koszmar! twarde, sztywne, malo chlonne.. ogolnie do bani.
ja osobiscie znam jedna mame, ktora uzywa huggiesow tylko - bo jej dziecko uczulone na costam z pampersow.

ja kocham pampersy ;-) pare razy kupilam jakies mikre ilosci pieluszek (na sztuki najczesciej, jak gdzies bylam i mi zabraklo) innych marek, m.in.dada, rossman i lidlowe jakies chyba, wszystkie od czapy - fakt faktem, ze moi duzo sikali naraz (bo oni rzadko sikali zawsze, ale z grubej rury jak juz, czyli np. raz na 3-4h, ale mega ilosc) - to wszysktie przeciekaly, tylko pampersy nie. ale tez linia ta zwykla, jumbopackowa. bo te pieluszkomajtki (na pozniej) i sleep & play - to ok na male posikiwanie, jak np dziecko juz uczy sie robic na nocnik i pielucha jest tak w razie awarii - to ok. ale na codzienne uzywanie tylko zwykle pampersy.
 
ja pierwszy raz widze cos takiego jak materac do wozka ;-) myslalam, ze moj cameleon taki wypasiony, ale ostatnio bylam w sklepie i kazdy wozek mial cos takiego. w szoku bylam.

moj poprzedni wozek nie mial tego chyba. nie pamietam. ale nawet jesli mial to na pewno nie jakies gryki czy inne cuda oddychajace - zwykla pianka tandetna. volant mial to sciagane chyba, o ile dobrze pamietam, z calym tym wnetrzem gondolki. takie g a nie materac.ja wozilam dziecko i tak na kocyku bawelnianym zlozonym i podwinietym pod to cos.
 
ja tez odradzam huggiesy - kupilam raz, juz jakis wiekszy rozmiar, bo nie mieli pampersow akurat. koszmar! twarde, sztywne, malo chlonne.. ogolnie do bani.
ja osobiscie znam jedna mame, ktora uzywa huggiesow tylko - bo jej dziecko uczulone na costam z pampersow.

ja kocham pampersy ;-) pare razy kupilam jakies mikre ilosci pieluszek (na sztuki najczesciej, jak gdzies bylam i mi zabraklo) innych marek, m.in.dada, rossman i lidlowe jakies chyba, wszystkie od czapy - fakt faktem, ze moi duzo sikali naraz (bo oni rzadko sikali zawsze, ale z grubej rury jak juz, czyli np. raz na 3-4h, ale mega ilosc) - to wszysktie przeciekaly, tylko pampersy nie. ale tez linia ta zwykla, jumbopackowa. bo te pieluszkomajtki (na pozniej) i sleep & play - to ok na male posikiwanie, jak np dziecko juz uczy sie robic na nocnik i pielucha jest tak w razie awarii - to ok. ale na codzienne uzywanie tylko zwykle pampersy.

ja tez odradzam huggisy! Wogole nie wsiakaja przez co pupa jest non stop odpazona!
U nas tylko pampers chodz teraz uzywamy pielucho majtek z lidla i sa tez super. A dlaczego? Bo chcialam mu kupic denne pieluszki zeby poczul ze lepiej jest robic na kibelek, ale mu to chyba nie bardzo robi roznice a pieluchy sie sprawdzili i zostaly. Ale te wczesniejsze normalnie zapinane tez odpazaly jak byl mniejszy. A ja musze kupowac teraz pielucho-majtki bo zwyklych sobie nie da zalozyc, chyab bym musiala miec 2pary rak zeby go utrzymac jak ucieka i szybko mu je zpinac, a tak to nawet sam zalozy ;)
 
wiosna ja bym brala 4 :) i tak sa skretne wiec o zwrotnosc tu nie chodzi ile o wyglad zewnetrzny. Czyli co Ci sie bardziej widzi :)
 
Witam!
Ja jestem na etapie poszukiwania wózka i mam już wpatrzoną markę - jest to x-lander. Jak myślicie, kupić trzykołowy czy czterokołowy? Ppodoba mi się 3kołowiec, ale podobno jest mało stabilny.

X-LANDER XT MEGAZESTAW 3W1 15 ELEMENTÓW PROMOCJA (1426155589) - Aukcje internetowe Allegro
WÓZEK X-LANDER XA GONDOLA+SPACERÓWKA FOTELIK,TORBA (1430567023) - Aukcje internetowe Allegro

Kupiła może któraś x-landera? Czy może jednak inną markę szukać?

Wiosna ja mam X-landera XA dla synka:tak:
 
DSCN8266.jpgpierwsze buciki Marcela :) (pepco 19,90zł)
Tylko rozmiar 20- nie wiem co oznacza:confused:
 
reklama
Witam!
Ja jestem na etapie poszukiwania wózka i mam już wpatrzoną markę - jest to x-lander. Jak myślicie, kupić trzykołowy czy czterokołowy? Ppodoba mi się 3kołowiec, ale podobno jest mało stabilny.

X-LANDER XT MEGAZESTAW 3W1 15 ELEMENTÓW PROMOCJA (1426155589) - Aukcje internetowe Allegro
WÓZEK X-LANDER XA GONDOLA+SPACERÓWKA FOTELIK,TORBA (1430567023) - Aukcje internetowe Allegro

Kupiła może któraś x-landera? Czy może jednak inną markę szukać?

Hejka ja też kupiłam x-lander xa 2010 i podam ci linka gdzie i tanio kupiłam z całym wyposażeniem :X-LANDER XA+GONDOLA+TORBA+FOLIE+PARASOL WYS GRATIS (1440998558) - Aukcje internetowe Allegro
Ja natomiast nie chciałam takiego fotelika mam inny używany bo i tak na długo to on nie będzie :-) Ale wózek fajny i ja mam w kolorze volcano, fajny kolorek, duża torba dołączona do zestawu i saszetka, oraz parasolka. nie wiem co jeszcze napisać.... Moja sąsiadka ma x-landera xa starszy model i też jest zadowolona... ja jak na razie moge stwierdzić walory estetyczne i jak dla mnie oki, a w praniu się okaże.
 
Do góry