reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Wzajemnie Aniu i Asiu :)
I dla reszty również wszystkiego dobrego na tę świętą ;) by dzieci chociaż w nie dały nam trochę odpocząć ;)
Ja niestety jutro jeszcze gotowania trochę i prasowanie. Dziś to już mi nogi wysiadaja. Ale w niedzielę odpoczne :)
 
Alleluja. Wesołych świąt dziewczyny.

U mnie Wielkanoc 1.05 jeszcze czas. W tym roku duża różnica.

Moja wczoraj wylała na siebie herbate i sie popażyła więc takie atrakcje.

Netta gratulacje jeszcze raz. Oby ciąża przebiegała spokojnie.
 
Witam się poświątecznie. Święta jak Święta - miło, rodzinnie, jedzenia full. Minęły szybko i tyle. Ada przeziębiona, w domu została. I tyle :-)
Jest tu kto?
 
reklama
Alleluja. Wesołych świąt dziewczyny.

U mnie Wielkanoc 1.05 jeszcze czas. W tym roku duża różnica.

Moja wczoraj wylała na siebie herbate i sie popażyła więc takie atrakcje.

Netta gratulacje jeszcze raz. Oby ciąża przebiegała spokojnie.

Ojej. Mam nadzieję, że nie bardzo się oparzyła. Moja kiedyś też się oblała, ale na szczęście tylko po rączce i herbata nie była już bardzo gorąca. Było więcej strachu. Polecam maść argosulfan(nie wiem czy jest na recepte) kiedyś poleciła mi ją przyszła lekarka kiedy Roksi oparzyła się żelaskiem, pamiętam, że oparzyła się, aż tak że zrobił się strup, bałam się, że będzie ją to cholernie bolało, no i że będzie blizna, a po tej maści szybko się zagoiło, i nie ma śladu. Ja tym tropem, zawsze jak w kuchni popieke się w palce/ręce smaruje grubo tą maścią i moment przestaje piec.
 
Do góry