reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej . Nie wiem czy ktos mnie jeszcze pamieta ;) Daaaawno tu nie byłam . Weszlam jakos tak a tu takie info ... Netta gratulacje !!!! Z jednej strony zazdroszcze a z drugiej podziwiam i wspołczuje ;)
U nas wsio ok, zeby rosna - mamy 7 , chodzi przy mebalch . Do tego wszystkiego dalej cyckujemy sie , co jest mega upierdliwe bo ostatnio to jak noworodek nie chce mnie nigdzie poscic ;/ ( i tu widze ze u Kifsi identyko - do sklepu musze jak szczur uciekac ) , i jak mnie nie ma w domu to i 2-3 h daja rade ale jak jestem to 15 min samej to wyzwanie. Tymi jest ogolnie duzy ale ostatnio troche zestopował z waga bo oprocz mleka nie che nic jesc , no i nabawil sie anemii. to tak pokrótce ;)
komp wlaczam tylko wieczorami co 2-3 dni wiec trudno tak zajrzec a na tel nie mam bo mi Tym popsul telefon i mam starego gracika z mala pojemnoscia na nowe apki ;)
 
reklama
Hello

Ja też zaglądam jak sie śmieje ale częściej wymacam, u niej nie widać że idzie zawsze jak już jest to widze.
Teraz siódmy sie i nas przebija, ale dopiero tak z jednej strony taki czubek sie przebił. Ktzywy chyba:-)

Asiatipl zdrówka dzieciom.

Aneczka zdrówka dla Wojtusia.

Neta to co sie nie chwalisz, gratulacje. U mnie nie widać na tablecie suwaczków.

O cześć Marela.
 
Ale miałam nadrabiania stron!!!

u nas wszystko podobnie jak u was, też przylepa mamina, też budzi się nocami, też zęby idą, też tatuś ma ciężko zabawić.. norma :)

my cycujemy wciąż dużo i za dnia do cycka się przyklei i nocą to po 4 razy, ale śpimy razem więc idzie jakoś się w miarę wyspać, nie wiem która z was pisała że chce karmić do 2rż, to tak ja, u mnie w rodzinie długie karmienie nie jest niczym zadziwiającym, kuzynka karmiła prawie 3 latkę, za to u męża wszyscy już się krzywią i czekają kiedy tą butle dam.. heh a butli nie było i nie bedzie, rocznemu dziecku.. kamon ;-)

zazdroszczę ciąży!! my z mężem działamy i nic :D to pewnie przez kp tyle razy na dobę ;-)
myślę nad tym by kupić Ninie pierwszy zestaw sztućców, wasze smyki już coś machają łyżeczkami?

kurcze i rok już prawie mija... rok temu siedziałam z brzuchem nie świadoma tego, jaki cięzki to będzie rok, wam też tak maluchy dały popalić w pierwszych miesiącach? to było okropne :))

pozdrawiam !!!
 
Hej Marela tu ostatnio ogólnie coraz mniej nas piszę ;)

Lookata moja nawet łapkami nie je ale od nas ładnie za to ;) czasem ja już sadzam obok siebie i daje jej kanapkę urywam i wcina ;) jak juz uciekac zaczyna to wiem ze sie najadla :)

Dla mnie wcale nie był taki ciężki ten rok ;) każde dziecko inne my trafiliśmy na naprawdę spokojny egzemplarz :D hehe jako niemowląt ciekawe jak będzie dalej ;) pewnie jeszcze zdąży nadrobić ;)
 
Hej ja też będę karmiła do 2r.ż. mam nadzieje.
Co do tego roku, hmm. Bywało ciężko, np. ostatnie prawie 2 tyg. z dwoma dziewczynkami, zamknięta w domu - masakra, a na dodatek teraz i mnie rozłożyło, a mąż pojechał do rzeszowa na dwa dni. Na szczęście już wraca. Ale bywało też fajnie, a im mała starsza tym więcej radości, dla drugiej dziewczynki, Za rok myślę, że już będą fajnie potrafiły zabawić się razem. Teraz żałuję tylko, że do pracy wrócę na same wakacje. Bo w zeszłym roku codziennie chodziłyśmy do parku, teraz obie miałyby z tego frajde :-(
 
no i mamy już 10 ząbek (4,górna, prawa) Kurde, po za cholernym katarem nic na to nie wskazywało. 9 był zaskoczeniem, a dzisiaj mnie pikło, żeby pomacać z dugiej strony, no i wymacałam. :p
 
Moja to też spokojny egzemplaż. Teraz daje więcej popalić niż za niemowlaka. A drugie to podobno przeciwieństwo pierwszego więc strach troche hahahhaha.

Moja dzisiaj sama wzieła banana ze stołu co jej wcześniej "otworzyłam" i sobie jadła. Szok. Ale z łyżeczką to sobie nie radzi jeszcze a ja nie mam cierpliwości żeby jej dać i patrEć jak wszystko wszędzie;D
 
Kuklaki - u mnie z drugim sie nie sprawdzilo obydwa diably wcielone :( za to zarowno u nas jak i u znajomych sprawdza sie co innego - jak na poczatku spokojne tak kolo roczku zmiana o 180 st i na odwrot:(

Asia -ooooo toz to wysyp zebowy :) gratki

Marela - jak moge zapomniec o drugim T :) oj widze ze udane te nasze egzemplarzev- 100% maminsynki:)
 
a u nas sie sprawdza, ze pierwsze to przeciwieństwo drugiego, Wojtuś energiczny bardzo, a Adusia spokojna. Chociaż jak była malutka, to była bardzo marudna. Ale nie potrzebowałam np w ogóle zabezpieczeń na szafki cz kontakty, powiedziało jej się, ze nie wolno, to nie ruszała. Jeszcze jak my byliśmy w pobliżu kontaktu, to mówiła 'nu nu nu'. a z Małym to będzie się działo, już sie wspina na łóżka, a stamtąd chce na parapet! I zabranianie sprawia mu wielką radość;-) ;)
Asia - gratki ząbka, Połowa za Wami.
Netta - to trzymam kciuki i melduj w czwartek!
Marela - sto lat dla Starszaka!
Dobrej nocki!
 
reklama
Hej dziewczyny, też dawno tu nie bylam. Ale zateskniłam za tymi emocjami co rok temu były i poczytałam troche starych wpisow okołoporodowych.
Netta gratulacje !! Zazdroszczę!! Spokojnej ciąży.
U nas narazie 7 zebów, 8 się przebija i jest masakra ze spaniem. Ja powoli staram się odstawić.
 
Do góry