reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej!
My od wczoraj luz - Starsza pojechała z Dziadkami na wycieczkę, wróci jutro:-) z jednym dzieckiem to tak mało roboty! nieźle się perspektywa zmienia.
a co u nas? Pada. Młody ok, trochę spokojniejszy jak mu ten ząbek się wyrżnął, wszystko ok z grubsza :-)
co tam u Was? Jak nastroje?
a, i mleko jaglane nam się nie sprawdziło, Mały nie chce kaszki na takim, więc ściągania ciag dalszy. A miałam nadzieję...
 
reklama
Aneczka wspolczuje, ja jakbym miala sciagac to bym sie zalamala, a tym bardziej gdyby jeszcze , jak to Moja potrafi fochy walila przy jedzeniu... mi niby przy jednym a czasem czasu brak, hmm no a teraz doszlo mi jeszcze to zajecie na 2 godz dziennie i musze byc ogarnieta do tej 17. wyrobic sie z karmieniami Malej, obiadem zakupami itd. Chociaz pewnie czlowie jak ma dwojke to i sie organizuje inc\aczej ;) kiedys pewnie tez sie przekonam jak to jest :p

U nas dzis o dziwo dwie pobudki byly o 2. i o 6. i spala do 9. az w szoku bylam, nawet ja szybciej wstalam dzis.a Maja dopiero zasnela od rana bo bylysmy na spacerze i w gosciach. teraz pewnie troche pospi
 
Aga, jak miałam jedno, to też na nic czasu nie miałam:-D pewnie inna organizacja.
Mój kaszki na szczęście je, też bym się wkurzyła gdybym odciągnięte mleko z kaszką musiała wyrzucić. z warzywami różnie, ale to pies dostaje w razie czego:-) chociaż dziś całkiem ładnie zjadł.
Gdzie reszta dziewczyn???
 
Ja odciągam. Na szczęście póki co tylko ok 60ml z kaszką robi się z tego ok 80-90ml, a z owocem to i z 120ml, ale mała zjada tak ok 90. Zresztą od paru dni to wogóle nie chce jeść, jak do tej pory coeszyłam się, bo bardzo ładnie jadła może nie jakieś duże ilości, ale bez marudzenia buźke otwierała i zupki ok. 130Ml i kaszki te 90ml bez problemu zjadała to tetaz dwie łyżki i buźke zaciska, zabawiam ją trochę to zje, ale to takie wymuszone jest. A dziś praktycznie bez kolacji poszła spać. Bo kaszki tylko jakieś 30ml, a cyce puste, więc pociumkała i spać.
 
u nas wreszcie jez ząb! wylazł wczoraj! huraa ;-)

z jedzeniem nie mam problemów jako tako- wadomo do starszego dużo mu brakuje, ale głodny nie chodzi i przybiera bo widzę :D butelki nie lubi zbytnio, pije może z 2 , max 3 razy na dobe, reszta łyżeczką :-)

chyba tylko białko z jaja zostało nam i ryba do wprowadzenia..
 
reklama
Doli no widzisz mowilam ze coś moze wylezie, a może drugi jakiś widać już ? ;)

Jeju moja już kaszke ladnie jadla a teraz znow to samo, dziasla mi zaciska albo język tak trzyma ze nie ma jak lyzeczki włożyc... Ale się nie poddaje, a cycka je jakies 4 razy w,ciągu dnia i ze 2-3 w nocy.
Albo ma jakiś skok albo jakies zeby ida bo od paru dni ma momenty ze jest tragiczna... I ma problem ze spaniem. A mnie oczy bolą. Z chęcią przelezalabym cały dzień w łóżku, tym bardziej jak patrzę na te pogodę za oknem
 
Do góry