reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Z zębami tak jest. Mi na początku października lekarka powiedziała, że zęby tuż tuż, a przez dwa tygodnie po tym była cisza, a potem ni stąd ni z owąd przez kolejny tydzie wyszły dwa, tak się zastanawiam czy ten katar nie związany z tym, że idą kolejne, bo wtedy też wyjście poprzedził taki cholerny katar :-\ , a takie mam wrażenie., że te dziąsła popuchnięte
 
reklama
aneczka no zwalam na zęby, skoro budzi sie z drzemek z płaczem i w nocy np. dzis płacz 1-4.. a nie był głodny
:/

asia może być katar od zębów..
 
Pat nie nie ;) akurat ja nie naleze do tych co to uwazaja ze jak tanie to gorsze :) nie mam przekonania hmm raczej dlatego ze mniej mi znane, wiekszosc jak sie slyszy to o tych bobo, gerb. itd. bo to jest wszedzie dostepne prawie. Ale jak polecasz to moze sprobuje, w ostatecznosci to i tak Mala zdecyduje czy bedzie jesc czy nie :D
a deserkow to i tak rzadko ogolem kupuje, predzej owoce ze sloiczka, a tak to czasem tez i sama kupie banana czy jablko i jej dam.
A tak w tym temacie to od kiedy mozna maliny dawac?

Doli wspolczuje... no moze nie wszystkier naraz, wystarczy ze 2 ida :D hehe u nas tez tak bylo, slinila sie uuu dlugo ale przed samym wyjsciem jak tak teraz pamietam to fakt ze bylo tak ze pobudki placze, jedna noc naprawde w polowie nieprzespana ( gdzie nawet za noworodka tak nie bylo) no i potem sie pojawily dwie jedynki w przeciagu 2 dni, teraz jest narazie znow slinotok tylko :D no i czeste pobudki ale nie ze placz tylko jesc i spac dalej... chyba sie przestala najadac moim mlekiem na dluzej po prostu :/

U nas dzis ze sloiczka, z Hippa :p ciekawe jak pojdzie... czy lepiej niz moje czy nie.
 
Ja tylko obiadki kupuje, z owocków narazie tylko jabłko, banan i to do kaszki wieczornej dodaje dla urozmaicenia, no i soczek malinowy domowej roboty.
 
maliny dawałam już troszke i było ok.
dzisiaj miałam porównanie mojego syna-narwańca do spokojniutkiego i zadowolonego z życia kolegi:-D ten mój naprawdę ma adhd. jest tak rożny od swojej siostry, w niczym jej nie przypomina. czesto tak jest u rodzeństwa.
u nas obaid olany dzis kompletnie, z 2 łyżki mu wcisnęłam i już. kaszka i jabłuszko bardzo chętnie, ale obiad jest bleeee.
spokojnych nocek!
 
Pat, nie pomyślałam o tym, że może przez ból dziąseł Małgosia nie chce zup. U nas i Hipp i Bobovita, a dziś pierwszy raz Gerber z mięsem - smakowało jej, zjadła pół słoiczka! Słodzone wszystkie chyba firmy mają, tylko nie każdy rodzaj dania, ale u Hippa też na pewno widziałam dosładzane. Tych nie kupuję, dlatego nie ograniczam się do jednej firmy. A tak naprawdę to w sumie poszło u nas dopiero jakieś 5 słoiczków, bo częściej gotuję sama i też nie blenduję na zupełną papkę.

Małgosia ma jakby katar bez wydzieliny, wyciągnęliśmy już wczoraj nawet ten aspirator do odkurzacza, ale nic nie leciało ani wczoraj ani dziś. Ciężko oddycha, tzn. słychać, że coś tam siedzi, ale ani sól do nosa, ani to czyszczenie nic nie daje, na kaloryferach mokre rzeczy rozwieszam i poprawy nie ma, a poza tym nic, żadnych złych objawów, złego samopoczucia, zastanawiam się czy iść do lekarza, czy zaczekać jeszcze, bo może to też od zębów, jak piszecie.

Aneczka, fajnie, że się rozerwałaś :) I dobrze, że w przedszkolu nie robią problemów z dietą, najgorzej, to jak jest sztywne menu albo catering jednakowy dla wszystkich...
Aga i jak smakowało?
 
Milia moja mała ma tak jak piszesz od urodzenia - no może od 2tyg.życia. Ale lekarze nic z tym nie robili, mówili, że przejdzie z czasem, a były ciężkie chwile, zwłaszcza w nocy, bywało, że miałam wątpliwości, czy to katar czy sapka, ale kiedy pojawił się katar to wątpliwości znikły, bo przy sapce nic z nosa nie leciało, tylko słychać było takie charczenie.
 
Moj tak nieraz charczy i zapyszczam mu wode morska sterimar pod cisnieniem i zazwyczaj po niej wysmarka gluciorka. Jak nie pomaga to za 10 min druga dawka i juz sie odrywa. A ze tego nie znosi wiec marudzi troche poplacze i jeszcze szybciej sie udaje.
 
reklama
Do góry