reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
My też narazie nie jedziemy nigdzie, ale mamy do wykorzystania do końca roku jednodniową wycieczke do berlina, mój wygrał na imprezie zakładowej. Ale to wolę poczekać akurat jak mala jeszcze podrosnie ;)

My to juz nieraz szczepić się byliśmy, teraz mamy 18. Sierpnia.

Marela mój jakiś czas temu usłyszal jakby Majka tata powiedziała ;)

Ja od paru dni w końcu maluje szafki dla małej, jak już skoncze i wstawimy do pokoju to pokaze wam ;) niestety tak szybko nie idzie bo niestety trzeba aż 3 warstwy bo kolor przebijał. No a cały dzień też nie da rady poświęcic więc maluje na raty ;)

Aneczka my też,w sobotę znow robilismy :D i jeszcze parę mi zostało, czestuj sie ;)
 

Załączniki

  • 1437984535671.jpg
    1437984535671.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
My też mamy skierowanie. Udało mi się nawet dorwać termin na następny dzień, ale nie mogłam z niego skorzystać. Teraz jesteśmy za granicą i pójdziemy dopiero po powrocie.

Na basen wybieramy się też po powrocie, nie mogę się doczekać
 
dygotka tak naprawdę to pieczenie to chwila ;-) całę przygotowanie do pieczenia wiećej zajmuje hehe
ja to przygotowuje w miedzyczasie, mam wszystko odmierzone, wyliczone i jak jest chwila to znikam na 10 min w kuchni i gotowe :p

dzisiaj gofry znowu zrobię
 
Ja to uwielbiam gotować ale z pieczenia ciast to dupa jestem i każde ciasto to dla mnie wyczyn i dlatego wydaje mi się to bardzo czasochłonne
 
Prawda Doli :) to wcale rąk dlugo nie schodzi, a piecze się samo ;)
Gofry też bym zrobiła bo też mam przepis bez mleka ale gofrownice mieliśmy pożyczona tylko i oddaliśmy już :(
 
reklama
Do góry