reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Anulka słodka malutka !;) moj czasem też lubi pospac na brzuszku :)

Doli to mialas "miła" i "wyczekiwana" wizytę !:D

Milia w 100% się zgadzam, Małgosia nie mogła trafić na lepszych rodziców :) i super że Wy jako małżeństwo potraficie się odnaleźć bo czasem niestety ludzie zamiast się wspierać przy dziecku to się oddalają...

Dzisiaj byłam kupić sukienkę i na szczęście się udało...ale chciałam kupić jakąś ecru bądź lekkie cappuccino ale niestety w mim rozmiarze była tylko białą...
Wojtek zniósł zakupy dzielnie, może być z niego dobry towarzysz zakupów :D
 
Dziewczyny mloda jakas dziwna od rana. Rozpalona a goraczki nie ma. W domu 21st a ona lezy w spioszkach czerwona i dlonie spocone. Odwolalam szczepienie bo jakas taka niewyrazna byla ale co to moze byc??
 
Tabasia nie wiem :/ choc moja tez czesto wydaje sie byc bardzo ciepla na dotyk a goraczki nie ma ;) jak nie buczy i jest spokojna to bym mocono sie tym nie przejmowala :)

Pat POKA POKA :) na pewno pieknie bedziesz wygladac :)

My spakowani :) zobaczymy jak malutka zniesie tyle zamieszania wokol siebie :) nastepne 2 miesiace to bedzie ciagle cos sie dzialo wokol niej :/

Doli ja dzisiaj tez mam wsciek paszczy :( Syn jak jechal na wycieczke dostal nowa fajna pizame i z 15 razy mu mowilam ze ma pamietac o zapakowaniu jej po spaniu spowrotem i co ?? oczywiscie NIE MA :( cora jakiegos focha strzelila :( potem jeszcze sie pobili fakt na zarty ale nie cierpie jak to robia wiec sie wydarlam na nich na koniec a pozniej polecialo jeszcze po mezu
chyba okres mi sie zbliza :///
 
wlasnie sie dowiedzialam ze moja kolezanka rok starsza ode mnie jest w ciazy :) :)
zawsze chciala trzecie dziecko ale malz sie nie chcial zdecydowac :) jak widac udalo sie go przekonac :-)
 
Baby super sa takie info. Ja tydz temu dowiedzialam sie o kolezance z pracy i to w pazdzierniku ma rodzic a nic nie widac. Az sie poplakalam ;). Juz zazdroszcze jej takiego maluszka :)
 
Dobry :)

Tabasia mam nadzieje ze z małą dobrze [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Emily ma zmianę lekarstw bo ma wiecej napadów epilepsi ( na szczęście nie sa ciężkie) . A tak w poniedziałek wywiadówka i wtorek prywatna rozmowa była jsk Emily sie rozwija itd. Kubus przesłodko sie śmieje i gada ze sobą do lustra :) [emoji23][emoji23][emoji23][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Teraz bede pewnie miala jeszcze mniej czasu , okna dachowe nowe, podjazd dla Emily budujemy i łazienka kompletny remont z instalacja ..., mam nadzieje ze Kubus zniesie chałas ...
 
reklama
Kuklaki było szybko na szczęście..

Tabasia ja bym do lekarza szła jak się denerwujesz... Albo zadzwoń??? chociaż mój od kilku dni też ciepły az gorący a gorączki nie ma ..i też podejrzewam że katar u nas będzie.. Bo już furczy... Grrrrrrr


Babydust rozumiem cię... Ja też mam wrażenie że chyba @idzie... Ogólnie to mam dosyć a ciężki tydz przede mną..

Karina mam nadzieję że Emily pomogą te leki... Dużo zajęć masz..
 
Do góry