reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Marela to tez masz "wesoło" :zawstydzona/y:

Malutka w koncu zasnęła i spała do teraz :szok:

Za to starsza sie budziła kilka razy...pewnie wrażeń za duzo..
 
reklama
Czlowiek po nocy powinien sie budzic zregenerowany i wyspany. Czuje sie gorzej niz po calym dniu orki :( ja nie wiem co z nia jest :(
Czy to mozliwe ze takie male dziecko moze nie sikac 3h?? ?? ?? ?? ??
Jak duzo mam dac czopka glicerolowego bo kupy 2 dzien nie bylo i to chyba w tym problem. Blagam poooooooooomocy bo oszaleje :(

Marela 3 dopiero :( jeszcxe 3 ale jeden to w zasadzie przepisanie wywiadow i analiza ankiety. A ostatni krociotki.

O zrobila siku i usnela. Ide spac.
Mam dola :(
 
o matko widze ze wszystkim nam skonczyly sie hormonowe poporodowe dopalacze i wszystkie mamy kryzys wyspaniowy/zmeczeniowy choc ja na moja narzekac nie moge :) tyle tylko ze znowu je 2 razy w nocy dzisiaj o 3 i o 5 i glupia bylam bo do 1 w nocy czytalam ksiazke zamiast spac :baffled: a po 7 cos zaczelo halasowac w lazience - nie wiem co to chyba jakies rury sasiedzi przepychali czy co :(

Tabasia odrobinke taka zapaleczka z czopka powinna wystarczyc

Karina i jak po 1 dniu w pracy ?

Lei a do starszej ty wstawalas czy malz ?

moj syn pierwszy raz pojechal na wycieczke szkolna z nocowaniem ale sie denerwowal :/
 
Dalam czopa pol godziny temu i nic. Dalam taki kawalek jak maly paznokiec mam nadzieje ze nie za duzo.
Ale sie uspokoila i pierdzioszkow troche poszlo. I spi. To syn wstal :/ dalam ipada. Czuje sie jak wyrodna matka ale musze odespac :(
 
Anulka ale można też osobno...

Natasza oooo jaki duży!!!! :)

Asia wro mój wczoraj przewrócił się z brzucha na bok /plecy bo na przewijaku był... Strasznie szybko:/

Lei... Idź się wyżyć w sporcie, pomaga... A klapsow już nie dawaj, będzie dobrze :*

Babydust ale ma apetyt szok!!!! Mój zje tyle co Adaś Nataszy ...albo mniej.. Ale u nas to średnio 12 karmien..

Tabasia mój już wierzga :) jakby pobiegać chciał..

Nic sobie już nie wkręcaj!! Po co na siłę chcesz coś znaleźć??


Idziemy się szczepic...
 
Marela, nie łam się, moja jeszcze ani razu się nie przewróciła ;-). W sumie to rzadko kiedy kładę ją na brzuchu, bo ona wiecznie jest po jedzeniu i dużo ulewa wtedy :-/.

Tabasia, nie zalamuj się, może po prostu to są gorsze dni? U mojej małej spanie wyglądało tak samo przez jakieś 2 tyg, a później z dnia na dzień zaczęła mi w nocy spać po 8h. Kupy może nie być nawet parę dni, także niekoniecznie to musi być przyczyną. Oby się polepszylo :-). Moja tez dużo wierzga nogami, będzie dobra plywaczka ;-).

Myla, kciuki, żeby to nie było nic poważnego...

Muszę się pochwalić, przerobilismy, a właściwie mąż przerobił wczoraj 10 kg truskawek na zimę :-D. Będzie miała Zuza co wcinac w zimie jak nie będzie żadnej alergii :-).

Królewna spala od 20:30-4 rano, szybkie karmienie 150 ml i obudzila się przed chwilą :-D. Na razie gada do zabawek, więc się nawet z łóżka nie ruszam ;-). I tak muszę iść zaraz dom odgruzowac, bo przychodzi polozna na ostatnią wizytę, a w tej chwili po przekroczeniu progu prędzej by uciekła z krzykiem, niż się przekopala przez ten syf do małej :p.

Miłego dnia!
 
Tabasia ja Cie podziwiam z tym pisaniem pracy :sorry:

Babydust ja wstawałam ale to tylko smoczek dawałam i zasypiałam. Nie jest źle!

Ja wczoraj błąd zrobiłam bo ok 16 była u nas siostrzyczka mojego m i dziewczyny fikaly i szalały na maxa i Viki mi nie zasnęła na druga drzemkę bo sie rozbawiła a ledwo na nogach stała..wiec poszłyśmy jeszcze na spacer na godzinke i juz była tak zmęczona, ze płakała i nie mogłam sie z nia "dogadać" dlatego sie wkurzylam i pewnie dlatego sie budziła z nadmiaru wrażeń...

Olivka tez tak wierzga ale to przy kolkach i do tego zaciska rączki.

Doli nie mam siły narazie na sport...
 
Ostatnia edycja:
Tabasia ja też cię podziwiam z tą pracą, serio. Ja nie dałabym rady przy dwójce. Mój też tak wierzga. A jak zmęczony i nie może zasnąć to przechodzi samego siebie tak macha tymi nogami.

Dziewczyny nie przejmujcie się tym trzymaniem główki czy przewracaniem. Każde dziecko idzie własnym tempem. Wikuś np. Ładnie już trzyma głowę. Laura na tym etapie była jeszcze w lesie. Dopiero po 3 mcu zaczęła podnosić. A potem szybko zaczęła siadać sama i raczkowac bez problemu. Oczywiście że trzeba obserwować ale bez paniki.

Marela ja cię rozumiem. Moja L jest grzeczna ale siostra ma 2 chłopaków i oni też są tacy zabiegani, nie mogą się skupić. Ile ona się musi na nich nawydzierac to szok. Inaczej robią swoje i nie zwracają na nią uwagi.

Szaj super z tymi truskawkami!
 
Moj tez wierzga. Od 3 dni podczas kapieli to mi pol lazienki zalewa.

Szaj mnie truskawki dzis czekaja. Mam 12 kg:). Ale troche zjem;). A wczoraj juz ich wyszypulkowalam.
 
reklama
Doli a co wy tak często się szczepicie? U nas musi być 6 tyg przerwy między poszczególnymi szczepionkami.

Tabasia, u nas kupy co 2 dni są ale ponieważ brzuszek nie boli to nie daję czopkow. Dziwne że po czopku nie zrobiła...
 
Do góry