reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ahh widzę ze duzo nie pisalyscie ale i tak nie doczytam...

Moja kolkuje, byłam u lekarza to czopki przepisała...jutro Sab Simplex kupie bo ile mozna!! Bidula cały dzien sie meczy a szczegolnie wieczorem. Masuje, robie ciepłe okłady itd a malutka krzyczy i krzyczy bidula.

U mnie porażka, córcia dzisiaj po kąpieli dostała klapsa na gola pupę bo mnie uderzyła...leze i rycze.
 
reklama
to moje maja grube kosci :( :( oba starszaki wage maja w 90 centylu choc wcale nie sa grubi a syn wrecz wedlug mnie jest chudy
a corka jak byla mala i bardzo szybko rosla (wyskoczyla mocno z siatek centylowych zarowno ze wzrostem jak i waga) to w 2 roku zycia miala robiony rentgen nadgarstka zeby sprawdzic czy wiek kostny pasuje
zreszta do tej pory jest wieeelka - ma 150 cm a wage ma 48kg :szok: a ma nie cale 10 lat dopiero

Basia cos czuje ze bedzie podobnie ;)
sprawdzilam dzisiaj ile je :-D dostala najpierw cyca ale nie dalam dopic do konca tylko zatkalam butla z moim mlekiem i .................... dopila jeszcze 160 ml :-D:-D:-D fakt ze na 2 raty bo po pierwszej 80ml musiala odbic ale potem dopila reszte i tak sie objadla ze na koniec ulala ale nie jakos mega duzo :-D:-D
starsza corka potrafila 120ml mleka wypic po cycu jak miala 2 tygodnie :-D:-D:-D a jak miala ok 5-6 miesiecy to wypijala 260ml przed snem :-D:-D i to zageszczonego kleikiem ryzowym
 
Babydust z tym przewracaniem to jest tak że jak dziecko w tym wieku wyciąga rączkę do przodu i przewraca się cały czas na jeden bok to może oznaczac ze tą stronę ma słabszą i trzeba poprawiać rączkę aby maluch się ćwiczył.

Asiawro najprawdopodobniej na kozanowie do "puchatka" bo w Promyku się długo czeka

Mój jak dostaje mleko z butli zamiast cyca to zjada max 90ml...
 
natasza to ja tak robie bo jednak zalezy mi zeby dluzej na tym brzuchu lezala :) zawsze to dobre na brzuszek i nie tylko ;)
no i mowilam ze moja to zarlok :) ale pocieszam sie tym ze te 6 karmien na dobe to wystarcza bo ona duzo na raz pije :)

Lei trzymaj sie nie dawaj sie smutkom :)
 
Babydust ale spusty mają te twoje dzieciaki :D ja wczoraj byłam z Laurka u koleżanki i zostawiłam Wikusia z T i wcześniej odciągnęłam 120 mleka i wszystko wypił. Podejrzewam że tyle mniej więcej zjada może ciut więcej. Ale on co 2-3h doi.

Lei buuuu. Twoja córcia jeszcze malutka, nie złość się na nią. Trudno stało się. Nie wypominaj sobie teraz tego nie wiem ile czasu.
 
Myla mam nadzieje ze wszystko ok z nerkami [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Natasza super ze bioderka ok :)
Nie wiem ile Kuba miał bo w pracy bylam a M ... O niczym takim nie mysli ... Jutro każe mu go zdarzyć ... To napisze ...

Asia Kubus tez juz sie przewracał z brzuszka na plecy i lekarz nic nie mówił ... Dziwne ... Nie martw sie :) bedzie dobrze ...

Lei kup na kolkę czopki homeopatyczne :

Polozna polecała ... U nas działały ...

ImageUploadedByForum BabyBoom1433972189.511505.jpg

I sie nie smuć - głowa do góry :)

Ide spac o 5 musze wstac do pracy [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] szlag by to trafił ....

Spokojnej nocy :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433972189.511505.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433972189.511505.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 36
Mam te same Karina i cos słabo sie u nss sprawdzają..polozna mi poleciła BiGaja...bede próbować dalej..

Moja jeszcze nie spi...ja jutro nie dam rady jak sie nie wyspie :no:
 
Padam na pysk. Wlasnie skonczylam pisac. Do tego kursowalam do mlodej bo cos usnac nie moze a jak juz to spi 10 minut i sie budzi!! Pozniej syn sie z placzem obudzil. Jeszcze musialam sobie naszykowac butelki na noc. A m? Usnal o 21. Nosz kurka :/ chcialam sie troche wyspac bo jutro mam spotkanie z szefem no to sie wyspie ://// ooo wstal i karmi mloda. To ja ide pod prysznic.
I nie pocwiczylam dzisiaj :(

Czy wasze dzieci jakos za duzo wierzgaja nogami? Moja tak podnosi do gory caly czas ze kat prosty robi :/ dziwne :/ i znowu wkret :/
 
Myla kciuki za was mam nadzieje ze to nic powaznego.

Asiaa86 moja też sie przewraca z brzuszka na plecki czasami, tak kopi nogami że w koncu sie przewraca.

Moja juz 5 razy zasypiała i sie budziła, teraz na cycu usnęła mam nadzieje że następna pobudka rano. Wczoraj tez koło 2 zasneła i wstała po 7 ale o 5 mnie komar obudził, myślałam że mnie szlag trafi.
 
reklama
Myla oby to nic powaznego.

Natasza widze ze wagowo idziemy leb w leb;).

Matko ile te wasze dzieci potrafia. Moj nie znosi lezec na brzuchu. Glowy nawet nie podnosi nie trzyma a u Was przewracanie.

Tabasia ostatni rozdzial skonczylas?

Lei niestety nieraz nerwy puszczaja nie smutaj.
Duzo zalezy od tempetamentu dziecka. Od tego czy slucha czy nie. Ja nie jestem swieta i moj tez kilka razy dostal np.po lapkach bo ciagle mnie za cycki lapal albo obgryzal paznokcie. Tlumaczenue, prosby grozby , kary nic nie skytkuje. Ogolnie moje dziecko mimo ze ma 5 lat i jest za bardzo intelugentne w sferze manualnej jest tragedia. Do tego nie potrafi sie skupic na zadaniach. 1 min i koniec. Zeby cos zrobil musze powtorzyc min 5 razy. No i wez utrzymaj nerwy :/. Wiem ze to glupio brzmi ale trzeba by bylo go poznac dopiero mozna to zrozumuec. A przy obcych jest mega grzeczny. Podejrzewam ADHD ale pani w przedszkolu mowi ze nie. Choc nie ukrywa ze jest najbardziej wiercacy. Wcziraj mojej mamie dal tak popalic ze go miala dosc a ona ciagle mi mowi ze go do siebie zabierze. Wiec jak ma ktos dziecko grzeczne to tego nie da sie zrozumiec. A Ty z dwiema tak malutkimi do tego wszystko na tip top w domu + pozytywne nastawienie do swiata to i tak medal Ci sie nalezy.
 
Do góry