reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Asiatipl gratki mieszkania teraz napewno wygodniej.

DziewcZyny co sądzicie o tym nosidełku?
 

Załączniki

  • 1432904595999.jpg
    1432904595999.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Ostatnio nie mam czasu na forum i nie jestem nabierzaco z pisaniem i odpowiadaniem...

Karina super fotka i ciesze sie ze u gina wszystko dobrze!:tak:


Tabasia
... przykro mi ze malutka tak sie strasznie meczy a wy razem z nia... biedna...!! mam nadzieje ze to chwilowe i szybko bedzie w miare a nawet dobrze! moze jakis srodek p/ bolowe a moze te kropelki na nia nie dzialaja? hmm :-(

Pat
w posiewie maly mial bakterie e.coli? ty robilas posiew czego? looo matko!! :-(

Milia fajnie że się załapaliście na te darmowe konsultacje;-)

Szaj mi tez jest wiecznie zimno, ostatnio jak kontrolowalam ths mialam 2 ale biore authyrox 25.. ja w srode szczepilam maluchy... tak sie balam.. mialam wczesniej ale maly mial katar i kaszlal wiec wolalam nie ryzykowac...wieczorem mala byla kaprysna, plakala i miala lekki stan podgoraczkowy, nie chciala jesc, zanosila sie z placzu.. a maly w miare dobrze zniosl to.. chociaz nie obylo sie bez placzu, nie chcial jesc, marudny, nie chcial spac, itp...:-( no ale juz lepiej jest ;-)


natasza u mnie tez skok... maly w ogole spac nie chce, tylko raczki, jesc nie bardzo chce, natomiast mala je ale tez nie koniecznie i tez najlpiej raczki, placz itp. ladnie Adas przybral na wadze:tak:

Doli ja chetna, bo ja nie mam czasu na sprzatania ani sily... do tego mam katar, kicham, smarkam itp... :tak:

Babydust mala super rosnie:tak:

No my dzis na spacerku, piekna pogoda i cieplo... w koncu !!:tak:
 
Tabasia,
trzymam kciuki za malucha, oby to nie było nic poważnego :( Daj znać później co i jak.

Kuklaki,
sama się nad takim zastanawiam :)
 
Czekam na m. To chyba nie kolka bo temp troche rosnie. Lepiej pojechac teraz niz wieczorem na pogotowie...
 
Tabasia jedź lepiej bo tak jak mówisz potem latać po pigotowiu i jeszcze wieczorem to nie bardzo.
 
Nienawidze tego kraju. Zaden lekarz juz dzis nie przyjmuje!!! Czekam na tel od rodzinnego co mam robic. Paranoja jakas :( a mala tylko sie kladzie to ryczy
 
Tabasia to masz niezła jazdę! Duzo siły kochana, to minie..!

Pat ja nawet nie zwróciłam uwagi czy moja tak nie robi. Ewidentne za to woli w prawa stronę patrzeć ale u nas nic z tym nie robią...bo to niegroźne i wyrośnie z tego.

Szczerze to ja na NFZ nie chodziłam ale te terminy sa chore!!!
 
Cześć dziewczyny:)

jestem majowką i wczoraj urodziłam córeczkę. Niestety przy porodzie wyszły mi straszne hemodupki:( wiem, że swego czasu żeście się zmagały z tym problemem, pamiętacie może co uzywałyście na nie??
Z góry dziękuję Wam za pomoc i życzę Waszym dzieciaczkom dużo zdrówka, a Wam samych cudownych chwil z nimi:)
 
reklama
Do góry