reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

:) :)
 

Załączniki

  • 1432889943166.jpg
    1432889943166.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Pat, a gdzieś pod Warszawą też nie ma terminów na bioderka? Ile macie w ogóle poradni preluksacyjnych? tu tylko jedna, ale udało nam się załapać jakoś. I na kontrolę w lipcu już się zapisałam.

Tabasia, mam nadzieję, że szybko przejdzie, a kropelki?

Małgosia od 6 rano nie spała do tej pory, ale w końcu zauważa karuzelę :) i w ciągu ostatnich 2 dni wydawało mi się, że głośno się zaśmiała na widok butelki z mlekiem ;)

Też mi się wydaje, że lepiej 2 zwierzaki, żeby się nie nudziły, u nas wprawdzie pies i kot, ale też sobie razem leżą, kicia liże psa po pyszczku, czasem się biją, ganiają, ale wcześniej jak była tylko kicia, to strasznie mi jej szkoda było, jak zostawała w domu na całe dnie.
 
Natasza nam kazali skontrolować u ortopedy czy samo się skoruguje czy rehabilitacja. I powiedzieli że sama tez mogę mu delikatnie układać nóżkę tak jak powinna byc.

Milia szukalam w LM i w Legionowie. Ale jak ortopedzi siedzą sobie raz w tygodniu 3h to nic dziwnego że miejsc nie ma. Będę musiała szukać dalej, może jakąś klinikę prywatną bo panstwowo nie ma szans.
 
Pat ja do ortopedy jeździłam do Zamościa. Tam pierwsza wizyta z marszu w ten sam dzień i jak ok to usg koło 3 miesiąca.
Moja młoda spała całą noc!!! Nawet nie wiem dokładnie jak długo. Na pewno od 22 do 4 i później do 8 i jeszcze do 10.
Cały zeszły tydzień mi jęczała i marudziła i prawie nie chciała jeść a teraz to prawie cały czas je i śpi albo się do mnie uśmiecha. Jest już zdecydowanie mniej marudna. No i jest głównie na CYCKU :D chociaż przez ten ostatni tydzień mleka mam mniej i trzeba będzie więcej odciągać.

Zapomniałam dodać :D Pupcia u nas prawie jak nowa i z kupkami dużo lepiej. Ale mleka unikam totalnie i czytam wszystkie etykiety. Największy problem to z margaryną miałam. Tylko taka najtańsza bez mleka. Nawet masło roślinne ma serwatkę.
 
Ostatnia edycja:
Stataga super wieści!

Pat jak to wyglada, ta stopka?

My mamy za 4tyg znowu kontrole i mam nadzieje, ze tylko na noc ta szynę bedziemy zakładać...

Probuje jakos ogarnąć domostwo, tzn spakować wszystkich ale dzieciaki mi skutecznie utrudniają..ale juz bliżej niz dalej. Poerdziele, nie sprzątam, zamówię panią na nasz przyjazd niech wypucuje wszystko bo przeciez sie nie zajadę, nie mam juz siły hehe. Jeszcze prysznic musze zaliczyć, ciekawe kiedy i jak.
 
Sataga to super że pupka ładna !:) w końcu !;)

Lei mały ma stopkę przekoslawiona do środka i taka wygięta i tak ja trzyma. I mu ta stopkę prostuje żeby miał tak jak powinien ale i tak ustawia ją tak.
 
Natasza nam kazali skontrolować u ortopedy czy samo się skoruguje czy rehabilitacja. I powiedzieli że sama tez mogę mu delikatnie układać nóżkę tak jak powinna byc.

Milia szukalam w LM i w Legionowie. Ale jak ortopedzi siedzą sobie raz w tygodniu 3h to nic dziwnego że miejsc nie ma. Będę musiała szukać dalej, może jakąś klinikę prywatną bo panstwowo nie ma szans.

Pat w luxmedzie na pewno Ci znajdą bliski termin. Mi proponowali na Domaniewskiej i Raclawickiej, to chyba całkiem blisko Ciebie. Spróbuj zadzwonić :-)
A jak z tą stopą to wyglada? Ze do środka ma skierowana? Muszę swoją poobserwowac bo nie zwracalam uwagi.
Tabasia przykro mi :-( oby szybko minęło.

Mam nadzieję że już ciepło się zrobi, bo mam dość tej pogody.

Natasza super wygladacie!
 
Ja już postanowiłam że jak wrócę do pracy to biorę panią do sprzątania. Nie będę marnować tych kilku godzin które mogę spędzić z Dziećmi na pucowanie mieszkania :)
Moja Laura dziś na wycieczkę na farmę pojechała że żłobka więc do 16:30 mamy spokój. Jedziemy na zakupy bo mały już prawie że wszystkich ubranek wyrósł.
 
reklama
Mi udało się na usg bioderek szybko umówić bo w kwietniu rejestrowałam na czerwiec ale do ortopedy czeka się 16 miesięcy !!

Pat a trzyma stopę cały czas do środka czy czasem?
 
Do góry