reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam,
wczoraj u lekarza byliśmy - młoda ma zapalenie ucha i antybiotyk.
Dziś od rana pobudka o 5:30, Maciula zaszalał.
Lenka jak na chorowitkę - całkiem ok się zachowuje.
Ja od rana u prawnika byłam, 300zł wybuliłam na tą sprawę o wyłudzenie kasy za rok akademicki w którym nie byłam już studentką:wściekła/y: Dopiero do domu wróciłam i ogarniam chatę.
Świąt nie czuję i się nie spinam.
Upiekę pyszny sernik i babkę majonezową, bo to nieliczne ciasto, które Lenka je.
Zrobię sałatkę, żurek, sporo innych pyszności już mam, bo mi alma dowiozła.
Lecę, bo do tyłu chodzę, a Kamila zaraz wychodzi.
 
reklama
Basia, przykro czytać, że mąż zaprosił tylu gości bez twojej wiedzy... zaproś go do kuchni niech pomaga... na pewno dacie sobie radę, oby tylko zdrówko dopisało...

Lecę się wziąć za mycie podłóg i potem jakieś menu świąteczne opracować... pogoda nie zachęca do spacerów, więc dziewczyny szaleją bez opamiętania... my już po obiedzie, bo Joli w brzuszku zaczęło burczeć:-D
Nie wiem czy będę miała jeszcze do was zajrzeć jutro dlatego składam wam i Waszym rodzinom życzenia ciepłych, spokojnych świąt w gronie najbliższych... i oby do Wiosny

kartka_wielkanocna_m.jpg
 
Zdrowka dla wszystkich choruskow.


Ja zakwasow nie mam, co mnie zdziwilo niezmiernie, ale znaczy to, ze pod gora tluszczu mam calkiem sprawnie dzialajace miesnie :tak: Migrena ciagle trzyma, ale nie morduje ;-)

Pogoda cudna!



Agnieszka, moze mlody sciaga w domu okulary ze wzgledu na odleglosci. Co on tam ma? + czy - ? Ja z tego powodu w domu nie lubie nosic. Na ulicy owszem :tak:.



Mamusia, tu spora Polonia i Rosjan duzo, moze stad te kolejki ;-) Ja tam calego swiatecznego badziewia bez znieczulacza nie przetrwam. Nie lubie swiat (ZADNYCH) i musze sie odlaczac. :blink:

Beti, przejecie kasy? A jak ja mam to zrobic? Napasc go i zwiazac? ;-) Od kilku miesiecy klaruje mu, ze musze miec karte do jego konta, nie po to zeby je ogolocic, ale w razie W. Niech mu sie cos stanie, a my z Mloda budzimy sie z gola dupa na nieheblowanej desce. Bez kasy na zycie, bez forsy na czynsz, za to z jego wyplata na koncie, do ktorego nie mam dostepu. Twierdzi, ze rozumie, ale jakos nic nie zmienia. Coz, skoro nie da sie zmienic faceta, bedzie trzeba faceta wymienic... O tym tez pomysle niebawem.

Co do zakupow... Kiedys, w Meksyku jeszcze, kupilam malej buty. Mialy skorzana podeszwe, wiec do chodzenia w domu sie nie nadawaly. Szybko zrobilo sie zimno i zaczal padac deszcz, wiec mloda czesto tych butow nie zakladala. Staremu ubzduralo sie, ze kupuije jej rzeczy, ktorych ona nie nosi, zabawki ktorymi sie nie bawi (znacie jakies dziecko, ktore bawi sie ciagle ta sama zabawka?), ze kupuje ubrania, z ktorych (o zgrozo) wyrasta... No i jego zdaniem kupie buty, w ktorych nie bedzie chodzic... Jasne, niech chodzi do lata w kozakach... Na tance niech lazi w kozakach i w jeansach...
Po****ny ten moj chlop strasznie jest. No to teraz wezme go do pierwszego lepszego sklepu i bedzie bulil za wszystko, bo nie mam zamiaru zastanawiac sie co i gdzie jest taniej.

O wyzalilam sie. No i prosze, powstrzymajcie sie od uwag na temat tego, ze moj chlop to dupek. Ja o tym wiem ;-), mam jednak wazniejsze rzeczy na glowie niz rozmyslanie o tym. Pomysle o tym wszystkim jutro, albo innym razem. Teraz nie czas na to.
 
Dzieńdoberek:-)

Dzisiaj niezłą produkcję kobietki macie ;-)

Od rana zalatana jestem bo niestety sklerozę mam i zapomniałam że kuraki nowe przyjeżdżają ( na spotkanko czerwcowe żarełko będzie :-D) No i się zachwyciłam kurkami ozdobnymi, upierzenie boskie i coś czuję że za miesiąc sobie kilka kupię :tak: Proszę się tylko ze mnie nie śmiać że się kurami zachwycam , ten typ tak ma :-p

Zielona skoro wiesz jak jest to ja już nic nie mówię ciiiiii;-)

Elvie zdrówka dla Lenki . U mnie też babka majonezowa i małżon obiecał że sernik zrobi ale co z tego będzie ;-)

Basiu zdrówka dla was . Twój małżon dobry z tymi gośćmi ;-) mam nadzieję że ci chociaż pomoże :tak:

Beti super że Justynka dostała się do przedszkola:-) Co do naszego to Helenka chodzi do zwykłego przedszkola które mieści się w szkole podstawowej i nie ma tu żadnego problemu z urodzinami dzieciaków, przynosi się tort i coś do picia , talerzyki i łyżeczki są szkolne :tak: panie sprzątaczki są takie miłe że talerzyki umyją .Ja zawsze zostaję , robię fotki a potem uciekam bo zajęcia trwają normalnie:-)

Maonka super że chrzciny udane i że miałaś taką pomoc ;-)

gosia ja bym kozaków jeszcze nie chowała ;-)

Aniez najlepiej sobie wymyślić że się w innym kierunku jedzie :-p zapmiętam to sobie;-)
Udanych zakupów

Mamusia Natalki teksty jak zawsze boskie :-D

Agnieszka szalejesz kobieto w kuchni ;-)

Aniam bardzo dziękuję za fotki Szymka ;-) Super wygląda mały przystojniak i taki poważny od razu :-)

Kittek ty kobieto odpoczywaj i ciesz się rodzinką . Super że Mai spodobało się przedszkole :tak:

MamoPaulinki u nas też tort wielgachny bo znając Helkę to do sekretariatu będzie chciała coś zanieść i do księgowości bo bardzo lubi ta panią no i panie sprzątaczki też uwielbia :tak:

Anna i jak po wizycie we Wrocku ?

MOnia żyjesz kobieto czy cię na wsi zasypało ?:-p:-)

Papatki :-)
 
Hej,

cisza tu, pewnie wszystkie się do świąt przygotowują. Mnie to trochę omija, trochę u mamy, teściowej i jakoś zleci. Właśnie umyłam sobie samochód, żeby się brudasem nie przemieszczać. Na szczęście to uwielbiam i pogoda sprzyja. Hania do tego śpi na podwórku, więc trzy w jednym:-D


Nie wiem czy będę miała jak wejść, więc już teraz składam wszystkim kwietniówkom świąt spędzonych w gronie najbliższych.
gosienko, kolejny raz dziękuję za pamięć!
 
Hej, a jednak jeszcze zawitałam... pomiędzy przepisem na ciasto z netu, a jego produkcją...

Zielona, nie o takie przejęcie kasy mi chodziło, ale perspektywa nawet fajna... a tak poważnie to dobrze Ci, że mimo wysiłków zakwasów niet... czyli formę masz... a na migrenę najlepszy święty spokój i coś mocniejszego:-p
Gosienka, ja tam się nie dziwię, bo jakbym więcej czasu miała to też bym kilka kurek posiadała...
Gosia, Ty to umiesz połączy przyjemne z pożytecznym...

Dobra, teraz już znikam, bo dziewczyny się nudzą, a ja jeszcze w polu z ciastem
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane kwietnióweczki chciałabym Wam wszystkim życzyć cudownych świat spędzonych w rodzinnym gronie, pełnych wyciszenia,odpoczynku, radości i słoneczka! Samych pyszności na stole i cudownych ludzi wokól :)


Moj szogunek spal z tatusiem więc was ponadrabialam miedzy salatką i pieczeniem.

Mamusiu widze, Natka jak zawsze dostarcza mamusi rozrywki w postaci zabawnych tekstow. Agentka mała :)

Elvie zdrówka dla Lenki. Dobrze, że humor jej dopisuje bona fb widzialam,ze usmiech ma od ucha do ucha. Zuch dziewczyna.

Beti super,ze Justynka się do przedszkola dostala. My narazie czekamy bo w przedszkolu jest więcej zgloszen niż miejsc więc nie wiadomo jak będzie.

Aniam swietnie Szymek wyglada, bardzo mu te okularki pasuja. Tak sobie ostatnio myslalam o tym jak nas wywialo z plazy w majowke w zeszlym roku. W tym to już chyba wszystkiego się można spodziewac, nawet tego,ze i w maju snieg będzie padal.

Aga do wczoraj u nas tez rzeczywiscie lepsze byly narty,ale dzis snieg topnieje wiec kto wie moze rower sie uda wyciagnac z garazu w te swieta ;)

Maonka od prezentow i suto zastawionego stolu zdecydowanie ważniejszy jest wspolnie spedzony czas, a z szalenstw w kulkach to Alicja pewnie najbardziej będzie zadowolona.

Aniez wy to jednak macie najfajniej zawsze z pogodą. Jakbym miala zmieniac miejsce zamieszkania to właśnie wasze rejony bym wybrala bo zawsze macie ladniejsza aurę niż nad morzem.

Zielona oj masz się z tym mezem. Mam nadzieje,ze Konstancja niedlugo pojdzie do przedszkola, a ty będziesz mogla w koncu zaczac prace i się uniezaleznic. Co do zakwasow to ja mam od wczoraj masakryczne. Na forme raczej nie narzekam,ale taki wycisk dostalam na abs, ze dziś ledwo z lozka wstalam. Pojechalam jednak rano na saune i troche zakwasy puscily.

Basiu niech się małzon wykaze jak gosci zaprosil na obiad bez twojej wiedzy ;) Ty się kuruj aby się swietami cieszyc i odpoczywac :))

Gosienko jak się uda to w wakacje będziemy te twoje kurki podziwiac.

Beti jakie ciacho upiekłaś? Ja mam cos lenia do pieczenia ostatnio więc ciacho w tym roku kupilam ciasta w cukierni.

Gosia mycie samochodu w ladna pogode to jest cos co ja tez bardzo lubie. U nas pogoda nadal kiepska,ale chyba wyjde choc odkurzyc brudaska bo Maja dziś nakruszyla babeczka ze swieconki, a w tygodniu blota nanosila więc szmatke dostatnie i będzie mi pomagac;)

MamoPaulinki
no to sie troche nasmazysz tych kotletow :) Wam również życzymy cudownych świat !!!

Ja wczoraj wieczorem myslalam, ze na doraźna będę musiala jechac. Maja dostala lizaka od cioci i jak wrocilysmy do domu to plakala,ze ja boli podniebienie. Psikalam dwa razy tantum verde,ale stwierdzila,ze nie pomaga i boli bardzo. Balam się,ze to poczatek anginy, ale w nocy było ok, dziś tez więc mam nadzieje,ze od lizaka pecherzyk jej wyskoczyl i nic się nie rozwinie.

3majcie sie cieplutko!
 
Ostatnia edycja:
Do góry