reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

No własnie nie wszedzie tak jest , tam gdzie ja lezałam jakby coś się działo z dzickiem przyjmują spowrotem i dziecko i ciebie i tak jest w wielu szpitalach . Mojej kolezanki synek wrócił za kilka dni z ostrą zółtaczka i przyjeli i ja i jego:tak:

[Z tymi salami jedynkami to nie zawsze jest tak ze tata może zostac trzeba się dowiedziec u mnie nie można było . odwiedziny tylko mogły być do 23ciej na tej sali a w dzień ile się chciało:tak:
Wpadne potem :)

A ktory to byl szpital?????

Witam!
Przyznam się bez bicia, że nie przerobiłam całego tematu, gdyż jest już bardzo dużo stron, ale rejestruję się jako kwietniówka 2010. Termin porodu - 17 kwietnia (planowo) a jaki będzie faktyczny, to natura pokaże...

WITAJ
:tak:
 
reklama
dziewczyny czy to normalne, ze nie czuje jeszcze ruchów mojego Okruszka? nic a nic nawet tzw motylkow, bo juz bawet na suwaczku piszą o tych ruchach a tu nic....:-(
 
Witam się z rana

Paulka -oczywiście ze możliwe. Lekarze mówią żeby nie panikować za wcześnie że się nic nie czuje... to zależy od wagi matki, od tego ile maluch ma miejsca w brzuchu zapewne i dlatego czasem ruchy są szybciej wyczuwalne a czasem po 20/22 tc.

Amorek52 ja się zapisałam do szkoły rodzenia -zaczynam w 30tc trwa 6 tygodni -więc powinnam się wyrobić:tak:

Uciekam dziewczynki. Miłego dnia:-)
 
13x13 dzięki za pocieszenie ... bo sie naczytalam ze chudsze dzieczyny niby sszybciej czuja cokolwiek... a ja raczej jestem drobna, waze 49 kg a brzuszka nie widac rano wcale a wieczorem tylko troszke i nic tam nie slychac... ech...
13x13 widze ze Ty tez z Warszawy... mozna wiedziec gdzie sie zapisalas do szkoly rodzenia i ile placisz?
bo ja tez juz zaczelam o tym myslec ale nie wiem gdzie sie zapisac i w ktorym tyg...
 
Witajcie..

Pamiętacie mnie jeszcze????
Powoli wracam do was i na forum. Miewam jeszcze czasami dołki, ale zdaje sobie sprawę,że potrzeba czasu, a będzie coraz latwiej. Z moją dzidzią jak narazie wszystko ok, bynajmniej tak mi się zdaje, bo czasami kopnie mamusie i daje znac ,że fika sobie w brzuszku. Wizytę u gina mam 12.11 i mam nadzieję,że dowiem się co tam sobie siedzi. Brzuchol przez ostatni tydzien dosyc gwałtownie wybił i muszę się rozejrzec za jakimis spodniami ciążowymi. Na razie tyle. Pozdrawiam
 
Pamiętamy, pamiętamy :-):-):-)

Ja dziś z rana sama zadbałam o 'wybicie' brzuszka, bo z wielkiego łakomstwa opiłam się jak kefiru... Teraz siedzę, jak mały bąk... Ale dobry był :-)

Coraz trudniej mi nosić moje 15 kilowe szczęście, bo brzuch ciągnie i pobolewa po takiej 'siłowni' :-( ale Kuba jest dzielny i przytula się do mamy na stojąco... czasem tylko w przypływie wielkiej miłości zaczyna się po mnie wspinać :-)

Generalnie czuje się tez strasznie 'zakwaszona' ale ponieważ wyniki moczu są nie za dobre to muszę jeść jakieś kosmiczne ilości witaminy C- 6 dziennie ;-) dobrze, że zgagi nie mam na razie, bo kwas+ zgaga to byłby koszmar!!!
 
ale wam fajnie, ze macie te wszystkie ciażowe dolegliwosci... podzielcie się... przynajmniej czujecie sie jak w ciązy...:zawstydzona/y: bo ja to gdybym na usg nie zobaczyła tego Okruszka w srodku i serducha nie slyszala to bym sie upierała ze to jakies pomówienia sa i ze ja w zadnej ciazy nie jestem...
 
kochane a ja przestalam czuc maluszka, troszke panikuje, ale wole wam napisac niz po raz kolejny latac dogina....
moze dostal wiecej miejsca tam w pecherzyku i juz tam mamy nie obija????:-(
jak myslicie :-:)-:)-(
 
Witaj Dimka:)
Ja dziewczyny wstałam o 5 i mam doła ryczałam znowu bez powodu,co ta dzidzia ze mną robi.Już prawie półmetek a nastroje straszne.:-(
Paulka90 jak najbardziej możliwe że jeszcze nie czujesz,ja w pierwszej ciąży miałam ruchy dopiero 20/21 tydz.nie martw się z dzidzią na pewno wszystko ok.zobaczysz jeszcze chwilka i zacznie rozrabiać:)
Kurna przez 2 miesiące leczyłam zęba kanałowo i co wczoraj byłam a ona mi że do usunięcia:(i muszę zapytać gin.jakie znieczulenie bo ona sama się boi podać.
No a teraz zmiatam w gary jakiś obiad szykować.Pozdrawiam i buziolki dla brzusi:)
 
reklama
jestesaniolkiem ja też czasami nie czuję a w dzień rzadko dopiero jak się położę albo w nocy i to raz silniej że po jednej stronie wypcha mi skórę, a raz słabiej jakby pęcherzyki powietrza pękały,nasze bąble są jeszcze malutkie i nie mają tyle siły, a my chciałybyśmy już poczuć porządne kopniaki :-)czasami mnie to też martwi bo na początku miałam zagrożoną ciąże i tyle tabletek,że dzidzia od tych prochów jakaś słabsza.
 
Do góry