reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Nie wiem czy któraś już wstała, ale chciałabym bo potrzebuję porady.
Wczoraj byłam pierwszy raz u tego prywatnego gina, poznał mnie z poprzedniej ciąży, był bardzo uprzejmy i kompetentny.
Okazało się, że ta państwowa gina, która nie chciała mi zrobić cytologi z powodu upławów i ciągle przepisywała mi prochy na te upławy nie miała racji. Pan doktor powiedział, że moje upławy są jak najbardziej w porządku, typowe ciążowe i normalnie pobrał mi cytologię.
Widziałam też przez parę sekund dzidzię i słyszalam serduszko :-) wierciła się cały czas, byla abrdzo ruchliwa, więc nie martwię się tym, że nie czuję jeszcze ruchów.
Martwię się za to czymś innym.
Dziś nad ranem złapały mnie skurcze, już od 3 godzin bardzo boli mnie brzuch, a wczoraj na bdaniu wszystko bylo ok, zero rozwarcia,w yniki dealne, neimiałam też wcześniej żadnych bólów brzucha, ani skurczy, nic.
Skurcze sa bolesne, co kilka minut, zaraz wysylam męża po nospe.
Jak myslicie, czy to moze byc przez ta cytologie? czy to normalne w 18 tyg ciazy?


ja juz wstałam:-) meza do pracy wysłałam:-)

jestesmy na podobnym etapie i ja mam to samo, wiec nospa i kapiele w letniej wodzie, bo łagodza skurcze i rzluzniaja i jak juz leze w wannie to masuje brzusio i K pozniej tez masuje. pozniej klade sie na plecach i nózki wysoko na podusiach i jakos powoli przechodzi.
nie masz upławów, krwawień, podwyzszonej temperatury czy cisnienia na wysokim poziomie??
 
reklama
ja juz wstałam:-) meza do pracy wysłałam:-)

jestesmy na podobnym etapie i ja mam to samo, wiec nospa i kapiele w letniej wodzie, bo łagodza skurcze i rzluzniaja i jak juz leze w wannie to masuje brzusio i K pozniej tez masuje. pozniej klade sie na plecach i nózki wysoko na podusiach i jakos powoli przechodzi.
nie masz upławów, krwawień, podwyzszonej temperatury czy cisnienia na wysokim poziomie??

nie mam żadnego z tych objawów, a te skurcze pojawiły się u mnie w tej ciąży po raz pierwszy, dlatego się martwię, bo to dla mnie nowość, z Hania miałam dopiero w 40 tygodniu, a Ty od kiedy je masz?
może ta cytologia nie miała wpływu tylko tak pechowo wyszło, ze to na drugi dzien zaczelo mnei bolec?
 
Witam dziewczynki:)Mnie też wczoraj bolał brzusio ,w sumie to takie kłucie co kilka minut przypominające kolkę,po jednej stronie,co chwila się kładłam bo przy chodzeniu strasznie rwało,dziś już lepiej lekarz przepisał mi magnez w tabletkach i on też pomaga na takie skurcze,myślę że wszystko ok,nasza macica coraz większa,skóra się rozciąga i też na pewno zależy od tego ile każda z nas przybiera na wadze,jeśli to nie jest ból przewlekły nie ma plamień itd.to na pewno wszystko ok:)nie możemy się tak zamartwiać nasze dzidzie pięknie rosną i my też:)z poprzednich ciąż nie przypominam sobie takiego bólu może dlatego że to było prawie 6 lat temu:)

Mój mały urwis coraz mocniej daje o sobie znać :-)z dnia na dzień silniejszy.12 mam usg może będę wiedzieć czy to kogucik czy kurka.Pozdrawiam Was kwietnióweczki miłego dnia życzę.
 
Oj to jakiś wysyp bolących brzuszków. Wczoraj wieczorem jak mnie po raz pierwszy ból brzucha złapał to nieźle się wystraszyłam :zawstydzona/y: Po 5 minutach wzięłam nospę. Po 15 ból ustąpił. Nie wiem czemu może dla tego, że za szybko wstałam z łózka a potem się jeszcze wyginałam za bardzo :eek: Bynajmniej wcześniej mnie pobolewał ale to było raczej normalne :tak: Natomiast to wczoraj to było dziwne. Dobrze, że lekarka na początku ciąży przepisała mi nospe i wrazie co mam pod ręką bo naparwdę pomaga ;-)
 
nie mam żadnego z tych objawów, a te skurcze pojawiły się u mnie w tej ciąży po raz pierwszy, dlatego się martwię, bo to dla mnie nowość, z Hania miałam dopiero w 40 tygodniu, a Ty od kiedy je masz?
może ta cytologia nie miała wpływu tylko tak pechowo wyszło, ze to na drugi dzien zaczelo mnei bolec?

A jak dziś???
Wczoraj była naprawdę dziwny wieczór , bo wszystkie jesteśmy w różnych tygodniach a ja miałam to samo. Miałam bóle ale bardziej usytuowane w okolicach pachwin( troszkę nad nimi) cały czas go masowałam przeszło ale tez miałam chwile strachu.
Od rana spokój i mam nadzieję ,że tak zostanie bo muszę sprzątnąć w domu bo wygląda jak po burzy. W domu jedna baba , jeden pies a bałagan ...... :sorry:
 
Nie wiem czy któraś już wstała, ale chciałabym bo potrzebuję porady.
Wczoraj byłam pierwszy raz u tego prywatnego gina, poznał mnie z poprzedniej ciąży, był bardzo uprzejmy i kompetentny.
Okazało się, że ta państwowa gina, która nie chciała mi zrobić cytologi z powodu upławów i ciągle przepisywała mi prochy na te upławy nie miała racji. Pan doktor powiedział, że moje upławy są jak najbardziej w porządku, typowe ciążowe i normalnie pobrał mi cytologię.
Widziałam też przez parę sekund dzidzię i słyszalam serduszko :-) wierciła się cały czas, byla abrdzo ruchliwa, więc nie martwię się tym, że nie czuję jeszcze ruchów.
Martwię się za to czymś innym.
Dziś nad ranem złapały mnie skurcze, już od 3 godzin bardzo boli mnie brzuch, a wczoraj na bdaniu wszystko bylo ok, zero rozwarcia,w yniki dealne, neimiałam też wcześniej żadnych bólów brzucha, ani skurczy, nic.
Skurcze sa bolesne, co kilka minut, zaraz wysylam męża po nospe.
Jak myslicie, czy to moze byc przez ta cytologie? czy to normalne w 18 tyg ciazy?
kochan aj a to mialam ostatnio tez bolesne, wez jak najszybciej nospe i lez ;)... pomaga, a przy nastepnej wizycie zglos.... mozliwe ze bedzie to normalne, z tego co wiem ok. 20tc zaczynaja sie jakies skurcze :)...
 
Martwię się za to czymś innym.
Dziś nad ranem złapały mnie skurcze, już od 3 godzin bardzo boli mnie brzuch, a wczoraj na bdaniu wszystko bylo ok, zero rozwarcia,w yniki dealne, neimiałam też wcześniej żadnych bólów brzucha, ani skurczy, nic.
Skurcze sa bolesne, co kilka minut, zaraz wysylam męża po nospe.
Jak myslicie, czy to moze byc przez ta cytologie? czy to normalne w 18 tyg ciazy?

Weź nospe i zobacz co się będzie działo , a jakby bardzo bolało do lekarza :tak:

ja juz wstałam:-) meza do pracy wysłałam:-)

jestesmy na podobnym etapie i ja mam to samo, wiec nospa i kapiele w letniej wodzie, bo łagodza skurcze i rzluzniaja i jak juz leze w wannie to masuje brzusio i K pozniej tez masuje. pozniej klade sie na plecach i nózki wysoko na podusiach i jakos powoli przechodzi.
nie masz upławów, krwawień, podwyzszonej temperatury czy cisnienia na wysokim poziomie??

Przy skurczach nie powinno się masowac brzucha może je to tylko nasilić :tak:
Jak sa dziewczyny co mają zagrożoną nie powinny wogóle tego robić . Można lekko głaskać ale nie masować
 
reklama
Do góry