reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Kurcze, większośc z was albo jest zmęczona, albo piersi bolą, albo mdłości, tylko ja jestem jakaś taka wogóle bezobjawowa... Ale czy wszystko dobrze okaże się dzisiaj na usg:-)
 
reklama
ja nie wiem,bo my M jeszcze sie nie kochalismy od kiedy wiemy,ze jest fasolka jakos tak,ja ciagle sie zle czuje,a M troche sie obawia,bo w ostatniej ciazy plamienie sie wlasnie zaczlo po wspolzyciu i jakos tak mam teraz miezane uczucia chociaz moj gin mowi ze nie ma przeszkod tylko mamy za bardzo nie szalec:),no i jak bole podbrzusza to tez nie ale na szczescie na razie ich nie mam


Nie kochaliscie sie jeszcze? :szok::szok::szok: Niezli jestescie
:szok::szok::szok:

Kiedy dokladnie zaczelo sie plamienie w poprzedniej ciazy?
:baffled::-(

Kurcze, większośc z was albo jest zmęczona, albo piersi bolą, albo mdłości, tylko ja jestem jakaś taka wogóle bezobjawowa... Ale czy wszystko dobrze okaże się dzisiaj na usg:-)

Nic tylko pozazdroscic
:-D
 
olapolap my tez sie nie przytulalismy od momentu jak sie dowiedzialamz e ejstem w ciazy. Ale u mnie lekarz zakazal. Plamilam, bylam 10 dni w szpitalu....I jest duzy strach...I nie szybko sie zapowiada by lkarz pozwolil.Ale moj polowek jest cierpliwy i nawet nie jeknie
 
ach w ostatniej ciazy to mialam od samego poczatku jakies niezgodnosci mialam innego lekarza niz teraz i troche zaluje,no ale czasu cofnac nie idzie,a co do plamien to mi sie zaczely w czwartym -piatym tygodniu w sumie nie wiem,bo kazdy lekarz mowil co innego w szpitalu tez co innego,a poronienie nastapilo w 5-6 tygodniu po 6 dniach plamien,raz gin widzial serduszko raz go nie bylo wogole i tak mialam od samego poczatku same stresy
 
olapolap my tez sie nie przytulalismy od momentu jak sie dowiedzialamz e ejstem w ciazy. Ale u mnie lekarz zakazal. Plamilam, bylam 10 dni w szpitalu....I jest duzy strach...I nie szybko sie zapowiada by lkarz pozwolil.Ale moj polowek jest cierpliwy i nawet nie jeknie

No tak, skoro plamilas to rozumiem... Ja na razie nie plamie, ale ten bol mnie zaniepokoil...


ach w ostatniej ciazy to mialam od samego poczatku jakies niezgodnosci mialam innego lekarza niz teraz i troche zaluje,no ale czasu cofnac nie idzie,a co do plamien to mi sie zaczely w czwartym -piatym tygodniu w sumie nie wiem,bo kazdy lekarz mowil co innego w szpitalu tez co innego,a poronienie nastapilo w 5-6 tygodniu po 6 dniach plamien,raz gin widzial serduszko raz go nie bylo wogole i tak mialam od samego poczatku same stresy

Przykro mi
:-(
 
hej ja w pierwszej ciazy przez pół roku mieszkałam z tesciami, nie zazdroszcze :D, co do wyników to ja oddawałam je zawsze przy nastepnej wizycie chyba ze lekarz zaleci inaczej, qwtedy napewno by powiedział o tym, podrawiam

tak mi sie wydawalo, ale nie mialam pewnosci. dzieki :-)

jutro, albo piatek pojde do laboratorium... nie cierpie pobierania krwi brrr ale czego sie nie zrobi dla dzidzi...a to dopiero poczatek :-)
 
tak mi sie wydawalo, ale nie mialam pewnosci. dzieki :-)

jutro, albo piatek pojde do laboratorium... nie cierpie pobierania krwi brrr ale czego sie nie zrobi dla dzidzi...a to dopiero poczatek :-)


Oj jesli zaszlas naturalnie, to rzeczywiscie dla Ciebie dopiero poczatek pobran krwi
:-D
 
Od kiedy się dowiedziałam o ciąży czyli jakieś 2 tygodnie temu, już 5 razy miałam pobieraną krew.... wrrr.... też tego nienawidzę.
 
Witam dziewuszki...Ja juz po badanich..
Najpierw mialam Usg razem z biciem serduszka...Rytmicznie puka jak dzwon.Bejbi zwiekszylo sie od piatkowej wizyty dokladnie o 5 dni czyli prawidlowo...Fasolinka a juz 8.8 cm...Jeszcznie nie ma centymetra a mamusie meczy oj meczy, potem mialam wywiad z pielegniarka-polozno, wypytywala sie o mnostwo rzeczy, potrwalo to chyba z 40 minut albo i lepiej...Dostalam teke a w niej wiele potrzebych ulotek, ksiazeczek itp.Zaczynamy od 59....a w poprzedniej ciazy od 55...czas robi swoje...heheheheheh
Potem mialam pobieranie krwi na:
grupe krwi
tarczyce
Hiv
rozyczke
jakies na nerki ale nie wiem dokladnie jak to po polsku sie nazywa
wiadomo ogolnie morfologia
i cos tam jeszcze bylo ale nie pamietam....
A jak u nas w Polsce jest, opisujcie azebym miala porowanie czy nie jestem do tylu ze wszystkim...
Cyce bola tylko przy dotyku...głod doskwiera co 30 min.....Ogolnie zbladlam i wygladam jak bulwa od ziemniaka...
 
reklama
Witam:)ja już po drzemce kurna zasypiam na stojąco ograniczam picie kawy dziś rano nie piłam i może dlatego...w poprzednich ciążach skakałam a teraz się strasznie męczę nawet przy gotowaniu..coś czuję,że fasolka da mi nieźle po kościach:-)..
 
Do góry