reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam z ranka :-)nie umiem spać w nocy co za zmora.Byłam wczoraj na 1-wszym usg i widziałam moją fasolkę i bijące serduszko co za radość :-) Dostałam plik skierowań na badania i na razie mam brać tylko folik,zaczynają się mdłości masakra.Pozdrawiam:)

Dziewczyny jak mam wkleić suwaczek pomocy bo cosik mi nie wychodzi:(

Cudowna wiadomosc z tym serduszkiem :tak: Na ktory tydzien i dzien okreslil gin Twoja ciaze?

Jak jestes zalogowana kliknij na gorze po prawej stronie okna forum na swoj nick (tam gdzie masz: Witaj, mycha-30.). Okno, ktore sie otworzy bedzie mialo (z grubsza rzecz biorac) dwie kolumny, w lewej kolumnie masz wytluszczony swoj nick, a ponizej różowy pasek na ktorym z prawej strony jest napisane "dostosuj profil" - kliknij to. Otworzy sie okno w ktorym w prawej kolumnie musisz odszukac "edytuj sygnaturke", jak to wybierzesz to pojawi sie okienko takie jak do wysylania posta i w to okienko musisz wkleic wygenerowany kod suwaczka :tak:
 
reklama
Tak z nogami wyżej dokładnie nawet jak siedziałam to podsuwałam sobie pufę:)
Zaraz się zbieram idę na zakupy:)jakaś nowa bielizna by się przydała bo staniki robią się za ciasne:)

Jak mam wkleić suwaczek?POMOCY!!!
 
Ostatnia edycja:
Gin.po usg.powiedział mi 6 tydzień i jakieś 2 dni a termin od OM na 10 kwiecień fajna niespodzianka bo mój synek idzie w maju do komunii więc jak wszystko będzie ok.to 2 imprezki w 1 dniu:)wklejam ten suwak i pisze mi invalid file jakoś tak:(
 
Gin.po usg.powiedział mi 6 tydzień i jakieś 2 dni a termin od OM na 10 kwiecień fajna niespodzianka bo mój synek idzie w maju do komunii więc jak wszystko będzie ok.to 2 imprezki w 1 dniu:)wklejam ten suwak i pisze mi invalid file jakoś tak:(

Hehe fajnie bys miala - i synek dostalby fajny prezent na komunie :-D

Musisz wkleic kod w formatowaniu:
BBCode (PseudoHTML, UBBCode),
ktore wyglada mniej wiecej tak:
[ url=....][ img ].... [ /img][ /url]


Jak tworzysz suwaczek to dostajesz linki w roznych kodowaniach, ale wybierz wlasnie to ktore podalam wyzej i to wklej do okienka dodawania sygnaturki
:tak:

Ok popracowalam nad Twoim suwaczkiem, wklej sobie to:

[ url=http://www.suwaczki.com/][ img]http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdqqmzghlz6gfc.png[ /img][ /url]

w oknie dodawania sygnaturki :tak: tylko usun odstepy po "[" :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry