reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Gratluje nowym dziewuszkom!!!
Ja mam wyliczony termin na 2-4 kwietnia.Ginekolog wlasciwie chciala abym przyszla w nastepny wtorek mowi, ze juz powinno byc widac faoslke ale ja postanowilam przyjsc te pare dni pozniej.Ja nie mam zadnych mdlosci i az boje sie ze moze byc cos nie tak skoro nic nie czuje...w poprzedniej ciazy juz mialam mdlosci...
 
reklama
Witam Was dziewczyny.Tydzień temu dowiedziałam się że kolejny raz będę mamusią to już 3 brzdąc mam synka 8 lat i córę 5 lat.Według OM termin na 8 kwietnia :-) Pozd
nzjdqqmzghlz6gfc.html
 
Ostatnia edycja:
Zaczelyscie juz stosowa balsam na rozstepy? :-D
Ja juz od kilku dni wsmarowuje oliwke J&J... Co prawda stosowalam ja bardzo czesto - jestem alergikiem i ona bardzo pomaga na przesuszona skore, ale juz od kilku dni ze szczegolna troska nacieram piersi, brzuch, uda i pupe.
Ale wczoraj dostalam od tesciowej krem z Deramiki, podobno bardzo dobry, wiec moze wieczorem oliwka, a na dzien krem...

Chcialabym juz miec duzy brzuszek!!!
ja juz tez :-D:-D:-D

Wiecie co... piersi bola mnie coraz mniej, jedynie w nocy daja sie bardziej we znaki, humory minely, zachcianki zadne, mdlosci brak. Czy to mozliwe ze ciaza znikla? Matko, juz takie mysli mnie nachodza... Za kazdym razem idac do wc sprawdzam dokladnie papier toaletowy, czy aby na pewno plamien nie ma!!!!
Tak bardzo sie denerwuje, ze cos bedzie nie tak. Ogarnela mnie jakas mania! Z jednej strony tak bardzo sie ciesze, ale i tak potwornie boje... A moze jestem stworzona do chodzenia w ciazy i poprostu zadne niechciane objawy sie mnie nie imaja?????:cool2::cool2::cool2:
 
KATIK ja mam to samo co ty, zadnych objawow absolutnie...Tez sie strasznie boje, ze cos jest nie tak!
Ale czarne mysli na bok, daleko na bokkkkk!!!
Pewnie wszystko jest ok a objawy dopiero przyjda jak dzidzia bedzie ciut wieksza!!!
Bo narazie to jeszcze calineczki!!!
 
Wiatjcie porankowo :-)

Olapolap, z tego co wiem z autopsji po pierwszej ciazy to najmniejsze albo wcale rostepów nie miały dziewczyny, które stosowały najzwyklejszą oliwkę dla dzieci, ja przez cała ciaze stosowałam super kremy i mam do tej pory slady po rozstepach, wiec postanowilam, ze tym razem od 10 tygodnia bede stosowac oliwke.

Co do bólu podbrzusza, to tez mnie lekko kłuje, ale np. bardzo mnie szarpie jak sie za szybko podniose, tzn. jak siedze i szybko sie zerwe, zeby wstac to wtedy boli, musze sie przyzwyczaic do wolniejszego poruszania sie. czas wrzucić tryb ciężarny, hehe :-)

Dzieki za pomysl z ta oliwka, musze sobie kupic :tak:

To normalne, że piersi się powiekszają. Powoli przygotowują się do karmenia małego ssaka :-) Ja miał około 30 tygodnia pełne piersi pokarmu, powoli mi już wyciekał, niestety kiedy urodziłam po kilku dniach laktacja zanikła, teraz zrobie wszystko, żeby karmić piersią, pomimo tego bólu (nie żebym którąś straszyła:-) ) jest to najpiekniejsza chwila.

U mnie dzis wielki upał juz od samego rana, nie wiem jak to wytrzymam :-(

Karmienie boli? :szok:

:tak::tak::tak::tak:
a mdłości to mnie wykończą normalnie już nie mogę w pierwszej ciąży też miałam ale jakoś póżniej w 3 miesiącu dopiero a teraz:szok::szok:wy też tak macie?

Ja nie mam (jeszcze) mdlosci, znaczy sie czasem cos mnie jakby scisnie, ale to nie sa mdlosci w doslownym tego slowa znaczeniu... W sumie oprocz boli brzucha i humorow (rozklejam sie) nic mi nie dolega.

Ja juz od kilku dni wsmarowuje oliwke J&J... Co prawda stosowalam ja bardzo czesto - jestem alergikiem i ona bardzo pomaga na przesuszona skore, ale juz od kilku dni ze szczegolna troska nacieram piersi, brzuch, uda i pupe.
Ale wczoraj dostalam od tesciowej krem z Deramiki, podobno bardzo dobry, wiec moze wieczorem oliwka, a na dzien krem...

Wiecie co... piersi bola mnie coraz mniej, jedynie w nocy daja sie bardziej we znaki, humory minely, zachcianki zadne, mdlosci brak. Czy to mozliwe ze ciaza znikla? Matko, juz takie mysli mnie nachodza... Za kazdym razem idac do wc sprawdzam dokladnie papier toaletowy, czy aby na pewno plamien nie ma!!!!
Tak bardzo sie denerwuje, ze cos bedzie nie tak. Ogarnela mnie jakas mania! Z jednej strony tak bardzo sie ciesze, ale i tak potwornie boje... A moze jestem stworzona do chodzenia w ciazy i poprostu zadne niechciane objawy sie mnie nie imaja?????:cool2::cool2::cool2:

Ile razy dziennie nalezy sie smarowac??

To niemozliwe zeby zaniknela, dopoki nie ma krwawienia, to na pewno siedzi w srodku :tak: Moze zrob sobie test sikany jesli tak sie denerwujesz. Powiem Ci, ze ja tez sprawdzam papier za kazdym razem ;-) No i nosze ciagle wkladke :tak:
 
Witam porannie, dzisiaj znowu upał, więc pewnie znowu będę "zdychać", mam trochę problem z tętnem, ogólnie jestem nadciśnieniowcem, ale tak to sie ma, że w ciąży moje ciśnienie jest idealne, a wręcz książkowe, inaczej jest z pulsem, zawsze mam wysokie (powyżej 100) a teraz to nawet do 127 mi raz podskoczyło - źle się wtedy czuje i troche zawrotów glowy przy tym mam - a przy takich upałach to jest katorga dla mnie :-( A bądź tu człowieku słopojny i sie nie ruszaj przy 2,5 letnim dziecku, hehe :-) niemożliwe :-)

Ja pierdziele, Wy juz sie zaczynacie smarowac na rozstepy, to moze i ja zaczne :-)

Dziewczyny, nie denerwujcie sie i nie zamartwiajcie na zapas - myślcie o tym małym człowieczku, który się teraz rozwija baaaardzo pozytywnie.

No to się rozpisalam, hehe :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karmienie boli? :szok:


no, na samym poczatku to napewno nie jest sielanka,dziecko pomimo tego, ze nie ma ząbków ma bardzo twarde dziąsła i "gryzie" zanim naczyczy się prawidłowo ssać, dlatego też na samym poczatku ciaży polecam juz zakupic kremy na ranki na sutkach - bo napewno sie przydadzą, napewno nie polecam kaptórków - zatrzymują laktację :-( i zniechecaja dziecko do brania piersi :-(

Ale wbrew pozorom to wygląda tylko tak strasznie, to tylko poczatki, kiedy bedziesz miała pełne piersi pokarmu i bedą Cie szczypać z przepełnienia, bedziesz błagac małego ssaka, zeby ciagnął pokarm z Ciebie jak najdłużej i nawet nie zauwazysz, że Cie boli :-)

Nie przerazaj sie, gdyby to było takie straszne, matki nie karmiłyby tak długo swoich dzieci :-) To piekna chwila :-) I dla Ciebie i dal dziecka a z każdym dniem wszystkie jesteśmy tej chwili coraz bliższe :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry