reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z WROCŁAWIA ;)

Mi nawet nie proponowali znieczulenia, ale w sumie jak teraz wspominam, to nie potrzebowałam, ból do wytrzymania. Miło wspominam swój pierwszy poród, pamiętam jak na drugi dzień mówiłam, ze mogę nawet zaraz rodzić ponownie:-)
 
reklama
dziewczyny a w którym tyg planujecie zrobić USG połówkowe? Wiem, że robi sie je między 18 a 22 tyg. Ja tak myslę, ze na 20 tydzień zapiszę sie, wtedy juz USG 3D.
 
Hej dziewczyny:-) chętnie dołączę do Was, termin mam na 9.04, obecnie mieszkam we Wrocławiu i chętnie poznam inne kwietniowe mamuśki :-)
[FONT=&quot]ogólnie to w końcu jakoś funkcjonuje wcześniej spałam , wymiotowałam i spałam i ledwo żyłam:( ale teraz już jest lepiej [/FONT];-)[FONT=&quot]pozdrawiam serdecznie:)[/FONT]
 
Hej dziewczyny:-) chętnie dołączę do Was, termin mam na 9.04, obecnie mieszkam we Wrocławiu i chętnie poznam inne kwietniowe mamuśki :-)
[FONT=&quot]ogólnie to w końcu jakoś funkcjonuje wcześniej spałam , wymiotowałam i spałam i ledwo żyłam:( ale teraz już jest lepiej [/FONT];-)[FONT=&quot]pozdrawiam serdecznie:)[/FONT]

Witamy:) ja to chyba najpóźniej mam termin;p dziewczynki czujecie juz ruchy?
 
Aknello witam i gratuluję:-):-)

Ranhita ja jeszcze nie czuje, tzn, takie leciutkie przelewanie sie ,ale naprawde bardzo leciutkie i bardzo rzadko. Pamiętam jak w pierwszej ciązy to na początku czułam takie motylki, łaskotało mnie bardziej. Wogóle mój synek był bardzo mało aktywny, wiec nigdy nie sprawiał mi bólu przy swoich kopniaczkach. Cieszyłam sie że jak urodzi sie to bedzie bardzo spokojny, a od narodzin zmiana , do tej pory nie potrafi usiedziec na miejscu:-)
 
reklama
Mi sie suwaki nie pokazują ;( chyba dlatego ze mam aplikacje w telefonie..albo nie ogarniam;) hehe
 
Do góry