reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

buhahahahha...dzień świstaka....dobre Ada..masz rację..u nas też tak...teraz mała drzemie..niestety dziś mi się z katarkiem obudziła i 37 tempki......teraz po tych drgawkach to jej latam co chwile mierze żeby wcześniej niż 39 podać coś na gorączkę bo nie chcę już 2gi raz tego samego...
młody już panikuje że od małej załapie i nie pójdzie na bal wiec kocioł dziś nieziemski:-p
ale może nie będzie tak źle
lecę kawkę parzyć
:happy2::happy2::happy2:
 
reklama
hej laseczki

u nas wsio po staremu
Natan łobuz na maxa wszędzie go pełno moje małe ADHD :)
zaczyna coraz więcej słów powtarzać co mnie bardzo cieszy - no i najważniejsze sprawie mu to radochę
a jeśli chodzi o nocnik to jest całkowity protest nie siada - normalnie go parzy
a jak mił rok to z chęcią siadał i się załatwił
potem się urodził mały nie miłam czasu na wysadzanie i zaniechałam i teraz mam tego skutki - NOCNIKOWI mówimy nie :-(
a jak wasze bąble w tym temacie ?

problem mam z Alexem bo próbuję go na butle przestawić ale skubaniec nawet o tym nie chce myśleć :-(
jest totalnie bez -smoczkowy i bez-butelkowy :-(
od urodzenia nie tolerował smoczka - nie ukrywam by mi to pomogło jakby troszkę go pomemlał :-D
do butelki też ma awersję - ani herbaty ani mleka
ojjj ciężko z nim będzie
jada desery ale ma po nich kolki wrrrrr
no cóż ale daję
pomóżcie jak go przekonać do butli
bo Ali jest pierwszy którego tak długo karmię cycem
pozostałą 2kę do 3 miesiąca karmiłam i sami już nie chcieli
a ten przeciwieństwo całkowite :tak:
ja już od 2,5 miesiąca karmię go tylko jednym cycem bo w drugim skończyło się mleczko :-D dziwne to nawet dla mojego lekarza jest na maxa ale cóż jakiś dziwoląg ze mnie :-D:-D:-D
skolej pediatra się dziwi że małemu jedna pierś starcza i do tego że tak przybiera
waży teraz 8500 :-)

dzieci jak na razie zdrowe
tylko małe katarki mają ale mam nadzieję że do opanowania :tak:

Aga
no wiem o czym mówisz z tą temperaturką
już do końca życia będziesz tego pilnować tak jak ja
ja codziennie sprawdzam
a już szczególnie jak Natan twardo śpi co mu się rzadko zdarza to patrzę cały czas na głowę :tak:
zdrówka dla was

Ada
mówisz makaroniarz heheheh
chyba jak każde dziecko bo mój młody też uwielbia makaron pod każdą postacią
na słodko z sosem zasmażany - KAŻDY :-D
ja też czekam na wiosnę bo w te zaspy nawet się nie ruszam
bo z dostawką nie ma opcji żeby przejechać - więc wegetujemy w chacie
a dzieciaki dostają w głowę zresztą ja też :-(
ale mam nadzieję ze już nie długo i chodniki doprowadzą do użytku nie tylko dla ludzi ale i dla wózków
u was tez tak nie dbają o to ? bo u nas nie idzie przejechać pojedynczym wózkiem a co dopiero z dostawką :-:)wściekła/y:

ok ja lecą bo Ali drze się już na maxa
nie mogę się na krok od niego uwolnić cały czas tylko mama mama i na ręce
ostatni a najbardziej rozpieszczony - gdzie zawsze jest na odwrót wrrrr mój mały terrorysta

BUZI DLA ALL :tak::tak::tak:

a tak przy okazji to mój mały diabełek teraz tak wygląda
7.JPG
 
witam Mamusie :-)
nazywam się Paulina - mam dwóch synków: Maksia i Olka. Pierwszy z 17 kwietnia 2008, drugi z 1 kwietnia 2009.
mogę czasem napisać, wyżalić się, pochwalić się moimi chłopcami?
pozdrawiam
 
hej laseczki

ale tu cisza jak makiem zasiał :-(


maks_olo witaj na forum kwietniówek
hehe a ty podwójna
jasne jak masz ochotę to wpadaj i się pochwal jak dzieciaczki :tak:
a jak masz doła to pisz i się wyżal :tak:
pozdrawiam

a co z resztą gdzie się pochowałyście ?

co to sen zimowy

buziaki dla was gdziekolwiek jesteście :-D
 
Witam się wieczorkiem....

U nas była grypsko....mój przyszedł w ponidziałek i poległ temp prawie 40stopni a ja od czwartku razem z synkiem.....masakra....już zapomniałam dawno co to znacyz mieć temp prawie 40stopni......mój gdzies coś złapał i już pare osób pozarażał:sorry2:

RUDA ano cisza jak makiem zasiał.....Wiesz co ja tak czytam jak ty Alexowi dajesz już dania i se myślę czemu tak szybko bo mi się czas zatrzymał na kolkach:-D a tu on już 6 miesiąc.....jak ten czas leci....z tą butlą to nie wiem czemu nie chce....może po prostu próbuj albo kształt smoczka ponoć te tommie tipy czy jakoś tak są zbliżone do kształtem.....nie wiem co ci doradzić....I jaki fajny urwisek z niego rośnie.....


MAKS OLO witaj na kwietniówkach...zapraszamy i pisz jak najczęściej....masz 2 synków i obydwaj z kwietnia....a i urodzinki razem możesz wyprawić zawsze to mniejszy koszt;-):-)
 
oj Ada grypska teraz i wirusy na każdym kroku się czają
piszesz ze maż przywlókł do domu :-D u nas zawsze Kapi ze szkoły przynosi takie bonusy :-(
ważne ze jesteście już zdrowi :tak::-) 40 C to bardzo dużo ja już przy 38 C zaczynam panikować po tych przeżyciach z Natanem:-(

no a Ali to już kawał chłopa ale z mamy cyckiem mu najlepiej
ze smoczkami już próbowałam i wielkich zmian nie ma
ale mamy mały sukces bo w tym tygodniu wypił 3x po 90ml :-D:-D:-D
no możne on tak stopniowo będzie się odrywał od mamy :-):tak:

gdzie reszta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

piszcie coś bo nudno nie ma co poczytać :-(

Aga Iwonka napiszcie co u was dawno was nie było :-(

zmykam papa
 
RUDA smoczka to może i dobrze że nie chce potem odzwyczajać...a butelke powoli może właśnie załapie....Ale on to już kawał chłopa i będzie zaczynał 7 miesiąc:szok: jak ten czas strasznie leci;-)

No własnie mój przywlókł jakies dziadostwo z pracy....w ogóle w tym roku bylimy 3 razy chorzy i 3 razy zaraziliśmy sie od kogoś:dry:

dziewczyny odezwijcie się??ASIA IWONKA AGA ANRUSKU....
 
Dzień dobry!

Nam nowy rok też zaczął się od choróbsk.Patryk miał zapalenie gardła,do tego po antybiotyku dostał zapalenie dziąseł a potem kaszel i bańki miał stawiane.Ja też byłam chora.Także wysiedzieliśmy się trochę w domu.Teraz jest juz na szczęście dobrze.A tak pozatym to łobuziak się zrobił,buntuje się,adhd mu się włączyło:-)Jeśli chodzi o nocnik to nadal lipa.Czasem się rano wysika jak go szybko posadzę a tak to nic.Kupiłam mu książeczkę o chłopczyku co się uczy sikac na nocnik ale też nie pomogło.A tak to nic nowego.

Maks Olo witaj:-)Mój też z 17;-)Napisz coś więcej o swoich chłopakach

Uciekam bo robotę mam,jakąś kawę trzeba wypic też:-)Pozdrawiam
 
witam dziewczyny!
może uda mi się coś naskrobać, bo chłopaki śpią :-p

co do mówienia, to Maks mówi 4 słowa: mama, oko, dada i erni :-p więcej nie ma czasu się nauczyć, bo on też z ADHD :-D coś czuję, że Olek go przegoni w mówieniu...
wózek - nie ma problemu z jazdą... głównie śpią na spacerach, chociaż czasem się buntuje i idziemy na nóżkach... a przy tym mrozie,to w domu siedzimy :wściekła/y:
jedzenie - je wszystko, tylko nie chce świeżych owoców, tylko ze słoiczka :-)
nocnik - stoi piękny nieużywany :-p jeszcze ani razu się do niego nie załatwił i nie chcę naciskać, bo nie potrafi pokazać, że mu się chcę... na lato będę za jednym zamachem dwójkę uczyć :-D
butla - raz dziennie pije z niej mleczko, reszta przez słomkę
smok - odrzucił w 5mscu, teraz czasem młodemu podbiera :-p
urodzinki - roczek Maksia odbył się razem z chrzcinami Olka, a w tym roku oczywiście roczek i dwa latka za jednym zamachem :-)

teraz dziewczyny zmykam, bo MĄŻ PRZEZIĘBIONY = KONIEC ŚWIATA :-D:-p pozdrawiam
postaram się czytać co u Was i czasem pomarudzić :tak:

PS. zdjęcie chłopców ze świąt
 
reklama
MAKS OLO chłopaki fajne na zdjęciu.....oj to w domku masz wesoło z 2 takich szkrabów;-):-) U nas nocnik woła sisisi owszem ale siadzię w pampie jedynie:-D i wstaje i idzie bez nie ma szans......

Mój mąż ostatnio też był chory....oj wiem co to znaczy:-D od razy o jedno dziecko więcej w domu:-D

ASIU fajnie,że się pokazałaś....u nas z nocnikowanie też kiepsko idzie....a powiedz mi je dalej ci w nocy czy już odrzucił???
 
Do góry