reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Anrus gratulacje :-) no prosze jak fajnie:-) spokojnej ciąży życzę i moze jakis fluidków tak na lato mi wyslij;-)
A Ty jak dlugo karmilaś Milenke?

Jeremiaszku sto lat!!

Ada dupiast no jasne hahahah dobre

Lady 11 kilo ja odbrze widze?????? Ja pikole a odbrze sie czujesz? bo to w umie krotki czas Ciekawe czy te testy cos powiedza..oby!!

Iza a jaki antybiotyk? Bierze go wogole przyjmuje dobrze? i probiotyki dajesz oczywiscie? zdrowka zycze bedzie dobrze!!!

Ruda ale sie masz fajniscie :-) wiesz trojeczka babli...moje marzenie
wy staraliscie sie 9 lat ja w sumie 3 ale o Martynke 14 cykli... i mam trojeczke ale dwojke w niebie:-(
 
reklama
Madziujka jak chcesz nie ma problemu wysyłam nawet kurierem :-D
Ja karmiłam Milenkę do 14lutego a niespodzianka pojawiła nam się w drugim normalnym cyklu i to może i dobrze że się tak pojawiła szybko bo ja mam problemy z endometriozą i mogło by być później gorzej w staraniach o dzidzię a tak sama się pojawiła myslałam tylko żę pojawi się gdizes tak koło nowego roku już zeby było 2 lata różnicy rocznikami a tu będzie rok po roku i tez dobrze :-D
 
Te fluidki tak tu ładnie krążą, wnet się nowe niespodzianki pojawią :-D

Anetko - garnituru nie musimy kupować, bo u nas alby są obowiązkowe (niestetyyyy :confused2:). A kształt tortu na komunię to widziałam koło, kwadrat albo książkę do wyboru.
Dźwiganiem Milenki się nie stresuj, jeśli ciąża będzie prawidłowo przebiegać (a na pewno tak :tak:) i wcześniej cały czas ją nosiłam to organizm jest przyzwyczajony. To tak samo jak z bieganiem - jeśli kobieta cały czas przed ciążą biegała to przecież nie musi z tym zrywać po zajściu. Żona kuzyna też ma malucha i nosiła spokojnie i jego i wózek i jest ok.

Madziujka - dzięki Ci dobra kobito, żeś mi o probiotyku przypomniała!!!! Bo ja daaawno już nie miałam z tym badziewiem do czynienia (całe szczęście) i z głowy mi wyleciało a doktorka ani słowem o tym nie przebąknęła. Jak men mój wróci z pracy to natychmiast lecę do apteki! A Pati dostała Augmentin.
 
Hej hej
jeju a ja jak wyszłam z domku odstawic młodego o 11 tak zlaowałam po 18...bo jak się straciło na spacerku z koleżnką poczucie czasu a potem to już się nie opłacało wracać bo odbiór o 17 hihhi wiec mała cały dzień na powietrzu:-p

Kurcze mlody miał akcję pro ekologiczną w zerówie"zbieranie puszek"no to ja mu nazbierałam po nutramigenie chyba ze 20 ...hahaha...tylko nie doczytalam że akcja sięskończyła 15go kwietnia...i niepotrzebnie zbieralismy już:-Dno nic...komuś przy smietniku na pewno się geba ucieszy jak zobaczy tyle metalu;-)

Anrus
no ja Cię nie moge...fasolinka!!..GRATULUJĘ...będzie dobrze zobaczysz...choc pewnie kazda ma obawy i to jest normalne..ale na pewno wszystko się potoczy jak najlepiej:happy:

Ada
hahaha"dupiasta"....
taaa...maz jak chce mi dopierniczyć to mówi coś w stylu"Ty to masz nogi...i odrazu plecy...zero tyłka..."a z prozdu też coś płasko więc też"plecy"hahahahahaha..wiec ja tam bym wolała być troche"dupiasta"a nie tylko"plecy i nogi"haha:rofl2:no ale żadnej nie dogodzisz..jedna marudzi że ma za dużo,druga że za malo...;-)

Lady
a Tobie jak ładnie waga spada z tego co czytam...w szoku jestem...niezłe efekty:happy:

Ruda
a jak tam chodzenie u Natiego? hehe a moja niesamowite dźwięki wydaje ogólnie jak ją coś dziwi:rofl2:

o matka ale jestem głodna...nie wiem czy to cały dzień na powietrzu zrobił swoje czy to że okres mi sie zbliza..ale chdze i jem...byly kanapeczki,teraz jabłecznik..zaraz oliwki zaatakuję:-Dmoże coś przytyje?:rofl2:hahaah

Izabelinda
no teraz cieplo,ładnie to bym mogła non stop z aparatem biegać...hahah tyle że nie zawsze mała daje siefotkować..albo nei daje mi fotkować tego co chcę bo ona ma "inny plan diałania":-D

ojej u nas też alby obowiązkowe...u młodego jeszcze czas do komuni ale mnie to już przeraża:-p


madziujka
hehe no moja tak sobie je jeszcze...bo zupek nadal nie trawi:-pale coś tam próbuje ode mnie zawsze to mysle że powoli się przełamie:tak:

no dobra,zmykam na dziś kochane...miłego weekendu wszystkim zyczę:happy::happy::happy:
 
Anekha przełamie sie zobaczysz;-)
oliwki..mniaaaaaaam

Anrus jak odstawiłaś ? Bo mi ciezko psychcznie bardzo slaba jestem...a i z Martynka mi tak dobrze przy cycusiu (do spania i w nocy)
a fluidki to tak kondensuj i poprosze pod koniec wakacji albo w lipcu;-) i będzie dwa lata u nas jak Bóg da!

Iza niom kobitko bakteryjki potzrebne bardzo i nawet dwa razy dziennie;-)
 
Hejka kobietki
TAK DAWNO mnie nie było że nie jestem nawet w stanie przeczytać wszystkiego...Mieliśmy małe problemy z netem.

To co rzuciło mi się na pierwszy plan to...Anrus GRATULACJE fasolki....ja z jednej strony bym też już chciala, ale stwierdziliśmy z mężęm że tak postaramy się poczekać jeszcze z rok...ciekawe czy się uda hehe:-) Ale Wam gratuluje niech się dzieciaczki rodzą. Zobaczysz jest i będzie wszystko ok.

Lady - Tobie kochana gratuluje wytrwałości...normalnie szok...co ja by dała gdybym dała radę sama też tego dokonać....

U nas w sumie nic nowego...mały robi pierwsze kroczki przy ścianie..boi się biedaczyna jeszcze puścić. :-):-D Jutro mamy imprezę...strach się normlanie bać...będzie prawie 15 osób w jednym małym salonie heheh:-D:-D ach damy radę wkońcu rok ma sie tylko raz w życiu.

Wszystkiego naj..naj..najlepszego dla wszystkich roczniaków!!!!

Zmykam coś tam jeszcze przygotować, bo mały właśnie usnął i mam wkońcu czas...
Miłego wieczorku
 
A mojej dzisiaj zeszło godzinę żeby zasnąć bububububu wkurzająją zęby bo już piaty wyszedł i teraz szósty przebija się więc pewnie trochę boli nocka znowu z głowy zapewne a przynajmniej jakieś 2 godzinki kiedy wkońcu wyjdą wszystkie te zęby ?

Madziujka ja nie odstawiałam pod tym względem to moje dziecko jest kochane samo zrezygnowało ze smoczka jak pierwsze zęby szły i sama stopniowo sobie skracała pierś coraz mniej coraz mniej wkońcu w dzień przestała zostały tylko nocki aż pewnego razu całkiem przespała mi karmienie i już jej później nie dawałam a jak się obudziła w nocy to dałam zamiast cyca wody i jakoś poszło bez bólu a też miałam sentyment i myślałam ze do roku to napewno będę karmić ale Milenka zmieniła plany
 
WSZYSTKIM ROCZNIAKOM OGROMNIASTE ŻYCZENIA:-):-):-):-)

a i my dziękujemy za życzenia .
Boże ale to zleciało, to już rok:szok::szok::szok:

Lady zapodaj mi proszę na gg lub priv te tablety też muszę qrde zrzucić tak ze 4-5 kg bo ani rusz w dół a czasu na sporty nie mam:-):-)

Chciałam się pochwalić że Jeremi chodzi;))):-):-)

w dniu wczorajszym puścił się od sofy i poszedłłłłłłłł:-)
wcześniej to za rączkę lekko chodził a wczoraj pac i mąż dzwoni że Jeremi chodzi. Teraz to w ogóle nie chce w kojcu ani w wóżku siedzieć tylko chodzić i chodzić..to się zaczęło:-D
Mamy 8 zębów i idą dalsze bo ślini się jak śliniak z tego filmu hahahaha:-)

Miał trzydniówkę potem wysypało Go ale po świetach minęło na szczescie teraz zdrów i cały.

no to tak w wielkim skrócie

Gratulacje dla Następnej Przyszłej Mamusi;)):-D:-D
qrde wszędzie dookoła pozarażane:-D:-Djeszcze się udzieli hihih, żartuję teraz przerwa tak za 2 lata może:-D
pozdrawiam Was ciepło i zmykam spać jutro jadę w końcu na uczelnię 1 raz w tym semestrze zobaczę co się dzieje i w ogóle jak wykladowcy wyglądają..byle do lipca i obrona, tylko prace trza napisać hahahha ja tylko 1 rozdział ale dam radę a co:-D:-D:-D

buziaki słodziaki
 
DZień dobry!!!

ALA dla Was przede wszytskim zdrówka dużo....mam nadzieję,że tetsy coś pokażą dadzą jakiś obraz i jak wyjdzie alergia bedziecie unikać alergnów i się skończą te problemy Wasze....i gratuluje takiego spadku wagi...brawo....

AN Najlepsze i spóźnione życzenia dla Jeremiaszka:-)i gratuluję kroczków pierwszych dla synka....:happy:

AGUŚ no tak to jest żadnej się nie dogodzi......ja bym mogła schudnąć ale wolę żreć...ale ja powtarzam,że ja dorosnę do tego a mój synek do jedzenia:rofl2::rofl2:

pozdrawiam reszte i mykam na zakupy:-)
 
reklama
Helenko, Patryczku - jesteście kolejnymi roczniakami w naszym kwietniowym gronie! Z tej okazji życzymy z Patusią dużo zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka (reszta sama przyjdzie ;-)).
t_roczek_204.gif


Jak tam plany na weekend? Jakieś wyjazdy, wypady, spacerki się Wam szykują?

An - no i przemaszerował Jeremiaszek na roczek :-D wielkie gratki!

Aga - ja chyba też jak już się Pat wyleczy to jak wyjdę na spacer to na noc nie wrócę ;-) tak mam dość już siedzenia w domu.

Madzia - spokojnie, nie spiesz się z tym odstawianiem skoro tak Ci dobrze z tym, po co robić coś wbrew sobie? A Martynka tylko na tym skorzysta bo cóż może być zdrowszego... Wszystko samo przyjdzie tak myślę.

Tuschup - napisz potem jak imprezka się udała, czy solenizant zadowolony i czy mamusia nie padła ze zmęczenia przygotowaniami :rofl2:.

Anetko - jak tam dziś nocka? Wyspane dziewczyny?
 
Do góry