reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

I co tak nagle pomilki, ha?
Jak ja znajduję czas aby coś naskrobać, to żadnej ni widu ni słychu! nic to, sama coś popiszę, bo nam forum zlikwidują jeszcze;-)
U nas dzionek super, poza tym, że oczka ciągle ropieją i jutro jadę do lekarza, boi to już 4-ty dzień trwa i się zaczynam niepokoić. Poza tym ok, ja zachrypnięta, ale to chyba od gadania, bo lubię dużo mówić ;)
Buziaki dla naszych dzidziusiów i mam !











 
reklama
hej hej:-)

oooo...co tu tak ciiiiicccchhhhhhooooo?
ej....gdzie wszystkie pouciekałyscie?????
my sobie siedizmy w domku..mlody prycha więc dr kazała mu kilka dni zostać w domku i lykać eurespal itp...
ja kicham,gardło mnie boli i tak o..leczę sie sama..
malutka narazie ok..trzyma się dzielnie, maż poki co też zdrowy.

Nocka u nas z budzeniami na jedzenie..no zarlok się taki zrobił z niej ze hej...po tym szpitalu...
wyobrażcie sobie że 3ci dzień z rzędu zjadła zupe i to nie zabielaną:tak: co u niej graniczy to z cdem:-Dwczoraj nawet pomidorową wciągnela ladnie...dalej nie toleruje niestety łyzeczki..więc je albo butla albo coś sobie chrupie co sama trzyma..łyzka to jej wróg:rofl2:
no ale moze z czasem sięprzekona i do łyzki..próbuje codziennie jej pocudować z łyżeczką..



Miłego dnia wszystkim zyczę:-)
 
Dzień dobry!

Lene - zapomniałam pogratulować lepszych nocek :-) Mama od razu ma dobry humorek jak się porządnie wyśpi co nie? ;-)

Aga - a jakieś silikonowe albo kolorowe łyżeczki? A jak nie łyżeczka to może malutki widelczyk? I jak Nitce idzie jedzenie łapką? Bo moja rozsmaruje wszystko po sobie, kanapie, podłodze, pieska nakarmi :rofl2: Normalnie jak zabawkę traktuje jedzonko.

Ala - jak tam Sebuś i dietka?

Ja wczoraj obskoczyłam lekarzy. Ginka nie chce mnie widzieć wcześniej niż za rok a ogólna zaprasza na kontrolę za pół roku, bo wyniki tarczycy się poprawiły, juuupiii :-D Jeszcze tylko w piątek dentysta i remanent będzie kompletny.
Pat niestety nadal zakatarzona... a udało mi się ją na jutro zarejestrować do dzieci zdrowych i chyba nie pójdziemy.

A co Wy porabiacie, że Was nie ma? Pomykacie z wózeczkami na spacerki?
 
Dzien doberek wszystkim

Dawno mnie nie bylo...nie mialam wogole wolnej chwilki...Patryk strasznie marudzi od 3 dni nie spi w nocy (teraz zasnąl, ale juz cos sie kreci:( masakra normalnie, chodze jak snieta ryba nic nie pomaga...Nie wiem czy to zeby, czy znowu jaies chorobsko sie do niego przyczepilo i zaczyna sie rozwijac...normalnie rece opadaja.

Nie jestem w stanie przeczytac wszystkiego...przede wszystkim to zdroweczka zycze wszystkich chorujacym dzieciaczkom i wytrwalosci mamuskom.
Trzymam kciuki za diety, ja to sie nie nadaje do diet zbyt slaba wola...:)

Ja z moim chcialam chdzic na basen bo wiem ze to super sprawa ale jakos jak zwykle nie ma czasu...

Pogoda pod psem - juz sie nie moge doczekac wiosny.

Pozdrawiam wszystkich i jak bede miala chwilke bede zagladala...
 
Witam.
U nas nocka spokojniutka. Teraz dziewczynki tez zasnely. Ania ma kolejnego zębala;-). Moj maz przez weekend mial katar ale na szczescie nie zarazil dziewczynek.
U nas dzisiaj pogoda w kratke, raz ladnie swieci sloneczko a za chwile leci sobie cos z tych chmurek.

Zdrowka dla dzieciaczkow !!!!
Pozdrawiamy
 
Hejka!
U nas nocka ok.Pogoda w kratkę,ale myslę,że się uda wyrwac na spacerek.A tak pozatym to nic nowego.

Anekha to super,że malutka już dobrze się czuje i że zaczyna zupki wcinac;-)Do łyżeczki też sie w końcu przekona:tak:A może spróbuj jej dac do ręki jedną łyżeczkę niech sobie dziubie a drugą ją karm.Pewnie byś miała dużo sprzątania,no ale może akurat podziałałoby.

Izabelinda to dobrze,że z tą tarczycą lepiej.Mówisz,że odwiedzasz lekarzy.Ja niedawno robiłam cytologię i wyszła mi I a zawsze miałam wynikII,także się ucieszyłam,że wszystko w porządku.A moja dentystka kazała mi przyjśc na kontrolę 2,3 miesiące po porodzie no ale jakoś się odwlekło.

Marta nie martw się,to na pewno ząbki:tak:

Dorothee gratuluję ząbka;-)

Miłego dnia
 
Dziewczynki - pytanko szybkie: czym myjecie ząbki swoim szkrabom?

Bo my jechaliśmy na silikonowej szczoteczce zakładanej na palec ale mam już pogryzione paznokcie przez Pat. Trzeba by przejść na szczoteczkę z twardą główką, miękkim włosiem tylko zastanawiam się nad modelem, firmą itd...

Poradzicie?
 
Izabelinda
hehe nooo silikonowe łyzeczki mamy..mamy też łyzeczke co sie zakłada na butelkę i małe i średniej wielkości...testujemy powolutku..do skutku..kiedyś załapie:-D
co do jedzenia lapką..to tam gdzie je wygląda to jakby tajfun przeszedł..wszędzie jest jedzenie,ona też jest w jedzeniu..ale co tam mama posprząta:-D:rofl2::-Dnie bronię jej jesć rączką bo dla mnie lepiej jak zje cokolwiek niż wcale:-pale mówię od powrotu ze szpitala je o wiele więcej...ciekawe co bylo w kroplówkach:rofl2::confused:

Asia
noo poprobuję i tak jak piszesz..a co mi szkodzi...;-)
 
witajcie

Jeeejuś co z tymi choróbskami odpuszczac w tej chwili..biedne dzieciaczki i wy z nimi :-(
Zdrówka dużżżżżżżżo

czytam że zębole wyskakują jak grzyby po deszczu a u nas cicho...tylko dwa z 8 miesiaca i tyle by było....

zimno strasznie u nas

rano jak jechalam do kosciola śnieg sypał...
Miłego dnia

aha Aekha ciesze sie ze Nitka Ci więcej je :-) a do łyżeczki przekona sie napewno!! Z czasem;-)
 
reklama
Hej już dawno mnie nie było nawet niemam jak nadrobić zaległości ale kilka stronek wsecz sobie coś poczytam

Kiedyś wydawało mi się zę coś pisałyście o odchudzaniu i o Meridi , mam pytanko czy ten lek przepisywał wam lekarz bo on jest na reseptę ztego co się oriętuję, sama chciałabym żrzucić trochę ale przy mojej niedoczynności tarczycy to ciężko z tym

Izabelinda tarczycy pilnuj bardzo wazne aby wyniki były w normie kurcze to dziadostwo strasznie potrafi namieszać w organiźmie ja pierwszą ciąże poroniłam przez zapalenie tarczycy a dokładniej przez przeciwciała jakie się wytworzyły w organiźmie po tym zapaleniu
A u nas jak narazie wszystko ok milenka już chodzi pięknie sama się podnosi już coraz mniej raczkuje ale raczkowanie zostaje jeszcze we krwi , teraz jesteśmy na etapie przestawiania na jedno spanie bo zaczeła mi chodzić spać o 22 więc stwierdziłam zę już nie bedę jej kłaśc po południu na spanie i wczoraj poszła spać normalnie o 20

A mam pytanie czy wasze dzieci też mają teraz okres takiego marudzenia jakby były niezadowolone Milenka strasznie skwirczy o wszystko żeby jej coś dać i w ogóle czasami już mam tego dosyć :(

Iza pytałaś o mycie ząbków ja stosuję właśnie od wczoraj pastę elmex i szczoteczkę z małą główką z miękkim włosiem tylko nie było takiej jak chciałam
i musiałam kupić taką zwykłatylko krótsza niż dla dorosłych a fajne są takie z takim płaskim szerokim kołem u dołu jeszcze kiedyś musze kupić a milenka badzo chętnie czyści ząbki sama gryzie tą szczoteczkę szuruje i problem żeby zabrać jej ją później

Pozdrawiam Kwietnióweczki pa
 
Do góry