reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Ruda to mozna na NK zastrzec zebz zdjecia ogladali tzlkoo znajomi, no chzba ze i do znajomzch doda sie oszoloma :-D;-)
Ada + dyieki ale nic nie dalo, moze jutro sie samo naprawi :-)
dobranoc
 
IWONKA dziwne:confused: u mnie działa nawet przed chwila robiłam nie wiem czy to ma znaczenie ale wciskam alt i ctrl z lewej strony a jak nie to jutro bedzie działać na pewno
no i dobranoc
 
Siemka laski,nie moge sie przestawic po tym urlopie,upal byl straszny,ale juz to wole niz te zimnisko:crazy:,ale corunia sie spisala na medal w podrozy i u babci gaworzyla smiala sie dziadki zachwyceni:-).
A dzis wizyta u lekarza 7200kg i 64 cm, nie zle co.Tylko szkoda ze sztucznie.Pozdrawiam
 
A dzis wizyta u lekarza 7200kg i 64 cm, nie zle co.
No ja tu widzę że te wasze pociechy nieźle ważą:szok: - ja mam wizytę u pediatry dopiero 20 to będę wiedziała ile Natan przybrał i też się pochwalę:-)
No teraz już widzę że wszyscy śpią to i ja się kładę
Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry wszystkim

I wróciło słoneczko!!!
U nas bardzo fajna noc karmienie o 4.20 i za chwilę. ... A wstala o 7. Więc ja w miarę wyspana choć ręka mi dokuczała. Zyczę wszystkim miłego dnia:-):-):-)

Kasia ja zozła? ;-) W życiu. Gdyby chodziło o Marychę tylko to spoko jestem w stanie zrozumieć ale mąż daje ciała po całości. Wszystko na mojej głowie. Teraz daję radę a jak wrócę do pracy to chyba padnę:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Witam ,

jejku ale napisałyscie:-D,
ja sie szykuje do urlopu na działke do tesciów pojedziemy, ale tez kursować bedziemy i kilka dni w Poznaniu, no a najważniejsze ze sie mezem naciesze :))

Moja mała 5850 wazy narzaoie tylko na cycu ale już słoiczki kupiłam, chce ja nauczyć jesc objadki i urozmaicić diete zanim wróce do pracy...

Aga widze ze masz kłopot z chłopem i do roboty Ci sie nie garnie i pomocy, u nas tak było z pierwszym dzieckiem , ale ja myśle ze to moja wina, bo ciągle mu mówiłam co i jak i sie martwiałm ze coś źle robi, teraz luz blus, przychoZI Z pracy je kolacje i dostaje skarba i sie bawi, przwija a ja łapie oddech, odpoczywam,

Miłego dnia:-)
 
Do góry