reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Estera skorO tak tweirdzisz to po h............................wchodzisz w parade widocznie u CIEBIE GORZEJ NIZ'' PONIZEJ NORMY:angry:''HAHAHA
 
reklama
Ale sie porobilo.U mnie tez nic ciekawego pisalam wam o mojej kolezance zmarla 21.07.:-(
A ja przeczuwalam co do tego Maska,za duzo madrasci w niej bylo szooooooooooook
 
Co poniektóre niech sobie lepiej IQ sprawdzą............bo chyba jest poniżej normy


Esterko idz na swoj styczniowy watek bardzo Cie prosze nie zasmiecja nam kwietniowek ... przez rok nam Masia zasmiecala opowiesciami teraz Ty sie tu pojawiasz i robisz to samo nie interesuje nas twoje zdanie ... tak jak Ciebie nie interesuje to JAK MY SIE CZUJEMY!
 
ej dziewczyny ze stycznia nie przesadzajcie ja nie wiem czy jest sens o co się kłócić i po co mącicie niepotzrebnie dajcie se spokój bo robicie bardzo nie miłą atmosfere na forum......naprawde szkoda słow.....


RUDA ty pisz i nie zwracaj uwagi na to....

KATJA przykro mi z powodu twojej koleżanki
 
Oj aż sie popłaczę ....................
A wy następnym razem nie ostrzegajcie nas przed kimkolwiek skoro traktujecie takie osoby jak Masiek jak przrstępców dosłownie.....nikt Was o to nie prosił
 
To raczej Wy "trochę" przesadzacie... Bo żeby np nr tel do masiek wklejać na forum ogólnym... myslę, że jej starczy własnych problemów.. po co jeszcze inni mają ją nękać :crazy:
 
ESTERA!!!!!!!!!

POINFORMOWALYSMY wAS BO MYSLALAYSMY ZE TO BEDZIE FER I STOSOWNE CO DO WAS!!! A CO wY TO Z TYM DALEJ ZROBICIE TO WASZA SPRAWA WIEC PRZESTANCIE NAMTU MIESZAC I FORA Z DWORA!
 
Fiu, fiu, w mordę jeża,
Brawo Lady, Estera- mam nadzieję, że zrozumiałaś- FORA ZE DWORA, spadaj tam gdzie twoja miejsce, nie potrzeba nam tu jakichś nawiedzonych forumowiczek- OBROńCZYNIE UCISNIONYCH SIE ZNALAZłY,
Odnośnie Masiek, to każdy ma swój krzyż- ona ma taki, ale to nie powód, zebysmy się teraz miały chlastać szarym mydłem, bo jaka to biedna dziewczyna- oczywiscie, ze biedna. W życiu nie ma kolorowo, ale pomyslcie o tym biednym dziecku, o nas, na których uczuciach grała tyle czasu!!!
Kurde, wczoraj pisałam o tych plackach ziemnaczanyh i się doigrałam, bo Hanię brzuszek bolał przez dwie godziny, dostałam za swoje, w koncu jednak zasnęła wykończona płaczem. A skoro jestem w temacie jedzenia- to mam pytanie do karmiacych- czy jecie moze winogrona? bo nic nie znalazłam na ten temat.
Byłysmy dziś na szczepieniu, Hania nawet nie zakwękała podczas kłucia i po kłuciu, ale teraz za to jakaś nieswoja jest, dobrze , ze mam viburcol w pogotowiu.
No i tak w ogóle to dzien doberek la
sencje!!!:-)
 
Witam wszystkie kwietniowe mamuśki
Ja jestem szczęśliwą mamą 9 letniego Kacperka i prawie 4 miesięcznego Natanka

Ten drugi urodził się 08.04.2008 o godz. 13.37 z wagą 3290 i dł. 56

Cały poród trwał 5 godz i 38 min. i przebiegał bez zbędnych komplikacji - maluszek

dostał 10 punktów w skali agpar więc zdrów jak ryba :-)

dsc00818bn8.jpg


Mam prośbę do modema lub admina o wpisanie mnie na listę kwietnióweczek - jeśli

to jeszcze możliwe.

Teraz tyle się dzieje w rozwoju naszych maleństw że z chęcią śledzić będę postępy

Waszych pociech :-)
Witaj Ruda,

dzieci mamy w tym samym wieku. Mój synek ze stycznia '99 Misiek a córka z 18.04 :)))
z jednym o problemach dorastania a drugie przy cycu
 
reklama
Dzień Doberek Ruda- szkoda, ze w takim momencie do nas witasz, ale sama widzisz co się porobiło.... u nas z reguły miło i sypatycznie, tylko teraz taki kwas..
 
Do góry