reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

To moja mi robi dzisiaj dnia matki ciąg dalszy hehe :))
Napisz jutro czy wrócił nasz czaruś Marcelek... na dobre.

Wrócił wrócił ;-):-p:-) ale ciiiii bo lezy obok i wszytsko słyszy;-)

ludzie:-( brakuje mi pomysłu czemu me dziecko tak ciężko usypia.... zawsze po kąpieli cyrkuje ile wlezie kręci głową na boki mach rączkami a przecież odbekuje najdzony może za wcześnie go kładę spać albo za późno i albo nie może usnąć bo zmęczony albo mu się nie chce już sama nie wiem pomysłu brak:-(

Adzia trzymaj się kochanie. Mam nadzieje, ze zageszczacz pomoze:tak: A kolki podobno są tylko do 3 m-ca wiec zaraz minie:tak:

Czy któas mama karmiaca piersia daje jerbatke z kopru? bo moja mala ma w nocy problemy z kupka i perdkami i sie pozniej meczy wiec nie wiem kiedy dac? czy w dzien przed czy po karmieniu czy zamiast karmienia czy wieczorem?

Ja nie karmię ale takie kupopędne rzeczy najlepiej dawać rano. Np plantex powinno sie dawac rano, zeby dziecko zdązyło przetrawić i zrobić kupkę.

Zdrówka dla Sebastianka:happy:

A moja Marcelina zrobiła dziś kupsko sama. Ale bylam happy:rofl2:
 
reklama
czy pomagacie dzieciom odnosnie tego rewfluksu, bo moja kruszyna tak się pręży po jedzeniu i denerwuje, jak jej podchodzi mleczko, ze az mi serce pęka!:-(
Chyba pójdę jutro na zakupki jak Iwonka, bo Aga swietnie rozpisała to jedzonko, a ja chyba trochęprzeginam ostatnio.
 
Iwonka to moja mama mi tu szykuje takie specjały.:-):-):-)
Jak byłam sama nie było tak kolorowo:baffled:
Jak coś ciekawego jeszcze wymyśli to dam znać.

Szkoda że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł napipsania książki kucharskiej dla matek karmiących - z szybkimi i urozmajconymi przepisami i dołączoną listą zakupów dla męża.;-)

Co do masla to oselkowe - myślę ze przy tej diecie nie zaszkodzi niewielka ilość. Kozie mleko jest mniej lub wogole nie jest uczulajace - sporadyczne przypadki zeby szkodziło.
Moja koleżnka od kolkowych dzieci miala jeszcze bardziej ograniczoną dietę. Zupa na oliwie byle nie na kościach i mięsie itp. ale to juz chyba w skrajnych przypadkach.
 
Ale ja niewdzięczna tylko Adze podziękowała :zawstydzona/y: A więc nadrabiam idziękuje reszczcie dziewczyn za rady BUŹKI :-)
Lene ja tak samo się nie oszczedzałam z jedzeniem bo myślalam że nie szkodzi ale chyba przejde na ściślejsza diete to sie po dziecku zobaczy czy spokojniejsze i zdrowsze :tak:
 
Witam. Byliśmy dzisiaj w poradni ryzyka. Bałam sie az mnie brzuch rozbolał. Pani doktor zbadała odruchy i osłuchała Iwusia i powiedziała że jest wszystko w porządku na 6+. Jeszcze się dziwiła że Grzdyl juz tak gaworzy w tym wieku, bo był w dobrym humorze i gadał guuu, buuuu, leoooo.
icon_lol.gif
Waży 3880g. Od razu mi lżej na sercu. Jeszcze nas zapisała w lipcu na wizytę kontrolną.

No i tacy zadowoleni wracalismy z tej wizyty że omal nie weszliśmy pod autobus. Bylismy na środku jezdni na pasach a kierowca ruszył z przystanku i przejechał nam przed nosem, aż małż klepnał go w szybe! Szok normalnie. Dobrze że go w pore zauważyliśmy!

Byłam w sklepie dzieciakowym ogladac lezaczki. Jakie maja ceny!!!!!!!!!! Np. leżaczek który na allegro jest od 149zł a tam około 259!!!!!!!!!! A taki jaki mi sie podoba na allegro 205 a w sklepie 349!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale przebicie mają.
 
KACHURKU to gratuluję...niech rośnie na zdrowie....:-):-)



no mały po kąpieli jak zwykle cyrk....:baffled: ło matko kiedy to wsio przejdzie....nie rozumie czemu w dzień nie ma tak tzn ma ale malutko tylko zawsze po kąpieli nawet dwa nocne karmienia nie ma tak jak po kąpieli....:baffled: no nic....

a zastanawiam się czy dać mu ten zagęszczacz do mleka bo mały ulewa mało dziś ulał tylko rano....wczoraj też zdarza się ale nie dużo...może sam ten debridat....ale debridat i zagęszczacz mam na jutro....

a i nigdzie nie moge dostać zwykłej witamin D3 jest tylko devikap i vigantol:baffled: porażka....
 
MAJU nie wiem sama mam doła na maksa jeszcze mamy problem z witamina D3 bo po devikapie wymiotowała a po Vigantolu dostaje kolki straszne to jest tragedia wtedy w domu tak się drze a lekrza powiedział,ze nie mam wyboru mam dać i co patrzeć jak on się drzew niebogłosy....to jest okropne nie wiem co robić.....

a nie wiem czy w dbridadzie jest laktoza????Jak tak to kupa powiedz mi czy jest????
Ada nie nie ma w składzie laktozy:tak: debridat

fuuccckkkk:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: poszlam dzis z malym do naszej pediatry po recepte na bebilon a ona popatrzyla na buzke i powiaedziala ze ma ladna skore(BO MU PO BEBILONIE ZNIKLO:wściekła/y:) i ze to nie alergia I i ze mamy mu dawac spowrotem HA SENSITIV ...... no kur.... co za baba no:crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a ta pani neonatolog we wtorek na usg powiedziala ze to skaza i zeby jadl samo pepti.... a ta nasza yak mnie wkur.... ze szok:szok::wściekła/y: chyba ja zmienimy bo mi dziecko zameczy:no: nawet zageszczacz kazalanie dawac bo michal przybierA na wadze i nie potrzebuje tego... aleco z tego ze co zje to zwymiotujei ja nie nadazam z przebieraniem a on sie meczy:no::no::no: suka... gggrrrrr
 
reklama
Hej :)

Kachurku - gratulacje dla małego okazu zdrowia i urody :) Zamówiłaś Iwowi ten leżaczek na dzień dziecka?
Mamusie - planujecie im jakieś prezenciki z tej okazji robić, czy poczekacie aż podrosną?

Maja - no najlepiej, dzieku się poprawiło, to niech się znowu męczy. Kolejna znachorka-eksperymentatorka... zaczyna mnie drażnić nasza służba zdrowia i to porządnie.

Aduś - może zmień godzinę kąpania i kładzenia spać na wczesniejszą?
Spróbować nie zawadzi :) Trzeba szukać dobrego rozwiązania...

Aguś - ależ masz fajnie.... jak ja ostatnio wytęskniona jestem za mamą... a zobaczymy się dopiero 6 lipca na chrzcie Pati... a potem w drugiej połowie lipca jadę do niej z dziećmi na wakacje i zostajemy prawie na całe :) Bo w sierpniu jest ślub mojego brata i zjazd szkolny z okazji 10-letcia ukończenia LO. Niestety chyba będziemy musieli tłuc się autobusem... brrr... Pati mam nadzieję że prześpi te 2.5 godziny a DD nie będzie wymiotował... To dlatego tak chciałam żeby Jarek zrobił już to prawko.... wygodniej i szybciej byłoby autkiem i dla Małej więcej rzeczy by się wzięło. Może nawet łóżeczko i wanienkę... No ale nic, z Dominikiem kiedyś jak był malusi jeździłam autobusem i dawałam radę to teraz też dam.

No i oczywiście miłego dnia....
 
Do góry