reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Kachurek, Iwonka widzę ze też macie dylemat ze szczepieniami, ja się chyba zdecyduję na tą skojarzoną 6w1, a co do szczepionki na rotawirusy to narazie wiem tyle że kosztuje 300zł:szok: a za 6 tygodni trzeba powtórzyc...
 
reklama
Masiu a jaki masz ten leżaczek bujaczek? tyle tego na allegro ze nie wiem na jaki sie zdecydowac :baffled: i tak samo z nosidelkiem bo nie wiem które najlepsze dla mojego maluśkiego szkaraba :sorry2:
Ada takich to tylko jak to Iza mówi podpalić i osikać :-D
Asiu, Aniu, Masiu to kiedy możemy sie umówić na jakiś spacerek z wóziami? Ja to najchętniej 22-26. 04 bo mój ukochany szobie leci na relaks do jakiś ciepłych krajów wiec przydałoby sie komuś ponarzekac :-D:-p
 
Coś mi teściowa gada że ta 5 w 1 została wycofana :baffled: ale mi pediatra mówiła że większość osób ą bierze i mi ją polecała i oni mają ją w przychodni wiec chyba nie może być zła :sorry2:
 
Iwonka na spacer sie pisze tylko w tym czasie na 2 dni jade do rodzców ale pozostałe jestem i chętnie się poturlam :))
 
próbowałam ale wyświetla mi sie komunikat " błąd podczas wysyłania" , mam za duże zdjęcia, jak je zmniejszyc żeby zajmowały nie 3MB a 700KB?

zmniejsz w irfanview, darmowy program do zdjęć, ściąga się z netu, albo może masz photoshop. Od biedy służę pomocą, wyślij mi na maila izawd@wp.pl a ja odeślę zmniejszone :)

Właśnie mój młody się zapisał na ministranta :) szok... jestem przerażona i dumna...
 
zmniejsz w irfanview, darmowy program do zdjęć, ściąga się z netu, albo może masz photoshop. Od biedy służę pomocą, wyślij mi na maila izawd@wp.pl a ja odeślę zmniejszone :)

Właśnie mój młody się zapisał na ministranta :) szok... jestem przerażona i dumna...

jesliu ma sie win xp tam jest w pakiecie office programik microsoft office picture manager tam mozna kompresowac zdjecia.

No Iza masz powód do dumy :-)

Masiu bidulek Leoś ale jaki dzielny!

Złość mi nie przeszła..mielibyśmy za sobą szczepienei
 
Ja po spacerku mały niby dziś spokojny ale non stop trza przy nim być ludzie nawet do wc nie moge odejść...wiem,że on potrzebuje czułości ale dziś siadam psychicznie nawet nie mam komu dać na spacer choć na pół godzinki żeby odsapnąć....ach odspanę jak mały skończy jakieś nie wiem 30 lat:-D:laugh2::baffled:

i wiecie co o tak chleję wodę bo nie pije i non stop mi sie dławi tą wodą i przerywam co chwilę bo się przez to zapowietrza sapie dyszy....

a i mam dwa pytanka czy wasze dzieci też charczą tak dziwnie mój tak charczy od urodzenia i kicha non stop a drugie pytanko kiedy moge opciąć pazurki małego bo mi w szpitalu powiedzieli 4 6 tygodni dopiero a muszę mu zakładać nie drapki bo ma dłuuuugie pazurki i się drapei a od tych niedrapek łapki mu się pocą jeszcze mu się i chyba zaczynają odparzać koło kciuka dziś na noc mu nie dam ale jak się pocharata?????

MASIU kiss duzy dla dzielnego Leosia...
 
Hej dziewczyny!

Rzeczywiście Masiek znalazłaś mnie chyba cudem na tym blogu :-)

Bardzo Wam wszystkim gratuluję!!!

Przepraszam, ze nie zaglądam na BB, ale mam mało czasu na czytanie postów, a nie chcę tak wpadać i tylko pisać co u mnie, więc sobie zupełnie darowałam... :-(

Mam nadzieję, ze z czasem powrócę :-) A teraz pozdrawiam Was wszystkie gorąco i przesyłam ogrom buziaków dla Waszych pociech!!! :-):-):-)
 
reklama
NIEBO ale super,że się odezwałaś :-)....buziaki dla Maciusia i Wojtusia....wpadaj nie nadrabiaj tylko pisz co u Cię i chłopców....jak Wam idzie jak się czują i w ogóle jak ty se radzisz....Czekamy na Cię...
 
Do góry