reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

pogadaj z nia koniecznie choć mam nadzieję,że juz do tej pory urodzisz czemu nie moga podać skoro czop posedł z krwią znaczy tuż tuż a jak za małe rozwacie to niech dadzą kroplówkę....i to przyśpieszy no chyba że nie chcą bo masz termina na 1 kwietnia chodź to jedno z drugim nie ma nic wspólnego a pewnoie czekają skoro wody ok dziecko ok to ty się męcz mają to w tyłko gadaj z nia koniecznie bo cię wykończą
 
reklama
Sila a nie możesz do niej zadzwonić....że cię męczą może ona coś ruszy...w końcu tyle do niej chodziłaś płaciłas kupę kasy....
 
Dziewczynki, jak Wy wszystkie poszłyście spać, to ja też idę, bo wczoraj zasnęłam o 5 nad ranem i spałam tylko 3 godzinki

DOBRANOC. Będę jutro, bo laptopik zostaje u mnie :tak:
 
Czesc

Sila a dlaczego ty poszlas do tego szpitala ... trzeba bylo w domu czekac.. szpitale maja to do siebie ze dzialaja stresogennie.. i czesto jest tak ze skurcze ustaja.. trzeba bylo siedzec i czekac az sie na dobre rozkreci.. a to ze ci polozna powiedzial ze bedzie bolec bardziej to.. sorry ale miala racje.. bedzie.. trzeba sie na to przygotowac.... dziewczyny niech cie nie podpuszczaja .. jezeli nie ma potrzeby nie pros o zadne przyspieszacze bo dopiero zobaczysz co to bol rodzenia po oxy..
Trzymaj sie i badz dzielna .. ;-)
 
Skoro tak to wycofuję to co powiedziałam kASIU myślałam,że tak lepiej ale skoro skutek odwrotny to lepiej czekać:tak::tak:
 
no właśnie kasiu jak to jest z tą oxytocyną? bez naprawdę mniej boli? rodziłam po oxy i naprawdę nie było tak źle, sam poród wspominam lepiej niż wszystkie badania poprzedzajace i pobyt na patologii... a swoją droga ja właśnie z takiego założenia wychodzę ,ze dopóki nie będę miała regularnych skurczy to nie jadę do szpitala żeby zaoszczędzic sobie nerwów i przygnębiającej szpitalnej atmosfery
 
Ja to w ogóle mam zielone pojęcie:baffled::baffled::baffled::baffled: ale dobrze,że sa tu doświadczone mamy które zawsze cos doradzą gut najlepiej czekać do końca w domu mówicie aż się nie rozkęci na dobre....dobrze wiedzieć... ja o oxy słyszałam różne opinie ale sama doświadczenia to nie mam:-(
 
reklama
ada każdy poród jest inny i tak naprawdę to nie wiadomo jak to będzie... ja tak się odgrażam że bedę siedziec do końca w domu a potem może spanikuję i pojadę do szpitala przy pierwszym poważniejszyn skurczu:-)
 
Do góry