reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
oddali mi małego i musialam go przewinac. pierwszy raz ciesze sie kupka. odbija mi. polozna pomogla mi go umyc bo sie kochanie obkichalo az po pachy, przemywalam mu tez tam kolo kikutka.jadl nie cale 10minut i zasnal.
wczoraj była mama akurat trafila jak maly przyjechal i zrobila zdjecia dostalam przed chwila na maila. mozecie go popodziwiac;)


Masiu ale Słodziak z Niego !!!!! śliczny !!!!!!

Ok dziewczynki lece gotowac obiad :) w brzusiu burczy:p:-D
 
...Kurcze babeczki jak patrzę na zdjęcia noworodków z galerii BB, to sie strasznie rozczulam i wyobrażam sobie moją Patusię jak będzie wyglądała i już mnie tak bierze chcica na rodzenie, że nie wiem... ja chcę już!!! :))
no to Iza jaki problem bierz sie do roboty:-p:laugh2: a my tu ci pokibicujemy:laugh2::laugh2::-D:-D

Czy Wasi panowie też odbierają telefon pytając: "rodzisz?" zamiast "cześć kochanie?"
lepiej...:-D:-D:-D mój mi zabronił dzwonic w innej sprawie:-p,jak chce mu cos innego powiedziec to mam pisac sms, zeby go nie stresować:laugh2::laugh2::laugh2: a jak se zapomne i zadzwonie, to slysze "to juz":-D:-D:-D

Kachurku ja mam rece i nogi opuchniete:szok: a do tego mi rece dretwieja, Tobie nie? Mi powiedzieli ze to normalne:eek:, moze..
ja tez tak mam.....

Czesc
Majeczko kochanie ja jestem..................................ja przed szereg nie wybiegam czekam na was tzn. ciebie i Silke .. a pozniej ja skocze na 12 godzi do szpitala i jak Renia gdzies tam napisala ze zdarzy dzieci z budy odebrac .. to ja napisze ze zdarze obiad wstawic bo do szkoly to ja po swoje banderysy nie chodze:-D:-D
no to dobrze ze juz jeteś:happy::-D:tak::tak:

RENIA a jak myslisz te kikuty po pepowinie to sie zostawia chyba na pamiatke nie???? dla ciebie to chyba tak oczywiste jak dla mnie nieee??? czy moze sie z nimi robi co innego bo ja nie wiem ...:-D:-D:-D:-D:-D:-D



Taaaaaa a po co:szok::szok::szok:, ja nie bo mi sie kurza a to dodatkowa robota:-p
normalnie szczeke z podlogi zbieram do tej pory:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

oddali mi małego i musialam go przewinac. pierwszy raz ciesze sie kupka. odbija mi. polozna pomogla mi go umyc bo sie kochanie obkichalo az po pachy, przemywalam mu tez tam kolo kikutka.jadl nie cale 10minut i zasnal.
wczoraj była mama akurat trafila jak maly przyjechal i zrobila zdjecia dostalam przed chwila na maila. mozecie go popodziwiac;)
Masiu śliczniutki............ JA TEZ JUZ CHCE TAKIEGO BOBASKA TULIĆ:baffled::confused2::happy::rofl2::sorry::-p:tak:
 
maju a wiesz jak to tulenie boli. nie chce was straszyc, ale cycki normalnie bola okropnie. i tu w pokoju kazda sie skarzy. maly nie ma zebow aa ja mam sutki pogryzione i strupy juz. smaruje kremem, wietrze, dostalam takie cos zelowe do okladu troche pomaga bo bolu nie czuc.
wyrodna mama ze mnie jak maly sie przebudza to go tym jego lozeczkiem bujam by spal ale nie da dlogo bo zraz jego pora
 
2 w 1 !! Rolki w Butach !! Hit na allegro ! (329827711) - Aukcje internetowe Allegro

nie no znalalzla cos takiego... ale na jakiej to zasadzie działa? jak te kolka sa na tyle buta???


Tak Lady na koncu buta, tylko jak sa dwa to jest stabilniejsze tzn latwiej sie dzieciakom jezdzi:tak:( bynajmniej moim), ale widzisz i cena juz lagodniejsza:-D, moze jeszcze warto poczekac i sprawisz maluchowi niespodziewanke:-D







Cytat:
Napisał masiek
maju a wiesz jak to tulenie boli. nie chce was straszyc, ale cycki normalnie bola okropnie. i tu w pokoju kazda sie skarzy. maly nie ma zebow aa ja mam sutki pogryzione i strupy juz. smaruje kremem, wietrze, dostalam takie cos zelowe do okladu troche pomaga bo bolu nie czuc.
wyrodna mama ze mnie jak maly sie przebudza to go tym jego lozeczkiem bujam by spal ale nie da dlogo bo zraz jego pora


:-D:-D no takie sa fakty, i nikogo nie straszysz, ale to wszystko tez da sie przezyc:tak:, jak juz gdzies pisalam "Porod to pikus w porownaniu z cala reszta;-):tak::-D"- trzymaj sie Masiek dasz rade








normalnie szczeke z podlogi zbieram do tej pory:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


MAJA cholera Ty sie mialas sypnac ale nie z tej strony:szok::-D;-):laugh2::rofl2::nerd:
 
polozna zabrala malego na kontrole bioderek, kuzna ciagle go zabieraja. ale jutro juz uwaga! wracam do domku. rano pobrali mi krewke, porobili badania, nie jest zle. wiec mnie nie beda trzymac. jak cos mam zglosic sie do lekarza. wypisuja mnie bo luzek potrzebuja. nie bronie sie.
sie ciesze do domku, moje wyrko, moja psinka.
tylko nie wiem co z szfami?
wiem juz dlaczego po cc jest tyle zakrzaen. nadal nie moge isc pod prysznic tylko

nie wiem czy wam pisalam troche po mnie kobieta urodzila 5kg dziecko wyglada jak miesieczny bobus. a wlasciwie bobusiowa bo to dziewczynak i taka spokojna. moj jak tylko oczy otworzy i zaraz gebe do darcia, a ona spi i spi jak sie przebudzi taka spokojna.

no nic zmykam. jutro z domku sie odezwe
 
No to fajnowo Masiu ze wychodzicie nie ma to jak w domku jeju ... maluszek bedzie lezal w swoim lozeczku jaki to bedzie widok nie no zaraz sie poplacze Masiu ja tez Ci zazdroszcze juz........... i to bardzooo......

Ja juz po obiadku a teraz gary trza pozmywac by sterta sie nie nagromdzila tak do kolacji..... i sie poloze bo mi ciezko sie zrobilo.... ide pomazyc troszke o mojej kruszynce.... buziole do pozniej...:-D
 
Maśku takie piękniusie słodziusie kochaniusie te twoje maleństwo :-) To fajnie ze wyniki juz masz lepsze, opiszesz jak psinka zareagowala na nowego smyka w domku :tak:
Lady no ja to kolejny raz jak czytam o twoim mężu to jakbym o moim czytała :-D:-D:-D Mam nadzieje ze to nie ten sam :-p czasem "wes idź stąd" a czasem "do rany przyłóż" :sorry:
Maja a ty jeszcze tutaj? hehe ja myślałam że ty swojego malucha wyganiasz ale widze że narazie mu dobrze w brzusiu mamusi:-p
An słonko nie przejmuj sie bo stresik też robi swoje! Na szczęście to już prawie finish i nasze dzieciątka w pełni ukształtowane, teraz tylko tłuszczyk zbierają a towje dziecię nie takie małe :tak: juz prawie kazda cioteczka narzeka na spuchnięcia, a jak bedzie trzeba do szpitala to my i tak trzymay kciuki więc będzie dobrze! :tak:
Iza no te wafelki to dziś chyba dopiero mi "dojrzały" bo takie pyszniutkie że się zajadam jak dzika :zawstydzona/y: musiałam zagryść pomarańczą bo mi taaaaak słodko było :sorry:
 
reklama
polozna zabrala malego na kontrole bioderek, kuzna ciagle go zabieraja. ale jutro juz uwaga! wracam do domku. rano pobrali mi krewke, porobili badania, nie jest zle. wiec mnie nie beda trzymac. jak cos mam zglosic sie do lekarza. wypisuja mnie bo luzek potrzebuja. nie bronie sie.
sie ciesze do domku, moje wyrko, moja psinka.
tylko nie wiem co z szfami?
wiem juz dlaczego po cc jest tyle zakrzaen. nadal nie moge isc pod prysznic tylko

nie wiem czy wam pisalam troche po mnie kobieta urodzila 5kg dziecko wyglada jak miesieczny bobus. a wlasciwie bobusiowa bo to dziewczynak i taka spokojna. moj jak tylko oczy otworzy i zaraz gebe do darcia, a ona spi i spi jak sie przebudzi taka spokojna.

no nic zmykam. jutro z domku sie odezwe

Ja Masiu to nie wiem jak z szwami po cc ale na zdjęcie tych zwykłych (jak bedzie potrzeba) to ja sie już wstępnie umówiłam z położną z przychodni gdzie jestem zapisana. Kobieta poluje na mnie jak mnie widzi zawsze sie pyta czy już ma sie szykować do mnie (przychodnia jest wbloku obok wic czesto ją widze) NIe wiem czy Ci mówiłam ale jak jesteś zapisana do poradni naramowcikiej to pediatra tez moze do Was po porodzie przyjść zobaczyć małego.

Ja nie wiem jak Wy dziewczyny ale sie nastawiam na szerokie pieluchowanie, tzn nawet jak lekarz powie że nie trzeba to na noc chyba bede szerokopiluchować. Z synkiem tak robiła (kolezanka mi radziła) i chłopak ma super nogi, bardzo zgrabne,
 
Do góry