reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama

Adus ja glokozy nie uzywalam, nie dlatego ze be czy cos, poprostu do picia zwykla wode bez niczego(przegotowana oczywiscie:-)), jak byly goraczki, bo na poczatku to po co jakies smaki mu wciskac niech sie do cycunia dobrze nauczy,;-) a tak glownie to cycyus byl w obrocie i do jedzenia i do picia, i to starczalo:tak:

A codo wacikow to ja uzywalam te gazy jednorazowe, bo mi sie wydawalo ze te waciki to jakies syfek zostawia a bo cus, ale to ja .....


No do tego nic nie dodam tylko sie podpisze dwoma recoma:-D:tak::-)

A jeszcze gazików takowych uzywałam do pępka ze spirytem, bo waciki syfki zostawiały:-)

Iwonko idźkaj koniecznie :tak:
Maja dawaj co chwilę znaki życia;-):-)
Silka juz serio zaczyna czekanie:-)

Dobrej nocy kozy kochane.

Raju jak ja nie lubie sie kłaść spać. Uwielbiam siedzenie po nocach. Sowa ze mnie pełną gębą:-) i obiecuję sobie ze jak tylko dzieciaki urosną to zmieniam się w nią tak na całkiem, bo teraz to niestety wstaję najpóźniej o 7am:dry:

Branoc:-D
 
Strzyżenie jak to zabrzmiało fajnie Reniu...:-D:-D:-D:-D a z tą glukozą to zapytanie bardziej bo mi tak gadali....a ja zamierzam karmic cycuszkiem też oczywiście....i dobranoc RENIU
 
DOBRANOC MAJU i liczymy na Ciebie ja też mykam bo się zmywamy...idę sie położyć...bo łeb mi pęka dziś buziole kwietniówy....:-)
 
Witam spiochow.
Maja co tam u Ciebie?????????
Jak wam minela nocka mi chyba dobrze bo spalam od x czasu jak zabita,nawet zgaga mnie nie meczyla,ale nie wierze ze jej nie bedzie:-(.Ide robic sniadanko.
 
Buziaki Iza. Idź i odpoczywaj. Spokojnej nocki dla Was obu, dziewczynki.
Do jutra!


Hej kochane kobitki !!!

Ale naprodukowałyście wczoraj wieczorem stron :) Fajnie, będzie co czytać :)

Ingrid, Adunia, Madziujka - niestety Wasze życzenia spokojnej nocy się nie spełniły... Spałam spokojnie do czasu aż mąż wrócił i mnie obudził i wtedy się zaczęło... Ale nie to co myślicie kosmatki ;))) Zaczęły się skurcze, cholernie bolesne, które co jakiś czas mnie budziły. Ale na razie jeszcze jestem w dwupaku. Ciekawa jestem czy będzie tak jak podczas ciąży z DD. Podczas jednej nocy były skurcze, silne ale nieregularne a następnej nocy już jechaliśmy do szpitala rodzić. Mam nadzieję, że jeszcze córcia troszkę posiedzi w brzusiu - bo ja i Dominiś musimy jeszcze pozbyć się katarku i kaszelku.

Gosia - obwąchaj wkładkę, wody płodowe przed terminem powinny raczej pachnieć "niczym" to znaczy tak sterylnie. A jak to jakaś infekcja to pewnie już będzie troszkę inaczej pachnieć...

No to teraz mamy mały wyścig zbrojeń - następna się rozsypie Majeczka Czy Silka? :)

Renatka - to strzyżenie to na głowie czy gdzieś indziej? Masz w domku własnego prywatnego fryzjera? :)

Lucky - zmieniłaś avatarek, muszę się teraz od nowa przyzwyczajać, bo Cię nie poznałam :) tylko po zdjęciach chłopaczków na dole posta.

No Ingrid - jestem z Ciebie dumna, siedziałaś do późna ale udało Ci się wszystko poprasować i jeszcze miałaś czas dla koleżanek naszych :) Jak przyjedzie do Ciebie łóżeczko to je wystrój ładnie w tą pościel od mamusi i wrzuć zdjątko, żeby się pochwalić jej talentem :)
Ja dzisiaj chyba jednak rzucę się do Gdyni po zapas pampersów, chusteczek i patyczków, ewentualnie jeszcze grzechotkę albo dwie dokupię... Oj jak bym już tak chciała... oj chciała... :))
 
reklama
Czesc dziewoje

Ale wczoraj produktywne bylyscie:-)nie nadarzam czytac...ja wczorajszym wieczorkiem po angielsku sie uplynnilam:-)... ehh musialam z moim R posiedziec;-)





A Maji nie ma:szok:

Ada dziewczyny wczesniej pisaly o Viburcolu- jak nazwy nie przekrecilam:confused:, one sa naprawde fajne, tez je uzywalam, no i wlasnie Kasia powiedz Ty mi jakie Ty lekarstwa masz tu dla malucha? bo ja niestety z polskich zadnych:-(, moze cos juz wypatrzylas:sorry2:, bo bez tych czopkow, majsci majerankowej i soli fizjologicznej da sie tu chyba dziecie pielegnowac przez pierwsze 3 miesiace:-D, wspomoz;-)
Renatko musze Cie zasmucic .. ja w grudniu z polski przywiozlam sobie masc majerankowa, alantany , linomag , termentiol (tak na wszelki wielki)krople na kolki , spiryt do pepuszka...z tego co ci moge polecic z tutejszych specyfikow to Grim Water na kolki widzialam w Asdzie to jest prawdopodobnie rewelacja na kolki,sudokrem,na laktacje FENUGREEK:-)(ale nazwa) na popekane brodawy BIO-FEM Instant Relief .. jak sie cos jeszce dowiem to systemtycznie ci napisze .... jedynym bolem jets to iz nie maja nic do myci po porodzie .. ostatnio jak bylam w aptece i sie jej pytam o cos do mycia po porodzie to zrobila wielkie galy:szok:.. i pewnie sobie pomyslala co ta polka chceeeee:szok:wiec cos takiego jak plyny do higieny intymnej to istny wynalazek .. a kora debu to tylko na Debie i to w lesie:-D


Majeczka a ty co, ja juz myslalam ze ty Michasia tulisz a ty widze ze jeszcze wczoraj wieczorkiem klikalas .....to ja wyklad mojemu zrobilam no wiesz oczym .. nooo .. ze ty ju boooo ...:-D..i ze termin mamy taki sam :-D a ty tu dalej siedzisz :szok::-):-):-)

Wlasnie doczytalam o Silce ............. fajnie no to moze bedzie nastepna:-)


WITAM RESZTE KOZ:tak:
 
Do góry