reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Trzymam kciuki za Niebo, za jej maluszki oraz majóweczkę i jej Krzysia. Nasze maluszki niech poczekają jak zrobi się troche cieplej.
 
reklama
Czesc dziewczeta, to jednak nie zaczelam czytac dobrych wiadomosci.
Niebo trzymaj sie i dzis sie pomodle, musi byc wszytko dobrze.:-(

KACHURKU nie wiem czy pamietasz jak ci pisalam wyniki mojego moczu, nie bede sie rozpisywac, ale chyba to jakies zapalenie bo mam bialko, dostalam agumentin ( czy jest bezpieczny???? ), urosal, i leki przeciw grzybiczne dopochwowo.jestem po wizycie, ale jakis dzis ten moj gin byl zakrecony,dzidzia wazy 2100kg, i tak to powiedzial ze jest wszystko o.k,ale ja sie martwie, i na dodatek zakryla sie pepowina, nawet zdjecia nie mam z dzisiejszej wizyty.
Co sie dzieje ze te porody sa tak szybko.
Wiem ze sie martwisz o niebo, ja zreszta tez, ale jesli znajdziesz chwile napisz cos do mnie. Dzieki
Jaka byla przyczyna przedwczesnego porodu u niebo.????Boze przeciez to moze spotakac kazda z nas.
Za majoweczke tez trzymam kcuki

 
NIebo bądź dzielna!!!!! Maluszki bądźcie silne!! nasze kochane kwietniowe dzieciaczki!! Zdrówka dużo zdroka!!!!

I dla majóweczki i Krzysia dużo siły i zdróka!!

jejuś.. zamist się cieszyć ze mamy kwietniowe dzieciaczki martwimy się o nie...będzie dobrze wierzmy w to mocno razem z Niebo tyle wiary musi zdziałać cuda!!
 
Katja agumentin jest bezpieczny wiem to napewno!!! I lepiej wziąć lek niż nie leczyć infekcji..które teraz moga dla nas skończyć się porodem przed wczesnym a zapalenie grzybiczę trzeba wyleczyć do porodu coby na dzidzię nie przenieść.
 
Katja moja rodzinna tez mi chciała to przepisać (tj agumentin) ale jestem uczulona, bo to do jakiejś grupy chyba z penicyliną należy (antubiotyki z tej grupy sa chyba podstawowo stosowane w ciąży)
 
Katja augmentin tak jak dziewczyny pisały to amoksycylina z grupy penicylin które są uważane za najbezpieczniejsze w ciąży. Zreszta dzidzia jest już duża 2100! Gratulacje! A ten globulki przeciwgrzybicze to pewnie zapobiegawczo, bo przy antybiotykach łatwo się nabawić grzybicy. Dodatkowo dobrze pić kefir i jogurty, żeby flore bakteryjną zachować.
 
o matko biedna Niebo:szok: mam nadzieje ze z chłopakami wszystko bedzie w porządku, ze sie jakos pozbieraja po tym wczesnym przyjsciu na swiat:-(, jutro sie jeszcze za nich pomodle, bo idziemy na msze za moje szcześliwe rozwiązanie:tak:
trzymamy tez kciuki za Krzysia z majówek:tak:
co sie normalnie dzieje, ze te dzieciaczki sie takstrasznie pchaja, az tak im źle w tych naszych brzuszkach , co:confused:
Katja dzidzia pieknie przybiera na wadze:tak:
miłego wieczorku kochane buziolki
 
reklama
Do góry