reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Hej ja sie tylko zamelduję ze jestesmy jeszcze jednością :-) nie nadążyłam doczytać, jutro nadrobie :tak: i odpisze :tak:
NIANIA, IZA gratulacje !!!!!!!!! :-):-):-):-)
no i zmykam
BUŹKI WSZYSTKIM !!!
 
To przylazłam i ja.....


IZA GRATULACJĘ!!!

SILA to na chrzcinach się bawi....wpadnie do nas później pewnie....

Ja wstałam dziś o 7.00 pojechaliśmy na giełdę potem Ikea i dopiero wróciłam no nie wiem jak się nazywam i się dziwię,że wytrzymałam cały dzień na nogach....ale po południu w Ikei od tego chodzenia tak mi twardniał brzuch że iść nie mogłam....skąd u mnie ta siła....choć teraz jedynie mogę klepać w klawiaturę....

weszłam przed chwilą do cukiernii:sorry2: a tu babka do mnie z tekstem.. "Boże pani jeszcze się turla..." nie no to takie miłe było....i w ogóle tak mi sie lepiej na duszy zrobiło....i te telefony pomyliło sie tym ludziom przecież jak urodzę to powiem nie..???? co oni myślą że urodzę i powiem im za rok albo jak moje dziecko skończy szkołę.....


AHA i jeszcze jedno KACHURKU walcz o imię..IWO jest naprawdę ładne...ale nie Stefanek....ale to tylko moja sugestia z tym Stefankiem....
 
Gdzie jesteście jak tu Was nie ma odpoczywacie....

RENIA bałwana lepi...KASIA z Maksiorem urzęduje MASIA z Leosiem...MADYIUJKA z Martysią....a reszta bandy.....no nic może później któraś zawita.....
 
Hej Aduka ja jestem a;e na sekunde wkleilam fotyh dzsiejsze a moze juz tez ostatnie hihihi... i musze isc pomyc podlogi bo pies mi nasniosl strasznie ...wiec pojawie si e po myciu ich no i po kapieli... a na marginesie straszne dzis tu pustki byly.... :-D
 
A ja właśnie się najadłam jak.........aż mi niedobrze....namieszałam i padam przez to.....to idę oglądnąć bunio.....:-)
 
Kochane mamusie, tatusie, e-cioteczki forumowe.
Zapewne czytałyście o powstającej Fundacji (a dokładniej Stowarzyszeniu) działamy już jak możemy chcąc pomóc naszym forumowym dzieciaczkom - Zosi i Maciusiowi.
Bez Waszej pomocy nie uda nam się to. Wystawiamy na allegro różne różności, zresztą sami zobaczcie NASZE AUKCJE,
Jest nas tu prawie 30 000, jeśli każdy z nas wpłacił by złotówkę na Maciusia i na Zosieńkę, to Maciuś miałby już zebrane pieniążki na operację (została by niewielka kwota do uzbierania) a Zosieńce moglibyśmy kupić potrzebny sprzęt.
O Zosiaczku przeczytacie na STRONCE ZOSI
A o Maciusiu na STRONCE MACIUSIA
Możecie nam również pomóc przekazując rzeczy na aukcje. Przygotujcie paczkę, wyślijcie ją do nas a my porobimy zdjęcia, opisy i wystawimy przedmioty
Z góry dziękujemy za Waszą pomoc
Jeśli macie jakieś pomysły, pytania piszcie na wątku FUNDACJI
 
No dobra to ja juz jestem co prawda jeszcze nie po kapieli no ale jestem poki co :):-)

Tak sie zmachałam tym myciem podlogi ze wypilam juz prawie litr mleka szok..suszy mnie jak nie wiem....

Oj Aduś obawiam sie ze teraz juz tak bedzie tutaj....pusto cicho.... coraz wiecej z Nas sie rozdwaja,,,brak czasu...zyja laseczki swoimi pociechami normalka a nas jeli chodzi o narodziny dziecka zostalo juz bardzoooo malo ...sama powiedz z tych udzielajacyhc sie to...

*Sila...kwestia kilku dni...
*Kachurek która zadko tu bywa ....
*Katja równiez nie gosci u Nas za czesto....
*Renia lepi bałwanka hihi.....
*An w szpitalu przygotowuje sie do porodu byc moze...
*Asiakow tez zmeczona i ciezko jej....
*Iwonka dzisiaj ma napiety widze dzien....
*Bratki tez juz nie było widac wieki....
*Lukymama...
*Lene
*Ty Adula
*Ja

Czy którąs pominełam??? <oczywiscie mowa o tych przed porodem>???:-D
 
reklama
no w sumie masz rację dziewczynki będą zajęta dzieciaczkami....nie które dzieciaczki potrzebują wiekszej uwagi.....


Ja sie tak zmeczyłam wychodziłam,że mam az wrażenie,że mam gorączkę...no nie daje rady jestem tak zmęczona tym cało dzieńnym chodzeniem...chciałam usnąć i nie mogę i pewnie ze zmęczenia będe się tak męczyć....ale jestem zadowolona bo kupiliśmy stół do kuchni i parę pierdół ozdób i żyrandole w końcu....a dalej nie mam wanienki i wózka:-D:-D:-D to co naprawdę nam się teraz przyda....:-):-):-)

Lady a nasza lucky.....ją ominełaś.....:-)
 
Do góry