reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Luckymama jak by te dolegliwości nie były takie dokuczliwe .... A ja w maju mam też komunie i musze do niej wydobrzec
 
reklama
Masiek to kurna fajowsko :-):-):-) co domek to nie mieszkanko :tak: tylko pewnei troszke do odswiezenia po staruszkach :-p ale fajnie bedzie sobie na podwóreczku z Leonkiem pod domkiem :-)
Lucky mi to faktycznie troche spieszno, ale ja mam date chcin na 28 kwietnia i sie nie za bardzo da ją przenieść :-p
Niania mi nie robił masażu szyjki i raczej tego nie chce, mowil ze po badaniu moze troszke byc krwi ale tez nie ma :sorry2: moze mi dzis mąż masaż szyjki zrobi hahaha :-D
 
bozu Leo mnie wykonczy
obudzil sie no to daje mu cyc a on tylko troche pociagnal i koniec jeczy i sam nie wie o co mu chodzi. przewinelam go, otulony, w wozku nie w luzeczku nie, najlepiej na rekach:crazy:


a z tym wlasciwie mieszkaniem tyle ze w szeregu to sie ciesze bo rozwiaze sie problem opieki, bo siostra wojtka za niedlugo bedzie rodzic znaczy sie w czerwcu i tesciowa bedzie mogla nam pomoc i przy okazji jak wroce do pracy to sie zajmie Leo.
No i praca bede miala blizuitko do biura nie bede sie juz tluc do pracy ponad godzine.
my w zamian musimy pomalowac pokoje na neutralne kolory bo dlanich fiolety, pomarancze itp to zbyt awangardowo:laugh2: no i z 3 pokoji bedziemy miec salon, otwarta kuchnie z jadalnia, 4pokoje, prania i garaz, ogrodek maly ale wlasny:tak:
 
Luckymama też nie mam fotelika :( i czaje sie na allegro ale tak podbijają ceny ze nie ma potem dużej różnicy pomiędzy nowym a używanym i sama nie wiem, Jutro kończy sie aukcja jednego co upatrzyłam sobie i zobacze jak nie ten to nowy kupie taki jak wozek:tak:
 
ooo Lady przypomnialo mi sie ze do torby do szpitala spakowalam sobie jeszcz opaske na włosy i gumke :-D niby nic takiego a może sie przydać na kudły :tak:
i znow sie opchalam słodkościami - pączek i dwie bomby rumowe :zawstydzona/y: i zaraz pewnie sięgnę po żelki :zawstydzona/y: jak do porodu mi jeszcze z 2 tyg zejdzie to przytyje pewnie jeszcze z 10 kg :wściekła/y:
 
Silka - wyslij mu 2-3 sprośne sms-y zapraszające do zabawy po pracy :) Na mojego podziałało, wrócił jak na skrzydłach do domku... a tam czekała niespodzianka, pyszne jedzonko i żonka w sexi bieliźnie.

Czy któraś z Was ma w domu i używa prostownicy? Ile ten badziew się nagrzewa? Bo ja jakieś 20 minut temu podłączyłam do prądu i jest ledwo letnia... chyba zepsuta. W instrukcji napisano, że nagrzewa sie w bardzo krótkim czasie i można się oparzyć... a ja ręką dotykam, ledwo ciepła jest.


Hehe... W seksi bieliźnie... Z tym ogromniastym brzucholem, to ja jestem taka seksi, jak jeszcze nigdy w życiu :-D:-D:-D:-D
Ja mam prostownicę Remington i też baaaaaaardzo szybciutko się nagrzewa. Dosłownie 30 sekund i jest gorąca :tak:

Masiu, ale Wam SuuuuuuuuuuuuuuuuuupeR !!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję !!
 
A wczoraj był w TVN fragment jak nie przyzwyczajać niemowlaki do ciągłego noszenia na rekach. tylko za późno włączyłam i sama nie wiem co robić.
 
Fajnie że macie kręcone włoski, ja mam takie proste patyki, nie chcą sie kręcić, chyba po ciązy trwałą sobie strzele
 
reklama
Silka - wyslij mu 2-3 sprośne sms-y zapraszające do zabawy po pracy :) Na mojego podziałało, wrócił jak na skrzydłach do domku... a tam czekała niespodzianka, pyszne jedzonko i żonka w sexi bieliźnie.

Czy któraś z Was ma w domu i używa prostownicy? Ile ten badziew się nagrzewa? Bo ja jakieś 20 minut temu podłączyłam do prądu i jest ledwo letnia... chyba zepsuta. W instrukcji napisano, że nagrzewa sie w bardzo krótkim czasie i można się oparzyć... a ja ręką dotykam, ledwo ciepła jest.

Iza albo cos nie tak tam robisz moze musiz cos jeszcze przycisnac bo ja w mojej mama 3 opcje nagrzewania...A B C I TAM STOPIEN ZWIEKSZAJACY JEST...A JESLI NIE NAGRZEWA CI SIE to jaks wybrakowana chyba ....albo zepsuta....

ja mam prostownice roventy i nagrzewa się blyskawicznie:tak:

wiecie co przeprowadzamy sie:rofl2:
siostra wojtka calkiem niedawno przeprowadzila sie do szeregowca i obok mieszkaja starsi ludzie ktorzy chca zamienic ich szeregowiec na mieszkanie, wlasnie byli i sie zgodzili. w maju zamiana:happy::happy::happy::happy:

No Masiu to swietnie nie ma to jak domek naprawde jaka wygoda rarytas...i jeszcze ze kolo rodzinki to juz wogole nie ma o czym marzyc ...z takich wiadomosci az tetni sie zyciem co? nawet po ciezkiej nocy hihi gratki moje :):-D

ooo Lady przypomnialo mi sie ze do torby do szpitala spakowalam sobie jeszcz opaske na włosy i gumke :-D niby nic takiego a może sie przydać na kudły :tak:
i znow sie opchalam słodkościami - pączek i dwie bomby rumowe :zawstydzona/y: i zaraz pewnie sięgnę po żelki :zawstydzona/y: jak do porodu mi jeszcze z 2 tyg zejdzie to przytyje pewnie jeszcze z 10 kg :wściekła/y:

E tam Iwonka ja waze 82 kilo startowa waga 62 i co 20 kilo na plusie wygladam jajk idz stad i nie wracaj hahahah a dzis wpieprzylam 6 malych paczkow :) w dupie to mam....jak bedizemy juz rozdwojone to niestety nie bedziemy mogly takich rzeczy jesc pelna dieta a wtedy to tylko patrzec z dnia na dzien jak sie z wagi leci... no mam nadzijee ze teoria zamieni sie w real hahahhha:)

Moje drogie Panie.... denerwuja mnie te skurcze jakby nie patrzec ciagle mnie pobolewa brzuch caly czas i nie ma zadnych ostepow czasowych ale niesety badz stety sie nie nasilaja wy tez takie macie??? nie wiem co o tym myslec czasem mysle by wsiasc w te auto i do szpitala zajechac.... nas mala wizyte cholera sama nie wiem....powiedcie co mam robic???
 
Do góry