reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Iwonka - ja mogę odkurzać, myć podłogi, robić pranie, prasować, latać z pieskiem na spacerki, robić zakupy, gotować, piec, odgruzowywać i różne inne rzeczy. Nawet kiedyś się brałam za malowanie ścian... Wszystko mogę robić, ale zmywanie garów - bleee, nie cierpię najbardziej na świecie.
Niestety kuchnię mam tam małą, że można wejść, okręcić się wokoło i wyjść, zmywarka żadną miarą się tam nie zmieści.
A czym sie ta swędziawka u Ciebie objawia? Wysypka skórna, alergia czy psychiczne dolegliwości bardziej? :)
 
reklama
Od tej zurawiny i juz mi morde wykreca,nie stety u mnie zurawina nie dziala jak powinna wydaje mi sie ze mam za duzo tych bakterii,poprzednie ciaze tez tak mialam.
Bardziej mi doskwiera ta cala opuchlizna tak jak napisala Renia czolg.
Do potem ide cos ugotowac.

Katia, mi też jakieś bakterie wyszły ale nieliczne w moczu i ginio powiedział ze kwestia niesterylnych próbek moze być a jak chce moge sobie połykać urosept czy coś takiego ziołowego:baffled:

Przepraszam ze ja tak z doskoku ale od wczoraj mam gości wiec nie mam na nic czasu (chyba dzisiaj jadą do domu):happy: wiec odpoczne
Buziaki
 
Katia, mi też jakieś bakterie wyszły ale nieliczne w moczu i ginio powiedział ze kwestia niesterylnych próbek moze być a jak chce moge sobie połykać urosept czy coś takiego ziołowego:baffled:

Przepraszam ze ja tak z doskoku ale od wczoraj mam gości wiec nie mam na nic czasu (chyba dzisiaj jadą do domu):happy: wiec odpoczne
Buziaki


Asiu popros.... moze jeszzcze zostaną hihihih hahahaha:laugh2:
 
jestem. Leo się przebudził i musiałam karmić. Teraz babcia go przewija i zaraz będzie spać.
Przyszła też paczka z ubrankami dla Leosia. Małe czapeczki, śpioszki, bodziaki i otulacze (takie jakie miał w szpitalu) musiałam pozamawiać bo te ubranka, które mamy dużo za duże. A Leoś musi być ciepło opatulony.

wczoraj do małego przyszła pediatra, osłuchany i zważony waży już prawie 2400czyli nie doszedł jeszcze do wagi z urodzenia, ale ponoć jest dobrze i ograniczyła dokarmianie do 2 i jak mleczko skończymy mamy przejść na NAN1, czyli na normalne mleczko.
zaraz wracam:sorry2:
 
Lady ty to mozesz pisac ile wlezie, bo zawsze cos smiesznego napiszesz nawet jak narzekasz :-p
Iza to pewnie ma jakies psychiczne podloze :-D wogole czuje ze cos po mnie lazi, jakies laziki :-D wiec do piewnicy nie chodze :tak:
Masiu ja mam takie tyci bodziaczki i wezme je do szpitala, tak na wszelki wypadek jakby Natalka nie urodzila sie zbyt duża, ale one takie malusie, ja to nie wiem jak to bedzie, nigdy nie widzialam noworodka :szok: a tym bardziej nie dotykalam :szok:
 
Lady ty to mozesz pisac ile wlezie, bo zawsze cos smiesznego napiszesz nawet jak narzekasz :-p
Iza to pewnie ma jakies psychiczne podloze :-D wogole czuje ze cos po mnie lazi, jakies laziki :-D wiec do piewnicy nie chodze :tak:
Masiu ja mam takie tyci bodziaczki i wezme je do szpitala, tak na wszelki wypadek jakby Natalka nie urodzila sie zbyt duża, ale one takie malusie, ja to nie wiem jak to bedzie,
nigdy nie widzialam noworodka :szok: a tym bardziej nie dotykalam
:szok:
Iwonk ja wczoraj w szpitalu na wizycie miala przyjemnosc widzec takie swiezonki ....mialam szczescie bo przyjmowali mnie na oddziale ... wiec malo nie znioslam jajka kwadratowego a oczy mi z orbit nie wyszly... najladniejsze dziciaczi to po tatusiach z ciemna skora:-D( bo irlnadzkie dzieci sa brzydkie ).. wlasnie wczoraj widzialam jak polozna pokazywalam jedej z mam jak sie kapie takiego malusza.. obok stal tatus ciemniusi ...a mamusia biala jak mleko....dzidzius byl pieknyyy ...:szok::szok::szok::szok:
Moj R to juz zapomnial jak wygladaja dzieci ...wogole zeswirowal chlop.. mowi do mnie tak...a dlaczego one( polozne) tak na rekach nosza te dzeici maja przeciez te wozki .. jeszcze jakas sie wywali z tym dziciakiem:rofl2:mojgo synka nie beda nosic maja go wozic....:-D:-D:-D:-D a ja sobie mysle .... no to bedzie cyrk ... co najmniej taki jak dostala krwotoku i sie darl ze jestem w ciazy a onie chca jakis pierdzielony paszport:-Dzamiast sie mna zajac:-p
 
jestem.
Leoś sam nie wie co chce. Ale w końcu zasnął.
Skończyłam na pediatrze.
A i pani pediatra zauważyła, że się Leosiowi zżółkło. Tak więc połóżna pobrała krewki trochę. dzisiaj pani doktor dzwoniła i mówi, że trochę więcej birubiny jutro do kontroli mamy się zgłosić do szpitala na krysiewicza, bo niby nie jest dużo ale to wcześniak i trzeba sprawdzić
Dzisiaj z rana pojechaliśmy najpierw do ortopedy. Bioderka jak na wcześniaka dobrze rozwinięte, ale mamy pieluchować szeroko.
Potem neurolog. Tu trochę gorzej. Napięcie mięśniowe jest nierównomierne, częściowo za słabe, częściowo za mocne. Stąd kupki obsrańce, prężenie się podczas karmienia. Na razie mamy masować, pokazał nam też ćwiczenia. I za 3tyg. do kontroli.
 
iwonko przeciętny noworodek ma 56cm, a Leoś ma 47cm, to jest maluszek. Na początku bałam się go dotykać. Nadal się boję. Jak przy przewijaniu się zdenerwuje i zaczyna mi wierzgać tym małym ciałkiem. Czasem z bezradności płaczę przy tym przewijaku, na szczęście przeważnie ktoś mi pomoże.

To jest dresik dla maluśinskiego:
 
reklama
Masiu i ja sie pewnie bede bała, ale i u mnie na szczescie mama przyjedzie do pomocy :tak: Za Leosia trzymam kciuki, niech rośnie zdrowo chłoptaś! :tak:
Kasia to i moze ja w weekend swojego mężulka wyciągnę na obchód szpitala, tylko ja to sie boje że z wrażenia urodze :szok: Ty to jeszcze mozesz chociaz powrócić do przeszłości, wyobrazić sobie jak to było, a my ciemna masa na całego :laugh2: no ale jakoś to będzie :tak:
 
Do góry