reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Kachurku ja mam podobnie nic nie mam przygotowanego, poprane to mam ale żeby popakować to ehh. A małż tylko pyta czy już ją spakowałam bo jakby mnie jutro do szpitala skierowali to nawet nie będę miała czasu by się zebrać, chyba jednak to dziś zrobię:eek:

Iza my się uśmialiśmy ostatnio bo przed wejściem do gabinetu małż mój mówi "Pani doktor zrobi nam niespodziankę i będzie dziewucha":-) ale na usg to Jeremi tak jajka wywalił że nie było żadnych wątpliwości,mieliśmy ubaw po pachy
 
reklama
Kolega z pracy dzwonił i mam doła, ja chyba roboty zaczne szukać, bo ta cholerana firma mnie tak wkurza, ze nerwa mam teraz jak sie patrzy. tylko troche powiedział co sie dzieje a mi cisnienie podskoczyło ze szok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Asia Ty nie słuchaj tego co mówią bo Tobie nerwować się nie można. Ja całkowicie się staram oociąć od roboty i tylko kumpele mi piszą na gg że cyrki są bo wiadomo 20 i 25 terminy ważne, ale wiecej nie słucham bo by mi i tak wysokie ciśnienie skakało:-) a co do zmiany to może i ja będę zmieniać zobaczymy jak to wszystko wyjdzie już po porodzie
 
Ingrid- ten nasz synek to niezłe ziółko będzie hihi :-)
Chyba się na chwilę położę bo to siedzenie przy kompie to plecy mi dobije w końcu. Małż kupił już lapa ale musi wszystko poinstalować a to troche potrwa:-)
Odmeldowuję się do potem:-D
 
Oj Ania ja sie chyba z czymśpomyliłam jak odchodziła i koega to prostuje, no ale to pikuś, ładnie robote za mnie odwala - jestem mu wdzięczna i siedzi nadgodziny za które jak znam nasza firemke mu nie zapłacą (srrru to) ale ze fajny goś odszedł ze do dupy new dyrektor wybrali z którym sie nie dogadał bo ... ze roboty dokładają. Kurde no naprawde a w poznaniu to ja nie mam gdzie w barnży szukać bo nie ma nic ciekawego. zmienie branże do jasnej cisnej i ksiegowością sie zajme- tylko nie poto sie tyle uczyłam tego co robie żeby sie uczyc czegoś nowego :wściekła/y::eek::eek::eek::eek: musze sie zrelaksowac
 
RELAX laseczki zebyscie wiedzialy co u mnie wpracy sie dzieje.
MADZIUJKA Chcem wyslac tobie na priwa moj numer,ale sorki nie wiem jak to zrobic????????????????????????????????????:-)
 
reklama
Do góry