reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Dobry. ja już po badaniach. 'na oko" tak powiedział lekarz jest dobrze.
Mały jest jeszcze na badaniach. Wojtek pojechał z siostrą po kombinezonik dla małego, bo zimno.
No i jeśli wsio dobrze z małym wychodzimy do domku.

Czesc dziewczeta bylam juz oddac mocz,zaczyna u nas sie dziac i to nie zle,piszecie o skurczach umnie tez cos sie skrada.:szok:
Kto sluchal wiadomosci o 9:00 w RMF FM ze w Warszawie nie maiejsc na porodowka tylko wczoraj w nocy bylo 14 porodow:-)mamy wyz powoli fajnie co.
Czy ktoras z was sie zgadza abym podala swoj numer kom zebysmy byly na biezaca z naszymi informacjami.??????????????[/
quote]
nadaj ten numer na pw moze do Madziujki .. tylko nie pisz na otwrtym otwarcie:-)
Madzuijka ma liste wiec go dolaczy... i napisz do kogo chcesz namiary .. to nadasz info ze urodzilas ale to wszystko do MADZI
MADZIUJKA mysle ze sie nie gniewasz ze tak za Ciebie .. ale mysle ze ty jestes naj w tych sprawach:-D:-D
 
reklama


Maju no to ja trzymam kciuki i chlodze kolejna flaszke dla Michasia;-)

Kachurku to sie uchichalam- dobre:-D

Asia :szok: no i ze sie coflo:no:, meza do roboty moze pogoni;-):-)

Masku no to my czekamy na wiesci i wrazenia po pierwszych chwilach w domku :tak:

Madziujka Kasia wasze bable spokojne, a ten sie dzisiaj wsciekl:eek:, z wczoraj mu zostalo:-D cieka sie jak wariat i mame po zebrach kopie, a jak go delikatnie prosze z eby sie zsunal to dostaje po pepku:-D:-D, no i miej tu jakis autorytet u dzisiejszej mlodziezy:-D:-D

Anrus dzieki za info:-)

A co tam u Agusi, ciekawe czy juz po:baffled:

Kogos pominelam






 
Asiakow a dlaczego urojone ..;-) czekamy może i u Ciebei zacznie się już dziś :-)

Katja ja radzę Ci wyśłij numer do osoby którą dażysz zaufaniem oki? Noi chyba ze chcesz wszystkim to zapisz sobie na ogólnym ale skasuj..by nikt nie porządany nie zabrał tego numeru na swoje cele;-)

Mdzia lisico szybsza bylas .............. lepiej niech ci nada na PW ten numer niz pisze na otwartym :-D
 


Maju no to ja trzymam kciuki i chlodze kolejna flaszke dla Michasia;-)

Kachurku to sie uchichalam- dobre:-D

Asia :szok: no i ze sie coflo:no:, meza do roboty moze pogoni;-):-)

Masku no to my czekamy na wiesci i wrazenia po pierwszych chwilach w domku :tak:

Madziujka Kasia wasze bable spokojne, a ten sie dzisiaj wsciekl:eek:, z wczoraj mu zostalo:-D cieka sie jak wariat i mame po zebrach kopie, a jak go delikatnie prosze z eby sie zsunal to dostaje po pepku:-D:-D,
no i miej tu jakis autorytet u dzisiejszej mlodziezy:-D:-D
Anrus dzieki za info:-)

A co tam u Agusi, ciekawe czy juz po:baffled:

Kogos pominelam







RENATKO z ranka buziole
i jak zwykle uchachalam sie z twojego posta...
ja tez chce te emoty no podziel sie :-D


Dzis Sroda moze sie pojawi Sila.......;-);-);-)
 
An no i widzisz jaka dzielna i mądra z ciebie mamuśka- ładny suwaczek :tak:
Asia no widzisz i ja mam bóle ale też mijają, a jakby coś to tywskocz na gg albo forum i pisz ze do szpitala jedziesz to ja męża za habety, do łóżka i pomagać sobie bedę :-D:-D:-D w końcu mamy razem rodzic :-p
Za Maję i Michasia oczywiście trzymam kciuki!:tak: Niech sie dzieje wola Boża, a może raczej MAJI :-D:-D:-D
Masiu to fajowo że dziś wychodzicie, takie sliczne słonko, tylko że faktycznie brrr pogoda nam psikusa robi :baffled:
Witam resztę ciotek :-)
 
Iwonka - u mnie też słoneczko wyszło, na chwilę przestało śnieżyć. Skorzystałam z okazji żeby piesia wybiegać - ale miał ubaw po pachy, rył tunele w śniegu, węszył, cały pysk biały na czarnym psie :))
Chciałam się też do bankomatu rzucić, ale jakoś ślisko.... chyba zrezygnuję.

Cześć wszystkim śpioszkom.
 
Coś mnie dziś rzuca po tej sieci:-)
Strasznego lenia dziś mam, i w ogóle śpiąca strasznie jestem, spałabym i spała tylko najgorzej że jak siedzę to chce się a jak się położę to miejsca sobie znaleźć nie mogę.. i jak to takiej dogodzić:-D
 
Ingrid - sny podobno działają na odwrót. To jeszcze powiększa moją schizę z ostatnich dni - że pani doktor jednak się pomyliła i urodzę synka :) A ja już same różowości na wyjście ze szpitala przygotowałam...
No niebawem wszystko się okaże :)

A poczytałam ostatnio o połogu - że wtedy też kobieta ma humory i huśtawkę hormonalną. Podobno w przypadku jednej pary omal do rozwodu nie doszło, bo facet się spóźnił godzinę, żeby odebrać żonę i dziecko ze szpitala.
Fajnie, nasza wymówka ma szansę na przedłużenie. Zawsze też można na depresję zwalić...
 
reklama
Kurka siedzę przy tym necie a torba jeszcze nie spakowana, nawet nie ruszona! I małż ciągle na mnie za to krzyczy. Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce!
Byłam dziś zanieść mocz do badania to mnie zemdliło na sam widok przyborów medycznych! A pani babcia na poczekalni mówi do mnie: o chyba bliźniaki będą! Taka wielka jestem!:sorry: A tu jedna sztuka w brzuchu. Jutro się dowiem ile waży!
 
Do góry