reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej
To ja od jutra kłade Natalke na brzuszku przy każdej "aktywności" bo chyba za żadko ją kładłam a jak kładłam to spała
An - mojej małej tez ropiała ta szczepionka ze szpitala, pediatra powiedziala ze tak moze byc do kilku miesiecy ale to trwalo moze dwa dni, teraz taka czerwona wieksza kropka
Asia - dzieki, jak bede miala chwile będę czytała więcej a teraz bardziej skupie sie na tym planie całym bo widze ze tam ciekawie rozpisane, coś jak NiaNia mi radziła :tak:
Dzis niestety mieiśmy troszke rozbity dzień, ale Natalka miała o 20.00 karmionko a potem pół godzinki zajęła nam walka z łóżeczkiem :blink:
Muszę dziś pochwalić mojego męża za niesamowitą pomysłowość. Dziś mam urodzinki i jakoś rano tak upomnialam sie chociaz o życzenia no to złożył mi i dzień jak codzień poszedł do pracy. Ale przyszedł o 11 z różą :-) i z tajemnicza kopertą ;-)(mówił że niby znalazł pod drzwiami haha) a w kopercie wizytówka dobrego salonu fryzjerskiego z umowiona godz 15 :-) i bon 120 na zakupy w Cocomore :-) no normalnie kochanyyyyyy :-):-):-) pojechaliśmy wiec na zakupki wieksze, pozniej pojechal z Natalką do domu a ja miałam czas dla siebie :laugh2: wypindzowałam sie u fryzjera czego bardzo potrzebowałam no i kupilam sobie sukienke i bluzke i w końcu mam cos ładnego i nie widać moich wałeczków ;-) to jeszcze poszlam do kosmetycznego kupilam kilka rzeczy zeby sie upiększyć :-Dyhhhh jak dobrze sie wrociło do domku po takich odmianach (tęskniłam troszku za Natalką ale tylko troszku:-p ) a no i kolacje zrobił :)ale jestem happy :)
a teraz ide wezme kąpiel, trzeba sie wypucować pieknie i podziękować mężowi za udane urodzinki :tak:;-):-D


Iwonka w takim razie wszystkiego najlepszego kochana
ps. chlop na schwal tylko pozazdroscic
 
reklama
Te zdjęcia to bym wkleiła ale qrna coś mi komp szwankuje i nie chce mi zapisac załącznika hmm chyba wkleję dopiero jak bat mi przeinstaluje lapa.

Iwonko -toż Ty też przecież bliźniaczek-wszystkiego naj naj;)) :-)ja już zapomniałam że miałam hahaha

a i nadal się nie uczę ale odczytałam maila że chyba na niedzielny egzamin nie bede się musiała uczyc bo mi przepiszą ocenę z podobnego przedmiotu-jutro się upewnię i będzie huraaaa:-D
 
No tak tak spiralę choc u nas to nazywaja też krażkiem-Mirena czy cos takieego

Te zdjęcia to bym wkleiła ale qrna coś mi komp szwankuje i nie chce mi zapisac załącznika hmm chyba wkleję dopiero jak bat mi przeinstaluje lapa.

Iwonko -toż Ty też przecież bliźniaczek-wszystkiego naj naj;)) :-)ja już zapomniałam że miałam hahaha

a i nadal się nie uczę ale odczytałam maila że chyba na niedzielny egzamin nie bede się musiała uczyc bo mi przepiszą ocenę z podobnego przedmiotu-jutro się upewnię i będzie huraaaa:-D
 
An zakladasz Mirene?? ja sie tez zastanawiam na ta Mirena tu w Irlandii zakladaj ja za free zreszta wszystkie srodki anty sa za free, ale ja sie boje tutejszych lekarzy niedouczonych;-)wiec poki co to tabsy .. musze zrobic rozeznanie jak oni tu to zakladaja.:happy:
 
Kasiu- tak właśnie ją mam miec założoną- u nas to koszt 1500zł no ale co się nie robi by móc pobrykac hahaha:):-)tablet to ja już sie najadłam
a co do nieuków w Irlandii to moze znajdź polskiego lekarza ten na pewno będzie uczony:-) ale też bym się bała iśc nie wiadamo do kogo

no i tylko chyba my tu zostałyśmy ahahah i mnie juz małż woła a ja"jeszcze chwila...":-)czeka na daranko po plecach -mam nowo paznokietki zrobione hihi
 
KASIU jak płateczki smkują:-)

IWONKO wsiego najlepszego....pomysłowy ten twój mąż...:-);-):tak:

MAJECZKO mój teraz żre 6 razy po 140 czasami mniej ale musi być teraz jak nie to szuka....a potem się drze bo go bunio pobolewa:baffled:....tak se myślałam czemu mi ostatnie dwa dni źle sypiał a on zaczął se dawki zwiększać papu i może dlatego ciężko mu było usnąć bunio go bolał tak se to wymyśliłam i wykalkulowałam....a mój majeczko też se nocke wydłużył budzi sie o 2.00 potem 6-7.00 rano i dalej se pośpi do maks 9.00:rofl2::-) więc jest git...no nie chwalę dnia przed zachodem słońca..
 
mój boże a co się dzieje odpisz proszę????????????????????????co z leonkiem jeju



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
przepraszam was nie wiem dokładnie co się dzieje. bo za względu na ciąże nie wpuszczają mnie do szpitala
wiem, tylko że masia prosiła by was prosić o wsparci pewnie jak tylko będzie mogła wejdzie na bb
wiem tylko że z Leonkiem było dużo lepiej ale dzisiaj dopadła go jakaś infekcja
 
Do góry