reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

izabelinda
hehehe no troszkę mi dokuczała zgaga,w ogóle dużo mi dokuczało w tej ciąży...z synkiem bylo super bo bez objawów jakichkolwiek i dolegliwości czy problemów a teraz...uuu...ale najważniejsze że z happy endem :-):-):-):-):-):-)

oj muszę zmienić link do fotek,widzę że coś nie działa:confused:
 
reklama
Witam wszystkich w niedzielny poranek!!:-)

Ale cieplutko.....jak humorek...jak spały maleństwa!!Miłej niedzieli...Wam też zacina się BB:confused:
 
kobitki wiecie może jak odczytuje się temperaturę mierzoną w pupce??
mierzyłam Lonkowi i wyszło 37.7.
jest taki nie spokojny, nie wiem czy jechać już na pogotowie.
pomocy.
 
Odejmuje się 0.5 stopnia, czyli wychodzi, że Leo ma 37,2 stopnia. To raczej stan podgorączkowy w przypadku dziecka i nie wymaga jazdy na pogotowie.... Chyba że będzie się pogarszać mu albo dojdą inne dolegliwości.

Oby to było przejściowe Masiu.... buziaki dla Hrabiego.
 
A Czy Ty Pewna Jestes Tego Co Mowisz ?? Czy Chcesz Nastraszyc Masie ??? Zmierz Sobie Najpierw Tepke W Tylku Co:-)podaj Nam Jaka Masz :-)


DLA USCISLENIA PO WYZSZYCH 2 ZDAN

Pomiar gorączki
Temperatura mierzona w jamie ustnej jest wyższa o 0,3 stopnie Celsjusza, a w odbytnicy - o 0,5 stopni Celsjusza od mierzonej w tym samym czasie pod pachą. Temperaturę ciała możemy też mierzyć specjalnymi aparatami cyfrowymi, np. w uchu.
U niemowląt zwykle mierzymy temperaturę w odbycie, gdyż taki pomiar jest szybki, wygodny do przeprowadzenia i dokładny.
Toteż o gorączce u niemowląt i małych dzieci mówimy wówczas, gdy temperatura mierzona w odbycie wyniesie:
- gorączka - umiarkowana: powyżej 38,5 stopni Celsjusza,
- gorączka - wysoka powyżej 39,5 stopni Celsjusza,


edit ;


Masia ty jestes matkom znasz swoje dziecko najlepiej.... ale temperatura to nie jest na moje oko ale jedz do lekarza niech zobaczy malego
 
Ostatnia edycja:
nie mogę dodzwonić się do pediatry:wściekła/y::angry:
a Leoś nie spokojny. nic nie chce.
bosz jak ja się boję.
nie wiem co mam robić
a W. pojechał odwieść moich rodziców
 
Masiek mam nadzieję, że wszystko dobrze z Twoim maluchem. Trzymam kciuki, mam nadzieję, że to nic groźnego!
 
reklama
Hejka

Masia - daj znać co z Leosiem naszym kochanym... Oby ten niepokój i stan podgorączkowy spowodowany był upałem a nie choróbstwem... bo przecież dzieciaczki gorzej od nas znoszą upały.

Wczoraj byłam u tej koleżanki, która wylądowała z powodu zawieruch życiowych w szpitalu psychiatrycznym, żeby ją pocieszyć, troszkę wesprzeć. Całe szczęście nie była to próba samobójcza tak jak się bałam, ale dziewczyna totalnie odjechała. Jak przyszłam była odurzona prochami i mówiła totalnie od rzeczy.... Strasznie mi jej szkoda, a zwłaszcza jej małego kilkuletniego syneczka.

Z kolei po mszy, gdy wychodziliśmy z kościoła, jakaś babcia się wywaliła na schodach, stare ręce nie wytrzymały ciężaru i walnęła twarzą prosto w bruk. Na szczęście koło kościoła dobrym zbiegiem okoliczności stała karetka, ktoś szybko podbiegł, podjechali, my w tym czasie podnieśliśmy babcię, otarliśmy z krwi... Ona w szoku mówiła że szpital niepotrzebny, ale tak się chwiała, że jakby ją mąż puścił to znów by poleciała na ziemię.

No i przez wczorajszy dzień mam w głowie kupę totalnie filozoficznych myśli związanych z życiem, problemami, przemijaniem... Jeszcze tyle przede mną, i przed moimi dziećmi...

PS: I jeszcze Polska totalnie przerżnęła mecz ;)
 
Do góry