reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

ALUNIA ale 37 to chyba normalna powyżej 37 stanpodgorączkowy a jak mierzyłaś mu temperaturę i jak długo????
 
reklama
Silka ja dużo dobrego od znajomych słyszałam o tym Sab Simplex no niestety w Polsce sie tego raczej nie kupi, moze w czerwcu maz przez niemcy pojedzie i mi kupi :( moze nie bedzie potrzeby :) ale lepiej miec coś na kolki w zapasie

dzieki kobietki za gratki,
Iwonka nie denerwuj się kupka moze być w każdej pieluszce jak dzicko jest na piersi, moja róznie robi czasem co 2 dzień a czesem z 5-6 dziennie, ale małe te jej kupki
A tak ogólnie to coś poważnego z boiderkami Natalki??

Lady zdróka dla Sebcia


 
Ratunku mamy biegunke!

przyrzekam że nic oprócz jednego jabłka wczoraj nowego nie jadłam. Kupka lekko zielonkawa się zrobiła no i często i rzadko. Czy już mam lecieć do lekarza czy poczekać do jutra?

Podobno kupka zielona moze zrobić się od powietrza, jak zaczyna się chodzic na spacery. A jabło pewnie swoje pomogło.
Ale lepiej sprawdzić faktycznie:tak:

A może to te cholerne witaminy? Mąż dał jej z rana D i K razem?
Nie raczej nie, my tez tak dajemy i wszytsko jest ok.

NiaNiu witaj :-) Marcelek prześliczny !! I jaki duży chłopczyk :-) Mój Alanek też ponad 5 kg już waży i też tylko na butli :tak:

[/FONT][/COLOR]

Sila dzięki bardzo. Twojego Alanka tez juz w galerii podziwiałam. Sliczny i taki"meski":-)

my dziś lecimy na USG bioderek no i kupimy taką chuste - nosidełko dla naszej niuni a raczej dla mnie bo mała się tak przyzwyczaiła do mnie że nie mam czasu nic zrobić :dry: wiec ją pociągam troszkę ze sobą bo mi już dupa od siedzenia na kanapie boli :laugh2:
Iwonka przemysl ten zakup jezscze raz bo wtedy bedziesz juz totalnie usznurowana. A jak malutka zacznie wazyc 7-8 kg bedziesz miała solidny kłopot, a mała bedzie juz totalnie uzalezniona od noszenia.
Ja raczej poswieciłabym kilka dni na oduczenie małej od noszenia:tak:

D
Nianiu jak chcesz by Marcelek był an liście dzieciaczkow to mi prześlij potzrebne dane pm

Jasne, ze chce. Domyslam się, ze dane dotyczace narodzin.:tak:Juz wysyłam.
Dzięki za pamięć :-p
 
Kurcze mój się męczył z kupą zastanawiam się ile powinien dostawć wody może go za mało dopajam...nie wiem sama...
 
Kurcze mój się męczył z kupą zastanawiam się ile powinien dostawć wody może go za mało dopajam...nie wiem sama...

coś ty mój pierszy i drugi syn pili hektolitry wody i mieli ten sam kłopot z kupką:tak: ja Marcelkowi pomagam czasem termometrem, czasem czopkiem glicerynowym. To zaraz się unormuje wiec nie martw się;-)
A swoją droga zaprzyjaźniony pediatra powiedział, zeby dac dziecku troche wody mineralnej ale bez gotowania:tak: dałam marcelowi trochę dziś rano i zrobił mega wielką kupę:tak::-) brzusio nie boli wiec ja chyba bede coraz czesciej i wiecej takiej wody dawac:happy:Polecam!
 
A widzisz a mi ta położna powiedziała że jak nie może zrobic kupki to jest mało dopajany no nic skoro mówisz że twoje piły dużo i tak miały to się nie marwtię choc zdaryrzyło mu sie to dwa razy ale wiesz jak to jest :-D martwie się no...
 
A widzisz a mi ta położna powiedziała że jak nie może zrobic kupki to jest mało dopajany no nic skoro mówisz że twoje piły dużo i tak miały to się nie marwtię choc zdaryrzyło mu sie to dwa razy ale wiesz jak to jest :-D martwie się no...

Wiem Skarbie. Moja pediatra tez ciagle dopajac i dopajac. A Marcel pije tyle ze zastanawiam się gdzie on to miesci. Takze teoaria a praktyka w tym przypadku nie pkrywają sie:-p
 
ALUNIA ale 37 to chyba normalna powyżej 37 stanpodgorączkowy a jak mierzyłaś mu temperaturę i jak długo????

no o goraczce mowa jak ma 38...a ja mierzylam 4 minuty w odbycie...i po odjeciu 5 kresek ma 37...dzieki Bogu nic nie rosnie.....

Wiem Skarbie. Moja pediatra tez ciagle dopajac i dopajac. A Marcel pije tyle ze zastanawiam się gdzie on to miesci. Takze teoaria a praktyka w tym przypadku nie pkrywają sie:-p

Niana a ja musze mojego malego zmuszac na sile by cos pil i on mi dziennie tak moze 100ml tylko wypije.... a czesciej mniej nie lubi wyluwa za kazdym razem zanim zasie...hahaah

Ada a ile te mleko Twoje kosztuje?i kupujesz je na recepte czy mozna kupic wszedzie?
 
Niana a ja musze mojego malego zmuszac na sile by cos pil i on mi dziennie tak moze 100ml tylko wypije.... a czesciej mniej nie lubi wyluwa za kazdym razem zanim zasie...hahaah

Ada a ile te mleko Twoje kosztuje?i kupujesz je na recepte czy mozna kupic wszedzie?

A ja mysle, ze 100 ml to wcale nei jest mało. To chyba akurat.Mój tez wypija jakies 100-150 ml moze wiecej jak jest goraco ale coś koło tego:tak:

My mamy Bebilon Pepti na receptę. Normalnie kosztuje 23 zł, ale my kupujemy ze zniżką:-p:rofl2:
 
reklama
W pokoju u mnie niby 22 stopnie ale maly ma lodowate rece kurde ubralam go jeszcze cieplej i juz ma fajne....kurde czy on marznie w takiej temperaturze czy co????????:szok:

cos spi mi duzo podejrzanie....i wogole lekarka mi nic nie przepisal na ten kaszel cholerka czy mozliwe ze zapomniala? czy sie malym dzieciom takim nic nie daje bo z tego co widze to tylko wapno mam i sie dziwie bo o smaku babanowym??? nie bedzie go brzuch bolal? cholerka i oprucz tego krople do nosa specjalne i cebion <witaminkac> i nic wiecej...

dlatego ze on spi tyle ja mam lajtowy dzien ale zaczyna mi to smierdziec cos ....:crazy:

wiem wiem powinnam sie cieszyc ze maly spi tyle ale to jest takie podejrzane u niego rozumiecie no nie....

przez te nerwy ciagle jem jak glupia ja to mam pecha ze jak sie denerwuje to ja nie gubie kilogramow tylko one mi przybieraja na wadzae jest stres to i moj nos siedzi w lodowie na odwrot co do innych bo inni jak sie czyms denerwuja to zazwyczaj nie jedza a u mnie na odwrot Bojciu... mam nadzieje ze sie wyleczy szybko ze przejdzie mu to i wielkie dzieki za pozdrowienia dla malego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D
 
Do góry