reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Renia Iza dzień dobry!
ja też mój poród opisałam jeszcze ze szpitala ( dla zainteresowanych str 839 i 840 tego wątku:-)) wogóle fajnie byłoby założyc nowy temat gdzie opisywałybyśmy jak rodziły się nasze słoneczka, masiek co ty na to?
 
reklama
Iza mój maluch je strasznie łapczywie i do tej pory sutki bolą przy karmieniu a pokarmu mam mnóstwo więc ściagam i często dokarmiam go butelką, młody zadowolony ja też:-)
kupiłam nawet specjalne pojemniczki aventu i mam juz niezły zapas mrożnego mleczka:tak:
 
Założyłam wątek "Relacje z porodówki" ale Masia chyba go przeniosła do wątku "wszystko co dotyczy porodu jest tutaj" - żeby nie było naśmiecone...
Zaraz udaję się szukać opisu Twojego porodu Jolciu bo chyba w natłoku zdarzeń mi umknął :)
 
Dobry.

Nosz szaleją.
Aduś, Iwonko Asiu trzymam kciuki

Lucky
spokojnie wszystkie na raz nie mogą rodzić musi być jakiś porządek;-):tak: wyznacz malej Mi dzień i godzinę na wyskok:laugh2:


Co do karmienia jak są jakieś problemy to najlepiej pytać położna, która przychodzi.
Lakatator przy nawale używałam wyporzyczonego medeli elektryczny bo ja mam ręczny aventu, on mi się przydaje dopiero teraz (po miesiącu) do odciągnięcia mleka jak cycki się mocno napełnią i czasem jak Leo wszystkiego nie ściągnie.
A tak do okładów polecam liście kapusty.
A do picia herbatkę na laktację.

no skoro tak bardzo chcecie to wam przywrócę wątek do opisywania porodu:tak:
 
Masiu - jesteś boska :)) dzięki...

No wózeczek został właśnie przetestowany przez Patrysię. Wszystko działa bez zarzutu, wózek jest lekki, stabilny, ma duuuże koła i ogólnie same pozytywy.
A pogoda boska, jest lekki mroźny wiaterek ale nie byłyśmy zbyt długo, więc mam nadzieję, że nie zaszkodziłam mojemu dzieciąteczku.

A jak Wasze wybrane wózeczki się sprawdzają "w praniu"?
 
A my zaraz idziemy na spacerek. Nasz 3spacerek:-) dzisiaj możemy iść na całe 20minut:-D wózek uszykowany, mamusia się wyszykuje i dzidzie zapakuje i ruszamy:tak:

Izabel a jakim wózkiem jeździ twoja córeczka??
 
Iza mój maluch je strasznie łapczywie i do tej pory sutki bolą przy karmieniu a pokarmu mam mnóstwo więc ściagam i często dokarmiam go butelką, młody zadowolony ja też:-)
kupiłam nawet specjalne pojemniczki aventu i mam juz niezły zapas mrożnego mleczka:tak:
Czesc Jolcia jak ty to zrobilas mi nic nie leci do tego laktatora ,a tak chcialm karmic piersi :-(mysle ze jeszcze moze produkcja mleka nie przyszla:-)daj troszke.
 
katja zwykle na początku piersi produkują mniej mleka bo dziecko ma jeszcze zapasy tłuszczu z brzuszka mamy, ale próbuj odciągać mleczko, przystawiaj małą do cycków często i pijaj herbatkę na laktację.
Pomagają też kawa inka, bawarka.


doba teraz już znikam na dobre, na spacerek ale nam śliczne słonko wyszło. Jak by wiedziały, że dal Leonka słonko potrzebne:laugh2:
papatki bo W. już nerwowy bo sam ubrać małego człeka nie umie:nerd:
 
Katja - przed rozpoczęciem ściągania zrób ciepłe okłady na piersi i troszkę je wymasuj, mleczko będzie łatwiej spływać.

Jolcia - mądry pomysł, przyda się jak będziesz chciała z kumpelami na kawę i ploteczki skoczyć :)

Moje słonko jeździ wózeczkiem firmy Nestor. Wrzucam fotencję:
 

Załączniki

  • wozek.jpg
    wozek.jpg
    148,8 KB · Wyświetleń: 28
  • patusia.jpg
    patusia.jpg
    69 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Witajcie dziewczynki :-)

Ja jak zwykle na chwilkę, bo czasu teraz to u mnie braaaaaaaaaaaaak :sorry2: Nie wiem, czy wiecie, pisała do mnie Ada, że już zostaje do rozwiązania w szpitalu. Wszystko u nich ok, ale wolą dmuchać na zimne i będą ją obserwować... Jeżeli nie urodzi do wtorku, środy, to będą próbować wywoływać :tak:

A u Nas ok. Ali sobie smacznie śpi :-) W nocy obudził się tylko 3 razy :-D Nawet się wyspałam :-D A dziś przyjeżdżają dziadkowie opić wnuczka...
Ja wczoraj byłam na ściągnięciu szwów i w końcu mi nie ściągnęła, bo powiedziała, że się jeszcze nie zrosło i lepiej, żeby zostało... Za tydzień do kontroli :tak:

Dobra laski, ja uciekam, a Wy się rozdwajajcie ( te nierozdwojone )

Buźki !!!!!!!!!
 
Do góry