reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Hejka. Ja się mało odzywam ale jak mam chwilkę to podczytuje 🥰 dziś w końcu luźniejszy dzień. W tygodniu ciągle na pełnych obrotach, rano szybko ogarnąć siebie i córkę, zawieźć na 8 do przedszkola, potem nadrabiam zaległości w domu 😆 i tak szybko czas mija że się okazuje że muszę już ją jechać odebrać i wtedy ogień do wieczora 😆😆 moj mąż jest wyjazdowy więc przez miesiąc znowu same z córką jesteśmy. Jest co robić 😆 wieczorem to padam jak tylko młoda zaśnie 😆 mdłości miałam kilka dni ale minęły.
Zazdroszczę Wam już tych prenatalnych, ja mam dopiero 17 października... . 24 września mam kolejna wizytę u gina i będzie około 10 tydzień. Dopiero mi kartę ciąży będzie zakładał....i pierwsze badania krwi przede mną. Za to u endokrynologa byłam bo TSH mimo zwiększenia dawki znowu urosło...
Ja wizyta też 24 i 10tc z hakiem 🥰
Widzę że wiele z nas ma wizyty na 24.09, to chyba jakiś szczęśliwy dzień 😄
 
reklama
No to tak jak u mnie , a było już dobrze 🤷🏽‍♀️🤨
Dziewczyny jak u Was ? U mnie w nocy tak lało , że spać nie umiałam 😬 a teraz słoneczko .
Nawet nie wiem czy w nocy padało, bo przespałam całą noc. U mnie pochmurnie ale słońce się mocno przebija.
Mdłości niestety nadal dokuczają. Wczoraj idąc ulicą mijał mnie facet który palił papierosa. Myślałam że zwymiotuję tam na miejscu. Nigdy nie lubiłam tego zapachu, ale teraz jestem bardzo na niego przeczulona.
 
reklama
Do góry