reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Ooo, to super ☺️ jak się czujesz?
Ogólnie dobrze. Mam mega wyostrzony węch i bardzo intensywne mdłości praktycznie przez cały dzień. Do tego zmęczenie i często chodzę do toalety. Zaczynają mi drętwieć nadgarstki i wiadomo pojawiając się różne kłucia i ciągnięcia w brzuchu.

No i niestety zaczęły mnie męczyć skurcze łydek. W poprzednich ciążach też tak miałam ale na dużo późniejszym etapie.
 
przy tak dużych wartościach nie kontroluje się co 48h przyrosty będą mniejsze . Teraz tylko USG
Byłam na USG 20 sierpnia. Ale według USG ciąża jest niższa o dokładnie 8 dni . Trochę się zaniepokoiłam i poszłam zrobić betę . A następne USG 3 września . Ale skoro mówicie , że nie ma potrzeby .. bo faktycznie beta wysoka .. to może odpuszczę i będę czekać do następnej wizyty .
 
Cześć dziewczyny, chyba mogę już do Was dołączyć 🥰 według om dzisiaj jestem 4+5, więc z tego co widzę, będę prawie zamykać peleton ;) To moja trzecia ciąża, mam już 2 letnią córeczkę. Pierwsza ciąża niestety skończyła się poronieniem zatrzymanym o którym dowiedziałam się w 13 tygodniu. Wczoraj powtórzyłam betę i ładnie rośnie, więc czekam już tylko na pozytywne wiadomości! :) we wtorek mam umówioną pierwszą wizytę u lekarza, mam nadzieję, że już coś będzie widać.
 
reklama
Byłam na USG 20 sierpnia. Ale według USG ciąża jest niższa o dokładnie 8 dni . Trochę się zaniepokoiłam i poszłam zrobić betę . A następne USG 3 września . Ale skoro mówicie , że nie ma potrzeby .. bo faktycznie beta wysoka .. to może odpuszczę i będę czekać do następnej wizyty .
no nie ma sensu bo nie będzie prawidłowych przyrostów :) to tydzień , zleci :) ja też mam kontrolne 3.09 ;)
 
Do góry