reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
ja 2 h opóźnienia u lekarza 🤡 ale jest bobal 10+ 1 i wszystko fajno. kolejne fotki będą 25.09
 

Załączniki

  • IMG_2721.jpeg
    IMG_2721.jpeg
    169,8 KB · Wyświetleń: 50
Cześć Dziewczyny.. byłam dziś u lekarza rodzinnego bo objawy choroby się pogłębiły... I dobrze , że poszłam .. okazało się , że mam zapalenie oskrzeli i delikatne zmiany na płucach. Lekarz przepisał antybiotyk :( jestem załamana .
Wspolczuje 😔 Bycie chorą to ostatnie chyba czego chcemy w ciąży ale pamietaj ze Twoje zdrowie też jest najważniejsze ❤️ Podobno sa antybiotyki ktore bezpiecznie mozemy stosowac
 
Wspolczuje 😔 Bycie chorą to ostatnie chyba czego chcemy w ciąży ale pamietaj ze Twoje zdrowie też jest najważniejsze ❤️ Podobno sa antybiotyki ktore bezpiecznie mozemy stosowac
Tak , masz rację. Przepisał mi antybiotyk Amotaks, do tego Isla na gardło , paracetamol doraźnie , probiotyk , P r e n a l e n w syropie i probiotyk . Martwię się tym czy za późno nie poszłam do lekarza .. leczyłam się domowymi sposobami i myślałam , że będzie choć trochę lepiej .. :(
 
Tak , masz rację. Przepisał mi antybiotyk Amotaks, do tego Isla na gardło , paracetamol doraźnie , probiotyk , p r e n a l e n w syropie i jeszcze jakoś spray na katar . Martwię się tym czy za późno nie poszłam do lekarza .. leczyłam się domowymi sposobami i myślałam , że będzie choć trochę lepiej .. :(
 
Ja też swoja kiepsko przechodzę mam poprostu dni wyjęte z życia najchętniej to był 24h leżała w ciszy i ciemności ale niestety nie da się i oby drugi trymestr był łaskawszy. A w którym jesteś tygodniu? Tylko bol migrenowy ci dokucza czy masz jeszcze inne dolegliwości?
U mnie migreny zaczęły się już w 7 tygodniu… dostałam silne krwawienie, myślałam że to już koniec 💔 wtedy dostałam końskie dawki progesteronu - zastrzyki, globulki i tabletki 🥲 no i się rozkręciło… pierwsze dwa tygodnie to wyjęte z życia totalnie… teraz trochę lepiej ale popołudniowy „kac” dopada mnie codziennie. Miałam przy tym mdłości, okropne mdłości 🫣 obecnie jestem w 12+6, powoli odstawiamy progesteron i czuję się lepiej, chociaż nie na tyle żeby funkcjonować normalnie.
 
U mnie migreny zaczęły się już w 7 tygodniu… dostałam silne krwawienie, myślałam że to już koniec 💔 wtedy dostałam końskie dawki progesteronu - zastrzyki, globulki i tabletki 🥲 no i się rozkręciło… pierwsze dwa tygodnie to wyjęte z życia totalnie… teraz trochę lepiej ale popołudniowy „kac” dopada mnie codziennie. Miałam przy tym mdłości, okropne mdłości 🫣 obecnie jestem w 12+6, powoli odstawiamy progesteron i czuję się lepiej, chociaż nie na tyle żeby funkcjonować normalnie.
Ten progesteron to jest dziad ☹️ też muszę brać od samego początku i właśnie beznadziejnie się czuję, bez sił do życia, ciągle mi niedobrze, w pierwszej ciąży bez leków czułam się o niebo lepiej.
Ale wiadomo, najważniejsze, żeby okruch rósł. Też mam nadzieję, że po odstawieniu będzie łatwiej.
 
reklama
Tak , masz rację. Przepisał mi antybiotyk Amotaks, do tego Isla na gardło , paracetamol doraźnie , probiotyk , P r e n a l e n w syropie i probiotyk . Martwię się tym czy za późno nie poszłam do lekarza .. leczyłam się domowymi sposobami i myślałam , że będzie choć trochę lepiej .. :(
Myslalam tak samo, gdy wyszla mi w moczu e coli, a ja zapomnialam o jej wyniku przez tydzień i panikowałam w oczekiwaniu na maila od ginekologa. Jednak okazalo sie ze przeżywałam za bardzo, a wrecz zalecenia jakie dostałam, to byly domowe sposoby, ale wiadomo kazdy przypadek jest inny. Napewno kazda z nas mialaby takie same obawy, ale z drugiej strony szczęściarami sa te ktorym przez 9 miesiecy nic nie dolega. Wirusy, bakterie i inne schorzenia przechodzi wiele dziewczyn w ciazy wiec mam nadzieje że i dla Ciebie bedzie to łaskawe i szybko zapomnisz 😚
 
Do góry