reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

@MissKocurek współczuję wymiotów. Ja mam nadal straszne mdłości a dziś już 11+4, piersi bolą jak nigdy, ale to pewnie dla tego, że my ciągle kp🙈

Moj syn przechodzi ten słynny bunt dwulatka, myślałam że to mit bo z córką neo było źle, ale teraz Michał chyba nadrabiam za dwoje🤪
Moja jak miała dwa lata to był luzik. Teraz jak ma 3 to się zaczyna robić ciekawie 😂
 
reklama
Ja już dziś w legginsach ciążowych byłam na gimnastyce z córką. Wszystko inne mnie gniecie już. Waga minus 3 ale obwód w pasie większy. Ogólnie w pierwszej ciąży też bardzo szybko wypchnęło mi brzuch.
Jutro obiad u teściów. To muszę ubrać coś oversizowego 🫣
 
Ja już dziś w legginsach ciążowych byłam na gimnastyce z córką. Wszystko inne mnie gniecie już. Waga minus 3 ale obwód w pasie większy. Ogólnie w pierwszej ciąży też bardzo szybko wypchnęło mi brzuch.
Jutro obiad u teściów. To muszę ubrać coś oversizowego 🫣
Ja znów kilogram mnej, a wydaję mi się że jem dużo więcej niż przed ciążą. Bez problemu noszę dżinsy, a nawet zaczęły mi spadać. Ale ja ciążę zaczynałam nadwagą a teraz jem regularniej, bo inaczej mdłości mi neo odpuszczają. Od mięsa mnie odrzuca, od słodkiego też.
 
Ja znów kilogram mnej, a wydaję mi się że jem dużo więcej niż przed ciążą. Bez problemu noszę dżinsy, a nawet zaczęły mi spadać. Ale ja ciążę zaczynałam nadwagą a teraz jem regularniej, bo inaczej mdłości mi neo odpuszczają. Od mięsa mnie odrzuca, od słodkiego też.
Ja też z nadwagą 🫣 a i tak brzuch mi idzie szybko do przodu i bardzo szybko jest widoczny.
 
Zazdroszczę Wam, że wiecie na czym stoicie. Ja właściwie nie mam żadnych objawów od 6 tygodnia dziś jest 9+4. Pierwsze USG dopiero 1.10. Pobrali tylko krew do badań i nawet nie znam wyników i cały czas się boję, że może jakieś puste jajo lub jeszcze coś innego
 
Zazdroszczę Wam, że wiecie na czym stoicie. Ja właściwie nie mam żadnych objawów od 6 tygodnia dziś jest 9+4. Pierwsze USG dopiero 1.10. Pobrali tylko krew do badań i nawet nie znam wyników i cały czas się boję, że może jakieś puste jajo lub jeszcze coś innego
Przypomnij proszę, mieszkasz za granicą?
 
Zazdroszczę Wam, że wiecie na czym stoicie. Ja właściwie nie mam żadnych objawów od 6 tygodnia dziś jest 9+4. Pierwsze USG dopiero 1.10. Pobrali tylko krew do badań i nawet nie znam wyników i cały czas się boję, że może jakieś puste jajo lub jeszcze coś innego
Biedna. Ciężko tak długo nic nie wiedzieć.
 
Jak tak czytam Wasze historie , to nie mam tak źle . Ogólnie nudności minęły , dalej mam wstręt do mięsa … no i apetyt średni 🤷🏽‍♀️ jedynie te ciągnięcie brzucha jest uciążliwe.

A cycki to urosły mi chyba o dwa rozmiary , a mam sztuczny biust 🫣 mam wrażenie , że zaraz eksplodują.
Jak napisałam ten komentarz , tak zaczęły się nudności …. Serio ? 😅🫣😬
Jeszcze puściła mi się lekko krew z nosa.
Czekam na ten II trymestr …
 
Ja już dziś w legginsach ciążowych byłam na gimnastyce z córką. Wszystko inne mnie gniecie już. Waga minus 3 ale obwód w pasie większy. Ogólnie w pierwszej ciąży też bardzo szybko wypchnęło mi brzuch.
Jutro obiad u teściów. To muszę ubrać coś oversizowego 🫣
Ja też czuje większy obwód w pasie, niby waga stoi w miejscu, ale w pracy guzik przy spodniach już sobie odpinam🫣 będę musiała kupić już większe albo ciążowe, nie sądziłam że to tak szybko nastapi w 10tyg 🤔
 
reklama
Do góry