reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Termin porodu według obliczeń to 08.04. Wciąż nie mogę uwierzyć 🙈 czekam na pierwszą wizytę u gina. Czuję się dziwnie bo zawsze przed okresem bolało mnie wszystko i myślałam, że może to ciąża.. wiecie… piersi, jajnik i tak dalej. A tym razem nic… a jednak dwie kreski 😃 Witajcie :)
 
@Tinulka @Liwia230 Witajcie i rozgośćcie się na dobre ☺️.
Jak wasze samopoczucie?
Czy oprócz pozytywnego testu czujecie, że jest to już bardziej realne?

Kwietniowe mamy nie wstydźcie się miejsca mamy tu dużo dla każdej 🤗🤍
Ja się czuje bardzo dobrze! Oprócz nadwrażliwych piersi nie mam żadnych objawów. W poprzedniej ciąży już na tym etapie miałam mega bóle pleców, mdłości i spadek energii, a tu na razie nic :) Ta ciąża jest niespodzianką i w sumie jeszcze to całkiem do mnie nie dociera 🙈 Dotrze pewnie na usg, zastanawiałam się właśnie czy iść w przyszłym tygodniu czy dopiero w kolejnym (to by było 6tc+ lub 7tc+), z tymże u mnie ciąża jest młodsza.
A wy kiedy planujecie iść na wizytę?
 
Ja umówiłam się mniej więcej na 6tc+ :)
Ciekawi mnie czy w tej początkowej fazie czułyście bóle brzucha jak na okres?
 
reklama
Ja się czuje bardzo dobrze! Oprócz nadwrażliwych piersi nie mam żadnych objawów. W poprzedniej ciąży już na tym etapie miałam mega bóle pleców, mdłości i spadek energii, a tu na razie nic :) Ta ciąża jest niespodzianką i w sumie jeszcze to całkiem do mnie nie dociera 🙈 Dotrze pewnie na usg, zastanawiałam się właśnie czy iść w przyszłym tygodniu czy dopiero w kolejnym (to by było 6tc+ lub 7tc+), z tymże u mnie ciąża jest młodsza.
A wy kiedy planujecie iść na wizytę?
Ja planuję wizytę 19 sierpnia i według OM będzie 7+6
Ja umówiłam się mniej więcej na 6tc+ :)
Ciekawi mnie czy w tej początkowej fazie czułyście bóle brzucha jak na okres?
Tak na początku czułam że za chwilę będzie okres, teraz już tylko sporadycznie.
 
Do góry