reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Cześć 🙂 Od 4 dni mam w pracy kryzys, zasypiam nad dokumentami i walczę żeby oczu nie zamknąć... Dziś się poddałam i poszłam na chwilę do archiwum, położyć głowę na biurku 🤣 Chyba mi się serio przysnęło, bo coś mi się śniło 🤣 Koleżanka zajrzała z pytaniem czy wszystko ok i się rozbudziłam, w czas bo za chwilę przyszedł klient a potem szef 🤣
Mała była w żłobku 3 dni, wczoraj i dziś nie, bo rano temperatura 38-39 stopni i zaczyna się katar. Dziś podjechałam z nią do lekarza, osłuchał, popatrzył i powiedział, że wszystko czyste więc może faktycznie od zębów. Mamy obserwować, nawadniać i w razie potrzeby podawać przeciwgorączkowe. Zaskoczyła mnie, bo w ogóle nie płakała, ani przy rozbieraniu ani przy badaniu 😄 No i jak rano było 38, tak do tej pory ok. 37, bez przeciwgorączkowych.
 
reklama
czy myślisz że 10+5 już mi złapie? Zastanawiam się czy jest sens kupować.
Ja właśnie czekam aż mi mąż odbierze paczkę z pracy, kupiłam jakiegoś jumpera, byle by sprawdzić. Dzisiaj zaczynam 11+0 i mam nadzieję, że coś uda się złapać, bo świruje. Nigdy nie miałam detektora, a to moja 3 rozwijająca się do tej pory ciąża. Z dziewczynkami nie używałam, chociaż po poronieniu miałam dylemat czy kupić czy nie, bo to jednak też może być stres dodatkowy jak się tego tętna nie złapie. :/
 
Do góry